Galatasaray bu sene Avrupa'ya gidebilir mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray bu sene Avrupa'ya gidebilir mi?

Cevap: Galatasaray bu sene Avrupa'ya gidebilir mi?

kalan 11 maçın 3 tanesini bile kazanamayız. Yeneceğimiz tek takım bu hafta karabük ve daha sonra belki kasımpaşa ve konya olur başkada yok:)

Ben artık sadece fener maçına odaklandım :D

Tipik fener zihniyeti.

Biz o zamanlar Avrupayi gürletirken Türkiyede toplamadik kupa birakmazken fenerlilerinde tek hedefi bizi yenmekti.

Bizi öyle böyle yenerdiler ve bununla o hafta mutlu olurlardi.

Ama bütün türkiye "ne olacak bu fenerin hali" der dururdu.

Ben bunu kabul etmiyorum sen ediyorsan yanlis takimi tutuyorsun arkadas!

Tipik fener zihniyeti.

Biz o zamanlar Avrupayi gürletirken Türkiyede toplamadik kupa birakmazken fenerlilerinde tek hedefi bizi yenmekti.

Bizi öyle böyle yenerdiler ve bununla o hafta mutlu olurlardi.

Ama bütün türkiye "ne olacak bu fenerin hali" der dururdu.

Ben bunu kabul etmiyorum sen ediyorsan yanlis takimi tutuyorsun arkadas!

ok :b5:

Galatasaray toparlanacaktır. Bundan daha kötü olamazlar zaten. Ama önemli olan nokta bu toparlanma süreci puan olarak bize yetecemi? 33 puanda en az 27-28 yapabilmemiz gerekiyor. Pek kolay görünmüyor bana özellikle Antep, Kayseri, Bursa, Trabzon ve Fener'in iştahlı oyunlarını gördükçe...

Giderler tabi neden gitmesinler.Bi tur şirketiyle anlaşılır.Takım halinde Avrupaya tatile gidilir.Bu haramyedilerin hiçbiri avrupadan kalmış da olmaz..

11 de 11 yaparsak avrupaya gideriz.siz düşünün artık halimizi.

şu an 32 puandayız.bence aslantepedeki maçları kazanırız.diğerlerinden bir beraberlik çıkar.

yani ligi 51 puanla bitiririz.:(

Takım değilde sezgincik transfer için gider avrupaya yer,içer sonra 2-3 sakatla geri gelir.

Bence giderim o kadar da abartmaya gerek yok . Bundan sonraki zor maçları kendi evimizde oynucaz eğer biz destek olursa gideriz.

Unutmayalım iyi günde kötü günde ölümüne CİM-BOM-BOM

Üst Alt