Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !


101782_news.jpgHala Galatasaray'ın sezon öncesi hazırlıklarına katılmayan Elano, Rus ekibiyle anlaşma aşamasına geldi..Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Elano'ya Rusya'dan talip var. Dünya Kupası maçlarında sakatlanana kadar başarılı maçlar çıkaran Elano kıymete bindi. DHA'nın haberine göre; sarı-kırmızılı kulübün tam bir yıl önce 7 milyon Euro'ya Manchester City'den transfer ettiği Elano'yu 2 milyon Euro karla satması an meselesi.Rusya'nın önde gelen kulüplerinden CSKA Moskova, sarı-kırmızılı kulübe başvurarak, Elano'nun bonservisi için 9 milyon Euro teklif ettiği öğrenildi. Ancak Elano'nun, Dünya Kupası'nda başarılı olmasından ötürü değerinin arttığını düşünen yönetim, Brezilyalı yıldızı 12 milyon Euro'dan aşağıda bir rakama bırakmayı düşünmüyor. Rus Kulübü ile Galatasaray arasında bonservis pazarlığının, Elano'nun İstanbul'a dönmesi sonrasında daha da netlik kazanması bekleniyor.Hatırlanacağı gibi Arda Turan, son verdiği röportajda 'Keita ve Elano gibi giden futbolcular' cümlesini ağzından kaçırmıştı.. Ve Brezilyalı'nın hala hazırlık dönemine katılmamış olması, transfer iddialarını destekliyor.Goal.com
 
Cevap: Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !'Keita ve Elano gibi giden futbolcular' cümlesini ağzından kaçırmıştı

Tırnak içine almışlar birde. Dinlememiş olsak inanacağız. "Giden Keita ve Elano" dedi tam olarak. Yani ucu açık bir cümle kurdu.
 
Cevap: Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !Honda'yı milana iyi bir fiyata satacaklar Milan Honda'yı açıklayınce muhtemelen Cska Elano'yu açıklar.Hiç istemiyorum gitmesini lazım adamdı Elano.
 
Cevap: Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !İstediğimiz parayı vereceklerse satılsın.12 milyondan tek kuruş aza satmamalıyız.Satılmasına kesinlikle karşıyım ama 12 milyon euro çok iyi bir rakam.
 
Cevap: Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !Elano gitmesin. Maçta gözükmese bile ortasahanın dengesini elano sağlıyor. Elanonun çıktığı maçlara bakarsanız hiç doğru düzgün oyun göremessiniz. Ortasahanın dengesi gitmiştir. Tek eksiği 90dk maç çıkaramamaktır. Diego hariçinde oyuncu gelicekse satılmaması taraftarıyım.
 
Cevap: Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !Bu kaçıncı kulüp?Her gün farklı bir takıma transfer oluyor.
 
Cevap: Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !Bütün yük Kaptan'a kalmaz,iyi bir forvet ve ortasaha alırız umarım.
 
Üst Alt