Galatasaray bu sene Avrupa'ya gidebilir mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray bu sene Avrupa'ya gidebilir mi?

Süper Lig'de 23. hafta sonunda 10. sırada yer alan Galatasaray Avrupa'ya en kısa yol olarak gördüğü Türkiye Kupası'na da çeyrek finalde veda etti. Galatasaray'ın bu sezon Avrupa kupalarına gidebilmesi için ligi ilk 4 içinde bitiremesi gerekiyor.

32 puanla 10. sırada yer alan Galatasaray'ın, 4. sıradaki 43 puanlı Kayserispor'u yakalaması için son 11 haftada müthiş bir performans gösterip rakiplerinin de puan kaybı yaşamasını beklemesi gerekiyor.

Galatasaray 2003-04 sezonundan sonra ilk kez Avrupa kupalarına katılamamanın eşiğine geldi. Galatasaray 2003-04 sezonunda Fatih Terim (26 hafta) – Gheorghe Hagi (8 hafta) yönetiminde ligi 6.sırada tamamlamış, kupada ise 3. kademede elenmiş ve 2004-05 sezonu için Avrupa Kupalarına gitmeyi başaramamıştı.

Haber7

Cevap: Galatasaray bu sene Avrupa'ya gidebilir mi?

küme düsmeyelim, baska herseye raziyim, saka gibi yahu, hala avrupa'ya gidebilirmiyiz diye konu aciliyor.

32 puanla 10. sırada yer alan Galatasaray'ın, 4. sıradaki 43 puanlı Kayserispor'u yakalaması için son 11 haftada müthiş bir performans gösterip rakiplerinin de puan kaybı yaşamasını beklemesi gerekiyor.

Bunu yazan ne içtiyse aynından istiyorum akşama.

Sırasıyla içerde oynayacağımız 4 maç; Karabükspor, F.Bahçe, Trabzonspor, Kayserispor...Hangi maça 3 puan yazabiliyoruz?? Hayal görmeye gerek yok, Serkan Kurtuluş'u izlemeye devam...

Sırasıyla içerde oynayacağımız 4 maç; Karabükspor, F.Bahçe, Trabzonspor, Kayserispor...Hangi maça 3 puan yazabiliyoruz?? Hayal görmeye gerek yok, Serkan Kurtuluş'u izlemeye devam...

hakikaten bu serkan kurtlus nedir be usta?onun senede kazandigi parayi normal bir isci hayati boyunca göremiyor, serkan futbolcu ise, messi ne?

O değilde yönetim taraftarı nasıl bağladıysa 1 gram tepki yok

Bkz. Türkler bu sene uzayda koloni kurabilir mi?

Bkz. Bi çisim mi yaklaşıyor ne ???

--------------Zapata---------------

Neill-----Servet-----H.Balta---Çağlar

---------------Cana-----------------

------Yekta-----------Culio---------

----Kazım----------------Pino-----

----------------Baros---------------

Hayaller bitmiyor.

Beşiktaş kupayı alır,Ligide 5.bitirirse 6.olursakta gidiyoruz sanırım..Yanlışmı? biliyorum.Yada Finaldeki kupaya gidiyor sanırım.

Beşiktaş kupayı alır,Ligide 5.bitirirse 6.olursakta gidiyoruz sanırım..Yanlışmı? biliyorum.Yada Finaldeki kupaya gidiyor sanırım.

Yanlissin renkdas ;(

Birkere 5. katilamiyor 4. katiliyor.

Eger Besiktas 4. olursa ve kupayi kaldirirsa ozaman finalde kaybeden katiliyor.

Bence Gaziantep kupayi kaldirir oda ayri bi konu.

Biz 11 macta 33 puan cikaramayiz birkere.

En fazla 16-17 puan buda hicbir seye yetmez!

Ilk 4 bügün nasilsa öyle kalir buda benim düsüncem.

Böyle devam ederse tabiki hayır .

Ama nebiliyim Td denişikliği , 10 futbolyuyu kadro dışı bırakırsın yada başka bişey olur ozaman tabi gidebiliriz ama şimdilik imkansız görunuyo..

Üst Alt