Galatasaray, Criscito'nun Peşinde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Criscito'nun Peşinde!

criscito_2772479.jpg

Yaz ayı transfer döneminde uzun bir süre Kwando Asamoah’la uğraşmasına rağmen Ganalı yıldızı renklerine bağlayamayan Galatasaray, Iasmin Latovlevici’yi kadrosuna katmış fakat Rumen sol bekten beklenen verimi alamamıştı.

CRİSCİTO'NUN SÖZLEŞMESİ 6 AY SONRA BİTİYOR

Ocak ayında iyi bir sol bek transferi yapmak isteyen Galatasaray’ın, Kwando Asamoah ve Filipe Luis’ten sonra Zenit’te forma giyen Domenico Criscito’yu gündemine aldığı öğrenildi. Sezon sonunda kulübüyle sözleşmesi bitecek olan İtalyan oyuncuyu devre arasında almak isteyen sarı kırmızılı yönetimin Rus ekibine 1 milyon Euro teklif ettiği ortaya çıkarken, Criscito’nun da bu transfere sıcak baktığı belirtildi. Rusya Ligi’nde son haftalarda büyük düşüş yaşayan ve lider Lokomotiv Moskova’nın 8 puan gerisine düşen Zenit’te işler pek iyi gitmezken, daha önce Galatasaray’da teknik direktörlük yapan Roberto Mancini’nin Criscito’ya bu transfer için onay verdiği belirtildi.

GENOA'DAN 15 MİLYON EURO'YA ALINMIŞTI

6,5 yıldır Zenit’te top koşturan ve hem sol bek hem de sol stoperde oynama yeteneğine sahip olan İtalyan Milli futbolcu bu sezon 28 maçta 4 gol 3 asist yaparken, Criscito’nun uzun süren Zenit kariyerine artık bir son vermek istediği, farklı tecrübe yaşamak için Galatasaray’ın teklifini kabul ettiği öğrenildi.

Rus ekibinde toplamda 339 maça çıkan 30 yaşındaki oyuncu 25 gol attı.

Akşam - Levent Gültekin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Filipe Luisten daha olası ama Rusyada transfer dönemi açık mı bilmiyorum Zenit adam almadan yollamayabilir

Filipe Luisten daha olası ama Rusyada transfer dönemi açık mı bilmiyorum Zenit adam almadan yollamayabilir
Bizim onu transfer edebilmemiz icin Rusya'da transfer donemin acik/kapali olmasi gerekmiyor. Alici ulkeye bakilir. Ama dedigin gibi belki yerine baska bir adamlari yoksa satmayabilirler.

Son düzenleme:
6 ay sonra bunu alacağımıza Asamoah'ı alalım daha iyidir bir şekilde gelecek ama geldiği zaman da herkes rahatlayacak :D

Atletico'nun elindeki tek orjin sol bek Filipe Luis.
Hernandez'i oynatıyorlar bazen ama o da orjin stoper çıkışlı. Sıkışırlarsa da sag bek olup solda da oynayabilen Vrsaljko var. Filipe Luis'in yerine adam bulmadan bırakmazlar gibi.

Rusya liginde 10 maç kalmış ne zaman biter bilmiyorum ama herifin 6 ay sonra sözleşmesinin bitmesi avantaj.

Atletico'nun elindeki tek orjin sol bek Filipe Luis.
Hernandez'i oynatıyorlar bazen ama o da orjin stoper çıkışlı. Sıkışırlarsa da sag bek olup solda da oynayabilen Vrsaljko var. Filipe Luis'in yerine adam bulmadan bırakmazlar gibi.

Rusya liginde 10 maç kalmış ne zaman biter bilmiyorum ama herifin 6 ay sonra sözleşmesinin bitmesi avantaj.

Criscitoyu alma olasılığımız daha fazla bence ve iyi oyuncu olduğunuda düşünüyorum Mancini bi kıyak çekmeli

3-4-2-1 takigi sn. Tudor nihayetinde hayallerine ulasacak gibi.

Maicon(Dnyr)/Aziz(Fernando)/Criscito

Mariano Asamoah

Son düzenleme:
asamoah Galatasarayı kullanıyor,juveye tehdit amaçlı kullanıyor.Bu şekilde juveden istediğini aldı.Artık paso ilk 11 çıkıyor.

Son durum bu.

Bence Asamoah tam tersi juventus'u kullanıp bizdeki maaşını arttırmaya veya imza parası koparmaya çalışıyor. Eğer bize gelirse 5 senede 15 m euro kazanacak ama juvede kalırsa 3 yıl da 4.5 m euro kazanacak o attığı beğenilerde boşa değildi bence bizden güzel bir sözleşme koparmaya çalışıyor. Juventus sözleşme uzatacağını da hiç sanmıyorum spinazzola sene sonu juventusa gelecek de sandro ve spinazzola o mevkiyi kapar asamoah gene 3 ncü oyuncu konumuna düşer. Bir şekilde geleceğine inanıyorum bunca bekleyiş boşa olmayacaktır :D

30sa gelsin, malum bazı renktoşlar 37-38 yaşındaki adamları önermeye başladı beksizlikten

tavaresi alıp, dinamizm katacak değiliz ya takıma

Bence Asamoah tam tersi juventus'u kullanıp bizdeki maaşını arttırmaya veya imza parası koparmaya çalışıyor. Eğer bize gelirse 5 senede 15 m euro kazanacak ama juvede kalırsa 3 yıl da 4.5 m euro kazanacak o attığı beğenilerde boşa değildi bence bizden güzel bir sözleşme koparmaya çalışıyor. Juventus sözleşme uzatacağını da hiç sanmıyorum spinazzola sene sonu juventusa gelecek de sandro ve spinazzola o mevkiyi kapar asamoah gene 3 ncü oyuncu konumuna düşer. Bir şekilde geleceğine inanıyorum bunca bekleyiş boşa olmayacaktır :D

konopylanka da aynı beğenileri atmıştı.sonrasını gördük :)

Havası olan bir adam.
Çok teknik bir bek...uzun pasları çok iyi.

Ama Asamoah daha iyi bir seçenek kanımca.

konopylanka da aynı beğenileri atmıştı.sonrasını gördük :)

Konopylanka'yla bu kadar ilgilenmedik sadece ufak tefek görüşmeler oldu ama Asamoah bize gelmek için son güne kadar bekledi hatta juventus teknik direktörü Asamoah transfer süresinde olduğu için kadroya almadık gibi söylemleri de vardı. Asamoah gerçek değeri göreceği yere gelecektir ve doğrusunu yapacaktır şimdilik yaptığı açıklamaları juventus'a zarar vermemek adına yaptığını düşünüyorum. Elbette 1 ay içinde zaten ne olup biteceğini göreceğiz ya gelecektir ya da ön protokol tamamlanacaktır :D

Tudor' un üçlü defanstan vageçeği yok, bari o formata uygun bir oyuncu alınmış olur. En azından Fernando' yu iki stoperin arasına gömülü izlemekten kurtuluruz...

Üst Alt