Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.GALATASARAY 24 50

2.BURSASPOR 23 49

3.FENERBAHÇE 24 48

4.BEŞİKTAŞ A.Ş. 23 4524. hafta sonunda puan durumu. Bursasporun 3-0 diyarbakırı hükmen yendiğini de düşünürsek puanını 49 yapalım.bu tabloya daha ertelenen BEŞİKTAŞ BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR ve KASIMPAŞA-BURSASPOR maçlarıda eklenecek.Aşağıda GALATASARAY,bursaspor,fb ve Bjk takımlarının kalan maçlarını bulacaksınız.25. haftaGENÇLERBİRLİĞİ -FENERBAHÇE

GALATASARAY A.Ş. -MKE ANKARAGÜCÜ

DENİZLİSPOR -BEŞİKTAŞ A.Ş.

BURSASPOR -MANİSASPOR26.haftaKASIMPAŞA - BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE - GAZİANTEPSPOR

BURSASPOR - DENİZLİSPOR

TRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.27.haftaBÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - BURSASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR

GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE28.haftaMKE ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ A.Ş.

BURSASPOR - ANTALYASPOR A.Ş.

SİVASSPOR - GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE - KAYSERİSPOR29.haftaFENERBAHÇE - ANKARASPOR (3 PUAN)

BEŞİKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ - BURSASPOR

GALATASARAY A.Ş. - DİYARBAKIRSPOR30.HAFTABURSASPOR - GAZİANTEPSPOR

MANİSASPOR - GALATASARAY A.Ş

FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ A.Ş.31.HAFTAGALATASARAY A.Ş. - BURSASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş. - SİVASSPOR

KASIMPAŞA - FENERBAHÇE32.HAFTABURSASPOR - KAYSERİSPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE - ESKİŞEHİRSPOR

DİYARBAKIRSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.33.HAFTAMKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ A.Ş. - MANİSASPOR

GALATASARAY A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.

BURSASPOR - ANKARASPOR (3 PUAN)34. HAFTABURSASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE - TRABZONSPOR A.Ş.

derbilerTRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş

GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.

FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE - TRABZONSPOR A.Ş.
 
Cevap: GALATASARAY,Bursaspor,Fb ve Bjk Kalan Maçları ve (Yorumlarınız)Anasını satayım ya :( ne konuşacam bu ayhanlamı maç kazanıcaz:( tüm moralim bozuldu :(
 
Cevap: GALATASARAY,Bursaspor,Fb ve Bjk Kalan Maçları ve (Yorumlarınız)Bursa en sanslı ekipHakemler yolumuza taş koymazsa ve su deplasman oyunlarımızı iyi hale getirirsek bizde sanslıyız.Öbürlerini yazmaya gerek yok
 
Cevap: GALATASARAY,Bursaspor,Fb ve Bjk Kalan Maçları ve (Yorumlarınız)Ankaragücü ve Trabzonspor dan 6 puan alirsak avantaj bizde olur.

Su an en cok avantajli olan takim Bursaspor, ardindan Fener.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıBursa su anda 52 puan ile onde aslinda. Ankara maci var garanti olan.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları3 yıldır Cl'ye gidemiyoruz.Bu yılda gidemez ve Cl'ye Bursa'yı gönderirsek intihar edebilirim.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıFederasyon insallah hükmen galip saymaz bursasporu oynayıp yensinler baride icimiz yanmasa bosu bosuna:eek:
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıEksik olan Kasımpaşa maçını da alırlarsa fark 5 puan;)


O kadar da değil :), Bursa 'nın Ankara ile oynadığı hafta yenileceğimizi kim söyledi? :) O zaman onların 1 maç fazlası olmuş oluyor.Kasımpaşa maçlarını saymaz ve yerine Ankara maçını koyarsak, eşit maç yapmış şekilde 52 tespiti doğru oluyor. Puan farkı da sadece 2...
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıBursa Sivasa benzemez,hocalarıda Bülent Uygun değil Tsl nin en iyi 2. hocası Ertuğrul Sağlam.Taraftarlarıda 3 büyükler kadar iyi.Çok ekstrem bir durum olmadıkça bizim maça kadar puan kaybetmezler diye düşünüyorum.Alisamiyendeki maç şampiyonu belirler.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçlarıvar olan şu tabloya bakınca bjk enteresan şekilde başımıza bela olacak gibi gelemeye başladı bana. Daum dan mal da almıyorum :) hayırdır inşallah.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçlarıanasını satayım es ese yine yenildik bu mağlübüyeti unutup haftaya geremili vasselli rothenli vittekli anakragücü yenmemiz farz oldu ama ayhanlamı :(
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıO kadar da değil :), Bursa 'nın Ankara ile oynadığı hafta yenileceğimizi kim söyledi? :) O zaman onların 1 maç fazlası olmuş oluyor.Kasımpaşa maçlarını saymaz ve yerine Ankara maçını koyarsak, eşit maç yapmış şekilde 52 tespiti doğru oluyor. Puan farkı da sadece 2...


Önümüzdeki 3 maçtan 6-7 puan çıkaramazsak bizden daha şanslı olduklarını söyleyebilirim Abi. İyi hava yakaladılar sen de yakından biliyorsundur. Biz kendi maçlarımızdan en az puan kaybıyla dönmeliyiz artık.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıKasımpaşa+Diyarbakır+Ankaraspor maçları 9 puan eder. Bursa kıymetini bilirse en önde duruyor.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıKasımpaşa+Diyarbakır+Ankaraspor maçları 9 puan eder. Bursa kıymetini bilirse en önde duruyor.


Ben federasyonun 3 puanı vereceğine inanmıyorum bursaspora :(:mad: o ne ya ozxaman her maç böyle olsun her maç 3 puan allahtan revamı bu bizim kıçımızdan ter akıo puan almak için saçma sapan hakem kararlarıyla puanlarımızn gidiyo adamlar maç yapmadan 3 puan ojh ne ala memleket OYNATSINLAR TARAFSIZ SAHADA :mad::mad::mad:
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıBen federasyonun 3 puanı vereceğine inanmıyorum bursaspora :(:mad: o ne ya ozxaman her maç böyle olsun her maç 3 puan allahtan revamı bu bizim kıçımızdan ter akıo puan almak için saçma sapan hakem kararlarıyla puanlarımızn gidiyo adamlar maç yapmadan 3 puan ojh ne ala memleket OYNATSINLAR TARAFSIZ SAHADA :mad::mad::mad:


Üstelik olaylari baslatan, provoke eden de Bursasporlular. Ilk Bursada ki macta... En azindan bu olaylarda sucsuz degilller.

Simdi bunlar yetmezmis gibi bir de 3 puan verirse federasyon Bursaspora, kiyamet kopar, kopmali!
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıHer maçta,kavgadan nemalanma konusunun önüne geçilmeli.Kavgalar avantaja dönüyor,yok böyle bir dünya düzeni..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt