Galatasaray, Derbi Öncesi Şenol Güneş'e Destek Verecekşe.jpg
Türk Telekom Stadyumu'nda derbi öncesinde Şenol Güneş rüzgârı esecek. Fatih Terim, kupa derbisinde yaralanan meslektaşına "geçmiş olsun" diyecek, Kaptan Selçuk İnan da eski hocasına destek verecek. Tribünlerin de Güneş'i alkışlaması bekleniyor.

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında Kadıköy'de hastanelik olan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı'nda müthiş destek verilecek, adeta Fenerbahçe'ye nazire yapılacak.

Sarı-kırmızılılar, her unsuru ile Beşiktaş'ın hocasının yanında durarak, dostluk mesajı gönderecek. Şampiyonluk için büyük önem taşıyan 90 dakika öncesinde ilk olarak teknik direktör Fatih Terim meslektaşıyla bir araya gelip hem 'geçmiş olsun' diyecek hem de şiddete karşı olma konusunda yanında olduğunu gösterecek.

Cim-Bom'da kaptan Selçuk İnan da soluğu eski hocasının yanında alacak. Selçuk da yine Fenerbahçe maçındaki olaylar nedeniyle zor günler geçiren Güneş'e giderek kendisine verdiği desteği gösterecek. Galatasaray tribünlerinin de yine tecrübeli hocaya alkışla destek vermesi bekleniyor. Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe-Beşiktaş mücadelesinde yaşanan olaylar sonunda, Şenol Güneş için resmi internet sitesinden 'geçmiş olsun' mesajı yayınlamıştı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de hafta içindeki derbi mesajlarında sürekli ortamı yumuşatacak açıklamalarda bulunmuş, hak edenin kazanması dileğini tekrarlarken, kendilerinin en iyi olması temennisinde bulunmuştu.

Milliyet
 
:mad:
Hoca geçmiş olsun diyebilir, Selçuk yanına gidebilir, hepsi tamam da taraftara ne bok oluyor? Tepkisiz kal kardeşim, sokarım fair play e, şampiyonluk maçında saçmalığın lüzumu yok.
 
Derbi öncesinde Şenol Güneş rüzgarı esecek. Şu cümle haberin tamamen art niyetli ve uydurma olduğunu gösteriyor direk.
 
he bi de taraftar bjkliler gibi şenol güneş şenol güneş şeenol güüneeş diye tempo tutsun


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
İç saha da adrenalin ile oynuyoruz. Bunu düşürmek bize zarar verir.

Fair play açısından gider elini sıkarsın ama gerisi gereksiz.
 
Sağlam kafasına dikiş attıran 65 yaşındaki bir köylü kurnazına mı destek vereceğiz ? Aksine tepki göstermek lazım. Teneke kupa için yerlerde sürünüp tiyatro çeviren utanmaz, arlanmaz, görmemiş herifin teki sonuçta.
 
Üst Alt