Galatasaray Bradley ile her konuda anlaştı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Bradley ile her konuda anlaştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Galatasaray Bradley ile her konuda anlaştı

Profesyonel futbol hayatına Metrostars forması altında başladı.2 sezon burada top oynadıktan sonra Hollanda'nın Heerenveen takımına transfer oldu.Heerenveen'de 2 sezon boyunca oynadığı 52 maçta 16 gol attı.Burada gösterdiği performans ile beğeni topladı ve büyük kulüplerin ilgisini çekti.Daha sonra 2008 yılında Borussia Mönchengladbach takımına transfer oldu.Mönchengladbach takımında 58 maçta 7 gol attı.

Amerika Birleşik Devletleri takımınında vazgeçilmez oyuncularından biri.2006 yılında ilk defa Milli Takım forması giydi.Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım formasını 47 defa giydi.Oynadığı 47 maçta 8 gol attı.

bu adam nasıl biri, ismini çok duydum oyunlarda çok karşılaştım ama hiç izlemedim, izleyen biri anlatabilir mi?

Sonunda eksigimiz olan, ayagı top yapan gercek bir top süpürücüsü geldi. Bu Gheorghe Hagi devriminden baska birsey olamaz. Büyük ustanın fırtınasının ilk rüzgarları.

[video=youtube;lBcy2bStHto]https://www.youtube.com/watch?v=lBcy2bStHto[/video]

:asd:

Arkadaslar mujde Bradley'in wikipedia sayfasinda takimi Galatasaray olarak gozukuyor, artik bitti diyebiliriz :)

Bu transfer gerçekleşmez. Kaynağım Totemspor.

michael-bradley.jpg

Saçları niye kazıtıyorsun evladım :eek:

Bradley iyi olur gerçektende ama kimi dondurabiliriz ki? O bakımdan zor transfer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt