Galatasaray, Criscito'nun Peşinde! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Criscito'nun Peşinde!

Kaliteli topçu ismi var skorer bir bek olarak gözüküyor hayırlısı.

Bu sezon:25 maç 3 gol 4 asist
16/17:32 maç 5 gol 5 asist

Devre arasında Criscito sezon sonunda Asamoah alınırsa süper olur.Solda önlü arkalı oynayabilirler ikiside joker oyuncu

Bu sezon 28 resmi maçta oynamış.

Sözleşmesi biten Asamoah'ı da Criscito'yu da devre arası bonservisle vermezler.

Bu futbolcuları alabilmemizin tek yolu yüklü para ile 2018 yaz için ön sözleşme imzalamak.

FM'de bu adam benim Ayman'ımdı. Hangi takımla kariyer açsam alırdım. Pek çok pozisyonda oynaması,istikrarı,tecrübesi ile bence aradığımız isim olabilir.

Rusyada liglere 3 ay ara giriyormuş şimdi baktım bu adamın 3 aylık sözleşmesi kalıyor Zenitle ama adam her maçta 90 dk oynamış tuhaf bir durum muhtemelen sözleşme uzatmak isteyebilirler Asabob hikayesi gibi olabilir.

Tudor' un üçlü defanstan vageçeği yok, bari o formata uygun bir oyuncu alınmış olur. En azından Fernando' yu iki stoperin arasına gömülü izlemekten kurtuluruz...

yine oynatamaz 3lü defans icin stoperlerin 3üde uygun degil hatta tam zıttı

bek oyuncularıda sürekli gidip gelen kanat bekleri olmalı ortasahada ise fernandonun yanında kante gibi pogba gibi kosan ısıran bir adam lazım ndiaye olmuyor

ama en basta stoperler 3lü savunma icin uygun degil ama basımızdaki futbol profesörü kovulana kadar bunu anlayamayacak

yine oynatamaz 3lü defans icin stoperlerin 3üde uygun degil hatta tam zıttı

bek oyuncularıda sürekli gidip gelen kanat bekleri olmalı ortasahada ise fernandonun yanında kante gibi pogba gibi kosan ısıran bir adam lazım ndiaye olmuyor

ama en basta stoperler 3lü savunma icin uygun degil ama basımızdaki futbol profesörü kovulana kadar bunu anlayamayacak

cristo sol stoper de oynuyor renktaş o yüzden bu yorumu yaptı muhtemelen

GSC App

cristo sol stoper de oynuyor renktaş o yüzden bu yorumu yaptı muhtemelen

GSC App

izlemedim cristoyu o yüzden yorum yapmam dogru olmaz ama maicon serdar denayer denen kafası dumanlı cocuk bunlarla 3lü oynarsan 3.ligteki batman bld.spor bile gol atar

tek hamleli stoperle üclü oynarsan yanarsın bizdeki adamlarında hepsi böyle

tudor mactan önce afyon cekiyor muhtemelen cünkü 3lü cıkarttıgı bütün maclarda bırak gol yemeyi maymun etti takımı adam bunu göremiyor

Üst Alt