Galatasaray, Bruma'nın Alternatifini Buldu: Serdar Gürler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Bruma'nın Alternatifini Buldu: Serdar Gürler

Guzel bir haber

takim aidiyeti olur hic degilse
1aca9698157ed7f6c3585d21b12f7707.jpg

serdar gürler ve adem büyük çok iyi bir rotasyon transferidir bonservisi elinde yaşları uygun..
eğer adam gibi 5 tane direkt 11 oynayacak kalitede adam alırlar yanına da bu iki iyi yedeği alırlarsa akıllı işi olur..

Benim dusuncem hic degismedi , kimse alinmasa daha memnun olurum ama illa alinacaksa en ucuzu alinsin , kim para ediyorsa da hala degeri varken satilsin

benim mantigim bastan beri bu

Problem işte burda, şu anda bu takımın ihtiyaçı bu adam değil. Önce bir evin temel ihtiyaçlarını alırsın ondan sonra bütçe kalırsa çok lazım olmayan eksiklere yönelirsin. Ayrıca Serdar kadar oynayacak tonla oyuncu var yazılan paraların çok altında oynayacak. Bir diğer, daha büyük sorun ise, kimsenin bu yönetime güveni yok, bunlar bir evin temel ihtiyaçlarını gidermeyi bırak evde olan kaliteli ürünleri bile satacaklar.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Markete girdiğinde öncelik sıralamasına göre mi yapıyorsun alışverişi?. Ben öyle yapmıyorum şahsen, aklımdaki ya da elimdeki listede neler olduğu bellidir, ilgili reyonlarda gözüme çarpan ürünleri mukayese eder, beğendiğimi sepete yerleştiririm. Manav reyonu giriş kısmında ise ve maydanoz ve dere otu alacaksam ''Yok öncelikle ekmek-yumurta-peynir-et vs almam lazım'' diye düşünmem mesela (Bütçe kısmı önceden bellidir zaten). Hatta çok defa hiç aklımda yokken, cazip promosyon ürünlerinden aldığım da olur herkes gibi (Bu noktada ölçüyü kaçırmamak gerekiyor tabi:))...

Tudor bizzat istiyorsa, makul bir sözleşmeyi kabul ediyorsa alınmasında mahzur görmüyorum. Dediğim gibi çok tuttuğum bir oyuncu değil ama bu yılki istikrar ve istatistikleri yabana atılmamalı. Ha ciddi bir bonservis bedeli söz konusu olsa en çok ben karşı çıkardım...

offff be super.

obur kanatada ahmet ilhani aldik mi manyak gibi akariz.

bundan sonra kayseri, karabuk ve alanya dusunsun.

Markete girdiğinde öncelik sıralamasına göre mi yapıyorsun alışverişi?. Ben öyle yapmıyorum şahsen, aklımdaki ya da elimdeki listede neler olduğu bellidir, ilgili reyonlarda gözüme çarpan ürünleri mukayese eder, beğendiğimi sepete yerleştiririm. Manav reyonu giriş kısmında ise ve maydanoz ve dere otu alacaksam ''Yok öncelikle ekmek-yumurta-peynir-et vs almam lazım'' diye düşünmem mesela (Bütçe kısmı önceden bellidir zaten). Hatta çok defa hiç aklımda yokken, cazip promosyon ürünlerinden aldığım da olur herkes gibi (Bu noktada ölçüyü kaçırmamak gerekiyor tabi:))...

Tudor bizzat istiyorsa, makul bir sözleşmeyi kabul ediyorsa alınmasında mahzur görmüyorum. Dediğim gibi çok tuttuğum bir oyuncu değil ama bu yılki istikrar ve istatistikleri yabana atılmamalı. Ha ciddi bir bonservis bedeli söz konusu olsa en çok ben karşı çıkardım...
Benim vermek istediğim örnek evde çamaşır makinası yokken gidip kurutucu almam misal bu iş buna benziyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Benim vermek istediğim örnek evde çamaşır makinası yokken gidip kurutucu almam misal bu iş buna benziyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Benim verdiğim örnek duruma daha uygun düşüyor. Serdar' ın alınması, sözgelimi kaliteli bir stoper alınmasını engel değil. Ciddi bir bonservis bedeli de olsaydı iş değişirdi, en çok feveran eden ben olurdum o durumda...

Serdar' dan, Yasin' in ilk geldiği yılki efekti beklemek hayal olmaz ki Yasin için 2.750 bonservis ödenmişti, genç de sayılmazdı, transferine karşıydım haliyle.

Sinan ve Bruma' nın gitme durumu var. Yasin ilk ciddi teklife atlayacak gibi, vukuatlarıyla haddini aşalı çok oluyor. Tudor' da istiyorsa Serdar alınır.

Kadro o kadar bitik durumda ki en az 10 yeni futbolcu lazım, birkaçı rotasyon için olmak üzere. Bunların tamamı yabancı futbolcu olamayacağına göre, birkaç yerli futbolcu transferi kaçınılmaz görünüyor; bari böyle makul bedelli az çok potansiyeli olan futbolcular alınsın...

Üst Alt