Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.GALATASARAY 24 50

2.BURSASPOR 23 49

3.FENERBAHÇE 24 48

4.BEŞİKTAŞ A.Ş. 23 4524. hafta sonunda puan durumu. Bursasporun 3-0 diyarbakırı hükmen yendiğini de düşünürsek puanını 49 yapalım.bu tabloya daha ertelenen BEŞİKTAŞ BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR ve KASIMPAŞA-BURSASPOR maçlarıda eklenecek.Aşağıda GALATASARAY,bursaspor,fb ve Bjk takımlarının kalan maçlarını bulacaksınız.25. haftaGENÇLERBİRLİĞİ -FENERBAHÇE

GALATASARAY A.Ş. -MKE ANKARAGÜCÜ

DENİZLİSPOR -BEŞİKTAŞ A.Ş.

BURSASPOR -MANİSASPOR26.haftaKASIMPAŞA - BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE - GAZİANTEPSPOR

BURSASPOR - DENİZLİSPOR

TRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.27.haftaBÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - BURSASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR

GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE28.haftaMKE ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ A.Ş.

BURSASPOR - ANTALYASPOR A.Ş.

SİVASSPOR - GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE - KAYSERİSPOR29.haftaFENERBAHÇE - ANKARASPOR (3 PUAN)

BEŞİKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ - BURSASPOR

GALATASARAY A.Ş. - DİYARBAKIRSPOR30.HAFTABURSASPOR - GAZİANTEPSPOR

MANİSASPOR - GALATASARAY A.Ş

FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ A.Ş.31.HAFTAGALATASARAY A.Ş. - BURSASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş. - SİVASSPOR

KASIMPAŞA - FENERBAHÇE32.HAFTABURSASPOR - KAYSERİSPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE - ESKİŞEHİRSPOR

DİYARBAKIRSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.33.HAFTAMKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ A.Ş. - MANİSASPOR

GALATASARAY A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.

BURSASPOR - ANKARASPOR (3 PUAN)34. HAFTABURSASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE - TRABZONSPOR A.Ş.

derbilerTRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş

GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.

FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE - TRABZONSPOR A.Ş.
 
Cevap: GALATASARAY,Bursaspor,Fb ve Bjk Kalan Maçları ve (Yorumlarınız)Anasını satayım ya :( ne konuşacam bu ayhanlamı maç kazanıcaz:( tüm moralim bozuldu :(
 
Cevap: GALATASARAY,Bursaspor,Fb ve Bjk Kalan Maçları ve (Yorumlarınız)Bursa en sanslı ekipHakemler yolumuza taş koymazsa ve su deplasman oyunlarımızı iyi hale getirirsek bizde sanslıyız.Öbürlerini yazmaya gerek yok
 
Cevap: GALATASARAY,Bursaspor,Fb ve Bjk Kalan Maçları ve (Yorumlarınız)Ankaragücü ve Trabzonspor dan 6 puan alirsak avantaj bizde olur.

Su an en cok avantajli olan takim Bursaspor, ardindan Fener.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıBursa su anda 52 puan ile onde aslinda. Ankara maci var garanti olan.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları3 yıldır Cl'ye gidemiyoruz.Bu yılda gidemez ve Cl'ye Bursa'yı gönderirsek intihar edebilirim.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıFederasyon insallah hükmen galip saymaz bursasporu oynayıp yensinler baride icimiz yanmasa bosu bosuna:eek:
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıEksik olan Kasımpaşa maçını da alırlarsa fark 5 puan;)O kadar da değil :), Bursa 'nın Ankara ile oynadığı hafta yenileceğimizi kim söyledi? :) O zaman onların 1 maç fazlası olmuş oluyor.Kasımpaşa maçlarını saymaz ve yerine Ankara maçını koyarsak, eşit maç yapmış şekilde 52 tespiti doğru oluyor. Puan farkı da sadece 2...
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıBursa Sivasa benzemez,hocalarıda Bülent Uygun değil Tsl nin en iyi 2. hocası Ertuğrul Sağlam.Taraftarlarıda 3 büyükler kadar iyi.Çok ekstrem bir durum olmadıkça bizim maça kadar puan kaybetmezler diye düşünüyorum.Alisamiyendeki maç şampiyonu belirler.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçlarıvar olan şu tabloya bakınca bjk enteresan şekilde başımıza bela olacak gibi gelemeye başladı bana. Daum dan mal da almıyorum :) hayırdır inşallah.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçlarıanasını satayım es ese yine yenildik bu mağlübüyeti unutup haftaya geremili vasselli rothenli vittekli anakragücü yenmemiz farz oldu ama ayhanlamı :(
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıO kadar da değil :), Bursa 'nın Ankara ile oynadığı hafta yenileceğimizi kim söyledi? :) O zaman onların 1 maç fazlası olmuş oluyor.Kasımpaşa maçlarını saymaz ve yerine Ankara maçını koyarsak, eşit maç yapmış şekilde 52 tespiti doğru oluyor. Puan farkı da sadece 2...Önümüzdeki 3 maçtan 6-7 puan çıkaramazsak bizden daha şanslı olduklarını söyleyebilirim Abi. İyi hava yakaladılar sen de yakından biliyorsundur. Biz kendi maçlarımızdan en az puan kaybıyla dönmeliyiz artık.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıKasımpaşa+Diyarbakır+Ankaraspor maçları 9 puan eder. Bursa kıymetini bilirse en önde duruyor.
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıKasımpaşa+Diyarbakır+Ankaraspor maçları 9 puan eder. Bursa kıymetini bilirse en önde duruyor.Ben federasyonun 3 puanı vereceğine inanmıyorum bursaspora :(:mad: o ne ya ozxaman her maç böyle olsun her maç 3 puan allahtan revamı bu bizim kıçımızdan ter akıo puan almak için saçma sapan hakem kararlarıyla puanlarımızn gidiyo adamlar maç yapmadan 3 puan ojh ne ala memleket OYNATSINLAR TARAFSIZ SAHADA :mad::mad::mad:
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıBen federasyonun 3 puanı vereceğine inanmıyorum bursaspora :(:mad: o ne ya ozxaman her maç böyle olsun her maç 3 puan allahtan revamı bu bizim kıçımızdan ter akıo puan almak için saçma sapan hakem kararlarıyla puanlarımızn gidiyo adamlar maç yapmadan 3 puan ojh ne ala memleket OYNATSINLAR TARAFSIZ SAHADA :mad::mad::mad:Üstelik olaylari baslatan, provoke eden de Bursasporlular. Ilk Bursada ki macta... En azindan bu olaylarda sucsuz degilller.

Simdi bunlar yetmezmis gibi bir de 3 puan verirse federasyon Bursaspora, kiyamet kopar, kopmali!
 
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan MaçlarıHer maçta,kavgadan nemalanma konusunun önüne geçilmeli.Kavgalar avantaja dönüyor,yok böyle bir dünya düzeni..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt