Galatasaray, Denayer İçin Manchester City'ye Teklif Yaptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Denayer İçin Manchester City'ye Teklif Yaptı!

55e4bef7357097678967dcbd.jpg

Galatasaray, geçtiğimiz dönemler içerisinde kadroda kiralık olarak yer alan Denayer için yeniden kiralama girişimlerine başladı.

Galatasaray, Denayer için Manchester City'ye teklif yaptı. 22 yaşındaki Belçikalı oyuncu için Medipol Başakşehir'in de girişimleri bulunuyor.

beIN Sports

Beğeneni çok fazla biliyorum ama hiç beğenmediğim bir stoper kendisi. Ne duracağı yeri biliyor ne kafa topu alabiliyor ne de müdaheleleri yerinde.

Belçika bu arkadaş yüzünden elenmişti Avrupa şampiyonasından. Açıkçası ben istemem kendisini.

Maicon'un yanına hızlı bir stoper zaten harika olurdu, güçlü, teknik, hızlı. Pozisyon almada ve kafa toplarında zayıf ama Maicon o açıklarını kapatır...
Birbirlerini tamamlama açısından çok iyi bir transfer olur.

Lyon Milan filan da istemiş, vermemiş City. Girona'ya gidecek deniyordu evelsi gün. Amerika kampına götürmüşler sanırım ayrıca. Bony, Fernando, Hart ve Girona'ya giden Maffeo gibi oyuncuları götürmemişler Amerika'ya.

Tabi sonunda ne olur bilemem.

Adamın en büyük hatası City ye gitmekle oldu resmen. Oraya buraya göndere göndere yazık ettiler potansiyeli.

City genç takımından yükselme. Gerçi oraya da Lierse altyapısından gitme. Hata olduğunu da düşünmüyorum. 2. 3. sınıf ligler yerine gayet düzenli oynayacağı Premier Lig, La Liga takımlarına yolluyorlar.

Bence hayatının hatasını yapan Jason Denayer diil Koray Günter.

City bu oyuncuları Türkiye'ye kiralamamakta kendince haklı bence.

City genç takımından yükselme. Gerçi oraya da Lierse altyapısından gitme. Hata olduğunu da düşünmüyorum. 2. 3. sınıf ligler yerine gayet düzenli oynayacağı Premier Lig, La Liga takımlarına yolluyorlar.

Bence hayatının hatasını yapan Jason Denayer diil Koray Günter.

City bu oyuncuları Türkiye'ye kiralamamakta kendince haklı bence.

Bunu bana amcası da söyledi.

Üst Alt