Galatasaray, Birhan Vatansever'i Transfer Etti İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Birhan Vatansever'i Transfer Etti İddiası!

433

Galatasaray, Bandırmaspor forması giyen eski oyuncusu Birhan Vatansever ile 4 yıllık anlaşma sağladı.

OPSİYONLAR GALATASARAY'DAYDI

Galatasaray'dan gönderilen Birhan Vatansever 2. Lig ekibi Bandırmaspor ile 2020 yılına kadar sözleşme imzalamıştı. Oyuncu için Bandırmaspor'dan bonservis alınmamış ancak sözleşmesine bir sonraki satıştan gelecek rakamın yüzde 50'si Galatasaray'ın maddesi konulmuştu.

2015-2016 sezonunu 3. Lig'de geçen sezonu ise Bandırmaspor'da geçiren Birhan Vatansever istikrarı ile dikkat çekiyor. Daha önce verdiği röportajlarda Selçuk İnan'ı örnek aldığnını söyleyen 1.80 boyundaki futbolcu çift yönlü orta saha.

beIN Sports

Vatansever clap clap
Vatansever clap clap
Vatansever Birhan vatansever
Vatansever Birhan Vatan
Sever Birhan vatansever

Çok beğeniyordum . Niye forma şansı vermedik niye gönderildi bilmiyorum . Umarım döner ve çıkışa geçer oynadığı hazırlık maçlarında çok iyiydi .

CL kadrosu için aldık büyük ihtimal.Geçen sene 2.Lig Beyaz Grup'ta Bandırma'da 34 maçın 32'sinde 90 dakika 1'inde 19 dakika oynamış.Sadece 1 maç kaçırmış.4 golü var.Bandırma şampiyon olan Altay'ın 2 puan gerisinde bitirdi ligi.Lig geçen sene bayağı çekişmeli geçmişti.Play-off tecrübesi de edinmiş.

2 sezon 2.Lig'e kiraya verdiğimiz İsmail'in nasıl kaleci duruşu edindiği ortada.Bence Birhan da olgunlaşmıştır diye düşünüyorum.Genç oyuncuların oynaması çok önemli.Yunus'u falan da 1-2 sene as oynayabileceği bir takıma kiraya vermeliyiz bence.

Üst Alt