Galatasaray - Bordeaux Son 10 Dakikası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - Bordeaux Son 10 Dakikası

[media]https://www.youtube.com/watch?v=TJ6-8m-y9lk[/media]

O anlara geri döndüm sanki inanılmaz bir maçtı

Kesinlikle unutulmaz maçlar arasında

Lincoln'un pasları ne öle =D

Cevap: Galatasaray - Bordeaux Son 10 Dakikası

O maç trübündeydim,sabrinin golü hayatımın şimdiye kadarki en mutlu anıydı.O sene kadıköye gidemememizi ise açıklayamıyorum.Hamburg maçında o kadar üzülmüştüm ki.Babamın gittiği bir kulüpteydim hamburg 2. golü attı masaya yumruğ vurmuştum bir şaşırdı herkes.3. golden sonra ben ağlayarak eve gittim millette içki içmeye...

------Baros----Nonda-----

Arda-----Lincoln-----Kewell

-----Ayhan----M.Güven---

---Emre---Meira---Sabri---

--------De Santcis--------

Son 10 dk da ki kadro.

ne mac olmustu be, gol sevincinde kahvede önümdeki bjkli arkadasin kafasina carpmistim yumrugu havaya ziplayinca :D

oda sorun yok demisti ama hicde öyle görünmüyordu :D

Ya müthiş ya, bu Sabri'yi seviyorum hakikaten istediği kadar isabetsiz olsun. Ama içim de cız etti ha o sene nasıl çıkamadık Kadıköydeki finale.

Ulan ne maçtı bee.Ben burda Hakan Ünsal ın spor tesisleri var ordaki cafede izliyordum maçı.O sırada da temizlikçi abi yerleri temizlemişti.Yerler ıslanmıştı doğal olarak.O gole kadar benim önümdeki yer kurumamış.Dakikalar geçti gol oldu ben bi kalktım ayağa kalktığım gibi kayarak yerdeyim.:asd:Sonra kalktım tekrar sevinmeye başladım dikkatli bi şekilde.:D

Ama süper bi duyduydu kesinlikle giderdik o sene kadıköy e orda bi kupa daha almak muhteşem ötesi olurdu ama nasip olmadı işte.:(

Gerçekten çok güzel bir maçtı ve gurur duymuştum bir kere daha takımımızla..

GSTV'nin yaptığı Zafer Gecesi videosu da çok güzel.. :)

[video=youtube;YzNz2V04sks]https://www.youtube.com/watch?v=YzNz2V04sks[/video]

Vay bee .. Ne maçtı.Her duyguyu bir maçta yaşadık.İlk saniyede geriye düş.3-1 öne geç.3-3 olsun.Son saniyede Sabri reyiz çaksın :asd: Unutulmaz !

O seneyi hatirlamak istemiyorum

Kadikoydeki finalde olmak isten bile degildi

Bu arada Lincoln'ü videolarda görünce hala iç geçiriyorum. Disiplin problemleri yüzünden bu hale geldi. O paslar, oyun zekası, farklı stili ve futbolu güzelleştiren hareketleriyle izlerken daha çok keyif almamızı sağlayan bir oyuncuydu. Keşke kalsaydı.. :sad007:

Bu arada Lincoln'ü videolarda görünce hala iç geçiriyorum. Disiplin problemleri yüzünden bu hale geldi. O paslar, oyun zekası, farklı stili ve futbolu güzelleştiren hareketleriyle izlerken daha çok keyif almamızı sağlayan bir oyuncuydu. Keşke kalsaydı.. :sad007:

pasları harikaydı :)

Üst Alt