Galatasaray Cafe Crown Euroleague Başvurusu


225272_10150257692445269_218864095268_9554441_7229139_s.jpg
Besiktas Cola Turka'yi eleyerek Play-Off yari finaline yükselen takimimizin seneye Euroleague ön elemesine katilmasi icin önünde tek bir engel kaldi.Yari finalde Banvitspor - Olin Edirne serisini kazanan takimla eslesecek olan Galatasaray Cafe Crown, rakibini eleyip finale yükselmesi halinde önümüzdeki sezon Euroleague ön elemesine katilacak.Banvitspor - Olin Edirne serisinde su an durum 1 - 1, iki takim arasinda siradaki 2 mac Edirne'de oynanacak. Banvitspor tur atlarsa, seri 0-0 baslayacak. Olin Edirne tur atlarsa Olin karsisinda 1-0 geride baslayacagiz seriye.Galatasaray Cafe Crown finale kalamazsa, seneye Eurocup'ta mücadele edecek.Galatasaray Basketbols Fotos - Pinnwand-Fotos | Facebook
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaOlin Edirne'ye çok büyük saygı duyuyorum,yaptıklarına şapka çıkartıyorum.

O takım hakkında şuursuzca konuşanları da kınıyorum.

Şerefli ve onurlu bir mücadele sergiliyorlar.Ama bu,onları elememiz gerekmediği anlamına gelmez.

1-0 önde başlayacaklar ama tahmin ediyorum ki 3-1 geçeriz.
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaOlin Edirne'ye çok büyük saygı duyuyorum,yaptıklarına şapka çıkartıyorum.

O takım hakkında şuursuzca konuşanları da kınıyorum.

Şerefli ve onurlu bir mücadele sergiliyorlar.Ama bu,onları elememiz gerekmediği anlamına gelmez.

1-0 önde başlayacaklar ama tahmin ediyorum ki 3-1 geçeriz.kümede kal galatasaray tezavuratı ve atılan onca küfür ben o takıma hiç saygı duymuyorum inşallah playoff da karşılaşırız görürüler günlerini. forumlarda cincon yazıyorlar bunlara mı saygı duyacaz
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague Yolundakümede kal galatasaray tezavuratı ve atılan onca küfür ben o takıma hiç saygı duymuyorum inşallah playoff da karşılaşırız görürüler günlerini. forumlarda cincon yazıyorlar bunlara mı saygı duyacazOlin Edirne takımına saygı duy,son derece güzel mücadele verdiler bu sene.

Taraftarları hakkında düşündükleriniz beni ilgilendirmez.
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaSırf bizimle eşleşmek için önüne gelene yatıp küme düşme potasını karıştıran, antrenörüyle, oyuncusuyla, taraftarıyla çirkef bir takıma saygı falan duymam.
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaOlin Edirne takımına saygı duy,son derece güzel mücadele verdiler bu sene.

Taraftarları hakkında düşündükleriniz beni ilgilendirmez.takıma da saygı duymuyorum sebutisi kadro dışı ayağı 6.lık maçlarında oynatmadılar. erdal bibo gibi adamları var sürekli aleyhimize konuşan
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague Yolundatakıma da saygı duymuyorum sebutisi kadro dışı ayağı 6.lık maçlarında oynatmadılar. erdal bibo gibi adamları var sürekli aleyhimize konuşanErdal'a bende kıl olurum.

Ya ne bileyim sene başından beri çok büyük sempatim vardı Olin Edirne'ye.

Bu olayların dışında tuttum "oyuncuları".

Zaten bizim kesinlikle turu geçmemiz gerekiyor,saygım da var hala onlara. :)
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaBanvit elenmeyecek takım değil

Zorlanırız eleriz

Finalde Ülker i de efes i de yenecek güçteyiz

Zira şampiyonluğa açız
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague Yolundagüzel haber.kim gelirse gelsin finale kalıcağamızı düşünüyorum.bugün çok rahat izledim maçı.takım güven veriyor.
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague Yolundabanvit veya olin kim gelirse gelsin farketmez eger finali efes pilsen ile oynarsak şampiyonluk şansımız bence %51 olur.
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaOlin bizden güçlü mü? Ciddi soruyorum iki maçı da yenildik çünkü.Bide Banvit.
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaOlin Edirne'ye çok büyük saygı duyuyorum,yaptıklarına şapka çıkartıyorum.

O takım hakkında şuursuzca konuşanları da kınıyorum.

Şerefli ve onurlu bir mücadele sergiliyorlar.Ama bu,onları elememiz gerekmediği anlamına gelmez.

1-0 önde başlayacaklar ama tahmin ediyorum ki 3-1 geçeriz.şeref ve onur oline hiç uymamış.bizimle oynayabilmek için kaç maçlarını kaybettiler ben sayamadım.
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaBakın arkadaslar euroleaguein sistemi degisik ve herkes gecen yılı ornek gosteriyor.Geçen yıl banvit 3 oldugu icin gitmedi bir başka ligdeki takımın ekonomik krizde oldugu icin katildi.Ben kendim arastırdım.Eyüp yıldız abide arastırmıs onun twitterada bakabilirsiniz.Finale yükselirsek tabikide sansımız cok ama diger liglerdeki a kart sahibi olmadigi halde basarili olanlarla yarisiyoruz.A kart sahibi olan 13 takım var bunlar direk katiliyor +unics kazan eurocupa kazandi oda direk katiliyor 24 takımın 14 belli bu a kart sozlesmeleri yanılmıyorsam 2012 yılında bitiyor yeni sozlesmeler yapılacak takımlarla.Diger 8i avrupadaki yerel liglerin sampiyonları olacak diger 2 takım 3 eleme turundan olusan euroleague elemesinden gelecek.
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaIN THE GAME |  Euroleague 2010/11 burdan a kartlilari b kartlilari bulabilirsiniz

euroleague a kart 5 yıllık sozlesmeleri var bu sozlesmeler 2006 yada 2007 yılında yapılmıstı bu yuzden turkiye ligi avrupada 6 sırada gibi gozukuyor cunku 4 yıl once oyleydi.Simdi ise ispanyadan sonraki en iyi lig

IN THE GAME |  Euroleague Qualification System burdanda rusyanin italyanin kotu lig olan fransanin bile bizim ligimizin onunde bulundugunu gorebilirsiniz....
 
Cevap: Galatasaray Cafe Crown Euroleague YolundaArkadaşlar Euroleague sponsoru Türk Hava Yolları ve önümüzdeki sezon final four Türkiyede.Bence finale kalırsak ön elemeye çağrılıcağımızı düşünüyorum.Şampiyon olursak şampiyon kontenjanından gideriz.Umarım herşey istediğimiz gibi olur.
 
Üst Alt