Galatasaray, Belhanda ile Her Konuda Anlaşmaya Vardı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Belhanda ile Her Konuda Anlaşmaya Vardı!

sol kanat diyorsunuz da izleyen arkdaşlar anlatabilir mi akıcı bir oyuncu mu?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Hayır tam tersine durağan sayılır. Kanatlardan yardırmaktan ziyade kanatlardan oyun kurma misyonu yüklenmiş durumda. Sneijder'in zamanında kanatta oynarken gösterdiği kötü performansın biraz daha iyisini gösterir gibi geliyor bana bizim takımda çünkü kanatlardan oyun kuracaksak eğer topu indirebilecek saklayabilecek bir hedef forvete ihtiyacımız var o da bizde yok şuan için.

Hayır tam tersine durağan sayılır. Kanatlardan yardırmaktan ziyade kanatlardan oyun kurma misyonu yüklenmiş durumda. Sneijder'in zamanında kanatta oynarken gösterdiği kötü performansın biraz daha iyisini gösterir gibi geliyor bana bizim takımda çünkü kanatlardan oyun kuracaksak eğer topu indirebilecek saklayabilecek bir hedef forvete ihtiyacımız var o da bizde yok şuan için.
kanatlardan akıcı değilse bilmiyorum karışık.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

fark yaratır bencede ama idare etme konusunda zor oyuncu deniliyor galiba. Sorun kalitesinden ziyade kişiliğinde.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Belhanda-Sneijder-Rodrigues
Gomis

Arkayı sağlama alırsak ön taraf böyle gayet etkili.

+ Strengths
Through balls
Long shots
Passing
Holding on to the ball
Key passes

- Weaknesses
Tackling
Crossing
Defensive contribution
Discipline

Hm.

Kadroda Sneijder ile Selçuk varken ve muhtemelen bu ikili önümüzdeki sezon da ilk 11 oynayacakken, yanlarına bir de Belhanda' yı almak ağır enayiliktir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Azizin belhanda geldi mi deyip kapıları açamadığı efsane bir video vardı acaba hala duruyor mudur? ?

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

Üst Alt