Galatasaray, Bir Avuç Yalakanın Oyuncağı Olmuş ve Bitirilmiştir! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Bir Avuç Yalakanın Oyuncağı Olmuş ve Bitirilmiştir!

dursun geldiğinden beri kimin kuklası olduğunu defalarca dile getirdim..

Galatasaray'ın kurtuluşu aynen Türkiye'nin kurtuluşu gibi ancak batmakla mümkündür..

çünkü bu yüzsüz güruh herşeyi batırmadan kulüpten de, ülke yönetiminden de defolmayacaktır..

dursun'un ağababaları gitmeden gideceğini sanıyorsanız daha çok beklersiniz.. dursun bu kulübün anasını da bellese en tepedeki gitmeden kolay kolay gitmez.. bir diğer ihtimal tepedeki dursun'dan daha iyi bir maşa bulursa o zaman gitmesidir ki zaten o da Galatasaray'ın değil, tepedekinin hayrınadır..

yani tepedeki gitmeden Galatasaray'ın Galatasaray'lılar tarafından yönetilme şansı kalmamıştır..

Aylar sonra ilk mesajım buraya olsun. Store stad desteğini ceksen yinede nahhh giderler. Olan ve zararın daha büyüğünu bu tür hamlelerle sadece ve sadece kulübe vermiş olursunuz.

Gesendet von meinem CUBOT_NOTE_S mit Tapatalk

Bir kaç hafta iyi olduğumuz zaman da gitmeli diyordum şimdi de gitmeli diyorum. İsterse bu takım şampiyon olsun, bu adam gitmeli.

Üst Alt