Galatasaray, Deniz Türüç'le Anlaştı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yine ne en az 8-10 milyon euro olur.Gomis'i 6 ya sattık 3.5 kadar da maaşını ödediler.29 yaşında takla atan Belhanda ucuza gitmez.Arabistan Ligi'nde takla atan futbolcuyu severler :)

Gomis'in 3,5 olayına inanmıyorum üstelik 6 milyonu da daha almadık çok güzel kazık yedik.

Ben sana şimdiden yazayım Belhanda 7 milyona anca satılır o da belki kesin değil.

Gomis'in 3,5 olayına inanmıyorum üstelik 6 milyonu da daha almadık çok güzel kazık yedik.

Ben sana şimdiden yazayım Belhanda 7 milyona anca satılır o da belki kesin değil.
Gomis'in parası her türlü gelecek.Atılan imzalar varken mahkeme yoluyla alınır.Şimdi baktım da Josef'e primlerle 5-6 milyon euro veriyolarmış.12 milyon euro bonservis kazandırdı.Ben fikrimi değiştirdim.En az 10 milyon euroya satarız..

Garry bile 5 milyon maas + 9 milyon bonservis tutmadimi? Adamin Belhanda ve Feghouli kadar kariyer ve itibari bile yoktu. Garrye 5 veren bu ikisine 6 da verir.

O zamanki yönetim ve profesyoneller adeta pazarlık yapmaya üşeniyorlar gibiydi. Transfer edilen hemen her futbolcuya ederinin üzerinde bonservis ve yıllık ücretler verildi. Sonra da burada Tudor 'planlama dehası', Cenk Ergün 'Monchi' ilan edilmişti...O futbolculardan şu an gönül rahatlığıyla ''Seneye de kalsın'' diyebileceğim tek futbolcu yok. En verimlisi Gomis idi; o da 33 yaşında verilen kariyerinin en yağlı kontratı devam ederken, kendisinden bekleneni verebildi diye zam istemek yüzsüzlüğünde bulundu; gönderilmesini doğru buluyorum, yerinin doldurulamamış olması ayrı konudur...

Kesinlikle öyle. Sanırım diğer takımlar ne istediyse bizimkiler düşünmeden ölçmeden hemen onaylayıp transferi bitirdi hiç bir pazarlık yapmadan.

Yalnız Tolga transferi o çok para harcadığımız Tudor döneminden bir önceki yaz transfer döneminde alınmıştı Eren ve Serdar Aziz'in alındığı dönemdi.

sent via GSC

Törenin kalitesi var.Uygun şartlarla denenebilir bir oyuncu.

Ama deniz türüç bizim işin yetersiz bir adamdır..
Artık 1000 defa aynı hataları yapmasınlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan Gündoğar: "Galatasaray, Deniz Türüç için Kayserispor ile 3 Milyon Euro + sonraki satıştan %30 pay karşılığında anlaşmaya vardı."

Üst Alt