Galatasaray, Bir Avuç Yalakanın Oyuncağı Olmuş ve Bitirilmiştir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Bir Avuç Yalakanın Oyuncağı Olmuş ve Bitirilmiştir!

Evet arkadaşlar her şey ortada. Nelerin kimlere peşkeş çekildiği 100 küsür yıllık kulübün ne hale getirildiği, her şey ortada.

Son dönemde zaten tüm desteğimi çekmiştim ancak bugün bir kez daha gördükki bu adamlar statlar, storelar bomboş kalmadan gitmeyecekler, suratına küfür edilse yarabbi şükür diyecek adamların yönettiği kulübe destek vermek bu armaya ve renklere artık saygısızlık yapma boyutuna gelmiştir.

Herkesi storelara, stada gitmemeye, forma vs ürün almamaya, yayıncı kuruluş üyeliklerinizi kapatmaya davet ediyorum. Bu tiyatroyu şahsen daha fazla takip etmeyeceğim.

~~~burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür~~~

Aynen öyle katılıyorum.

Galatasaray bir batakhane olmuştur.

Bu saatten sonra gerçek Galatasaray'lıyım diyen, Galatasaray'a 1 kuruş para vermez ve stada gitmez.

Ayrıca kahvelere vs... Bien/Lig TV olan yerlere de para verip maç izlemez.

Bırakın gidin Adanaspor'u tutun veya herkes gitsin kendi şehrinin takımını tutsun.

Yarından itibaren ben Ankaragücü maçlarına gideceğim stad full çekiyor her hafta.

Ua denen pislik oluşumla gs ne halleri varsa görsünler zerre umrumuzda değilsiniz yiyin bitirin gsyi hadi bakalım.

Bugün olanları eleştirip yarın maç izleyen, destek olan herkes bundan sonra en az onlar kadar suçludur!

~~~burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür~~~

lise yanmalı veya yıkılmalı

devrim böyle olmalı

yetti mk lisesi kulübün üzerinde kambur resmen

650 yıllık lise olsa da bıktırdı 30 milyon insanı

3 yıldır digiturk aboneliğim yok. Store'dan da 3 yıldır tek bir atkı bile almadım almamda. Şu saatten sonra da bu zihniyet değişene kadar yokum.

Aynen öyle katılıyorum.

Galatasaray bir batakhane olmuştur.

Bu saatten sonra gerçek Galatasaray'lıyım diyen, Galatasaray'a 1 kuruş para vermez ve stada gitmez.

Ayrıca kahvelere vs... Bien/Lig TV olan yerlere de para verip maç izlemez.

Bırakın gidin Adanaspor'u tutun veya herkes gitsin kendi şehrinin takımını tutsun.

Yarından itibaren ben Ankaragücü maçlarına gideceğim stad full çekiyor her hafta.

Keçiörengücü'ne gidelim Emre. Ankaragücü'nün rengi rezalet.

Dijitürk aboneligini falan bosverin, ben ip tv dekoderi aldim oradan izliyorum hemde bedavaya.
Bundan sonra bedavaya bile izlemem maçlari, orasi ayri tabi.

Yok arkadaş bundan sonra tam olarak boykot en ufak 1 kuruş katkım en ufak bir desteğimiz olmasın bu yönetim gidene kadar

Madem bu kadar umurlarında bile değiliz taraftar olarak huur çocuklarının tam BOYKOT bundan sonra bu BOYKOT'a katılmayanda aynı Dursun yönetimi gibi hain'dir arkadaş

O yalaka tayfasıyla doldursunlar stadıda bir yerine soksunlar ...

Üst Alt