Galatasaray Camiasından İhraçlar İçin İlk Yorum! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Camiasından İhraçlar İçin İlk Yorum!

5128947.jpg

Galatasaray eski başkanı Faruk Süren, Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihraç edilmeleri için "Yönetim kurulu, kulüp tüzüğünün gereklerini yerine getirdi. Daha önce de yapılabilirdi" dedi. Semih Haznedaroğlu ise "Olaylara realist yaklaşmak gerekir" diye konuştu.

Galatasaray eski başkanı Faruk Süren ile eski yönetici Semih Haznedaroğlu, sarı kırmızılı yönetimin Hakan Şükür ve Arif Erdem'i kulüpten ihraç etme kararını değerlendirdi.

FARUK SÜREN: Aslında yapılacak fazla bir yorum yok. Galatasaray Yönetim Kurulu, kulüp tüzüğünün gereklerini yerine getirdi. Aslında olay buraya gelmeden daha önce de yerine getirebilirlerdi. Camia içinde hiç polemik yaratmadan bu maddeyi uygulayabilirlerdi.

DOĞRU VE İSABETLİ BİR KARAR

SEMİH HAZNEDAROĞLU: Hakan Şükür ve Arif Erdem Türk futboluna ve Galatasaray'a uzun yıllar hizmet etmiş sporcular. Galatasaray Genel Kurul üyeleri hisleriyle hareket edip vefa göstermek istemiştir. Ancak Hakan Şükür ve Arif Erdem'in siyasi görüşleri ortadadır. Siyasi görüşleri büyük bir talihsizliktir ve hemfikir olmak mümkün değildir. Yönetim kurulunun doğru ve isabetli bir karar aldığını düşünüyorum. Olaylara realist bir şekilde yaklaşmak gereklidir ve gereği yapılmıştır.

Hürriyet

Fifanın ve Cas'ın
Kulüplerin siyasete alet olması için bir maddesi bulunuyormu
Twitter da muhabbeti dönüyorda uefa 5 yıl ceza verebilir diye kulüpler siyasette karışamaz diye maddesi varmış doğrumudur.

Hukumet sopayi gosterince , gotumuzden kan alacaklarini anlayinca mecbur bunu yapmak zorunda kaldik neden diyemiyor kimse?

Madem kral Hakan fetö örgüt üyesi diye Galatasaray'dan ihraç edilmediği için hükümet klübümüze müdale etti ve ihraç ettirdiyse ; Ozaman ülkeyi yöneten bu hükümette suçlu arkadaş. Hakan Şükür TC vatantaşlığından atılsın. atılmadımı ozaman hükümette suçlu.

İhraç etmeme ihtimalini düşünüp bu işi direk böyle çözselerdi ne gündem olurdu, ne kulüp böyle bir konuma düşerdi. Şimdi hükümet sopa gösterdi çark ettiler muhabbeti dönüyor her yerde şu rezaleti yaşatan yönetim,divan kurulu falan yerinde durmaması lazım

Ulan olaya bak yaa!!! Genel kuruldaki dangalakları geçtim de yönetimdeki kafasızlar bunu baştan halledebilecekleri bir olayı bile kaos haline getirdiler. Nasıl bir kulüp haline geldik akıl işi değil!

Fifanın ve Cas'ın
Kulüplerin siyasete alet olması için bir maddesi bulunuyormu
Twitter da muhabbeti dönüyorda uefa 5 yıl ceza verebilir diye kulüpler siyasette karışamaz diye maddesi varmış doğrumudur.
Aynen bulunuyor,hele ki basimizdakilerin her gecen gun İsvicre,Almanya ,Hollanda soylemlerine karsilik ben malesef böyle bir UEFA hamlesi bekliyorum.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen bulunuyor,hele ki basimizdakilerin her gecen gun İsvicre,Almanya ,Hollanda soylemlerine karsilik ben malesef böyle bir UEFA hamlesi bekliyorum.

İstemesekte en hayırlısı bu gibi duruyor.Ne siyasiler ne futbolun başındakiler futbolu siyasete karıştırmadan rahat durmuyor.Şöyle okkalı bir ceza yiyelim belki aklımız başımıza gelir bir süre

İstemesekte en hayırlısı bu gibi duruyor.Ne siyasiler ne futbolun başındakiler futbolu siyasete karıştırmadan rahat durmuyor.Şöyle okkalı bir ceza yiyelim belki aklımız başımıza gelir bir süre
Katılıyorum,bizim millet başa bela gelmedikçe,yumurta gote dayanmadıkça,yandim anam kıvamına gelmedikçe yediği bokun farkına varmaz.

Camiamiz catirdiyor. Cok uzgunum, siyaset rayina girmedikce bizim kulupte de taslar yerine otumayacak. Hersey birbiriyle ilintili.

İlk gün ihraç edilse idi bu iş böyle olmayacaktı. Koca devlete kafa tutamazsınız. Milletin ne dediği zerre umurum da değil inanın, beni üzen bu iki ruhunu o haine satmış kişi yüzünden camiamızın hedefe oturtulmasıdır. Kişisel düşmanlıklarınızı Galatasaray üzerinden gösterdiniz de elinize ne geçti. En korktuğum işlerden biriydi şu ne idüğü belirsiz Akp camiası ile iyice düşman olmak, onu da olmuş bulunmaktayız. Sabahtan beri takip ettiğim tüm kanallarda Kadir Çetinçalı ve Hakan Şükür yüzünden Galatasaray'a ve camiamıza hakaretin bini bin para gidiyor.

Dünkü karar da bunun üzerine resmen sıva olmuş durumda, ya arkadaş hiç mi akıllı bir adam çıkmıyor şu kongre üyelerinin üzerinden, siz sanıyor musunuz Akp taifesi bu ihracın sadece günü kurtarmak olduğunu bilmediğini, bunun futbola basketbola illa ki bir yansıması olacaktır. Vergi affı muhabbeti geri alınacak diye bir haber gördüm. Aferim !

Üst Alt