Galatasaray Dergisi | 111.Sayı Bayilerde - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Dergisi | 111.Sayı Bayilerde

Cevap: Galatasaray Dergisi| 75.Sayısı Bayilerde | Güncellenecekdir Lütfen Başka Konu

Yeri Gelince bizim dergimiz de veriyor yahu ...

Poster falan hallolur da,

Dergide anlayamadıgım ve çözemedigim bir eksiklik vaR.

Haz alamıyorum :)

Cevap: Galatasaray Dergisi| 75.Sayısı Bayilerde | Güncellenecekdir Lütfen Başka Konu

Playboy dergisi almıyorsun sonuçta.Ne beklyirosun ki klüp dergisinden??

Kulübüme para kazandırırken, benim de zevkle okuyacağım bir dergi olmalı.

Maçlar anlatılıyor hikaye tadında hoş ama bunların daha da renklendirilip ilgi çekici hale getirilmesi gerek.

Ne bileyim; soyunma odası, maç sonu düşünceler, maç içi diyaloglar falan vs...

Almış olmak için almayalım ...

Playboy DergisiNe ne gerek var ;) Kewell, Baros, Meira, Arda ; Yakısıklı cocuklar :)

Kulübüme para kazandırırken, benim de zevkle okuyacağım bir dergi olmalı.

Maçlar anlatılıyor hikaye tadında hoş ama bunların daha da renklendirilip ilgi çekici hale getirilmesi gerek.

Ne bileyim; soyunma odası, maç sonu düşünceler, maç içi diyaloglar falan vs...

Almış olmak için almayalım ...

Playboy DergisiNe ne gerek var ;) Kewell, Baros, Meira, Arda ; Yakısıklı cocuklar :)

Futbolcularla röportoj yapıyorlar.Benimde en çok maç öyküleri hoşuma gidiyor.

Ayrıca playboy u GS dergisine bile değişmem=)=)

Cevap: Galatasaray Dergisi| 76.Sayısı Bayilerde | Güncellenecektir Lütfen Başka Konu

Dergimizin yeni sayısı yayınlandı;

Ayın 5 'inde saat 10.30 'da elime ulaştı.

Dergimizin bu sayısında benim de bir makalem yayınlandı. Bu güne dek alıp bunu farkeden çıkmadığına göre, "üyelerimiz dergimize fazla itibar etmiyorlar" diye düşünmeye başladım.

Cevap: Galatasaray Dergisi| 76.Sayısı Bayilerde | Güncellenecektir Lütfen Başka Konu

Dergimizin yeni sayısı yayınlandı;

Ayın 5 'inde saat 10.30 'da elime ulaştı.

Dergimizin bu sayısında benim de bir makalem yayınlandı. Bu güne dek alıp bunu farkeden çıkmadığına göre, "üyelerimiz dergimize fazla itibar etmiyorlar" diye düşünmeye başladım.

Ben daha alamadım abi alınca direk forumlardan bölümüne bakıyorum ;)

Ben de, ama yazım forumlardan bölümünde değil, okur mektuplarında çıktı.

Bu yüzden dergiyi alır almaz ilk oraya baktım. Bence forumlardan köşesine bizi kabul etmeleri için biraz daha içerik kalitemizin artması lazım.

Ben de, ama yazım forumlardan bölümünde değil, okur mektuplarında çıktı.

Bu yüzden dergiyi alır almaz ilk oraya baktım. Bence forumlardan köşesine bizi kabul etmeleri için biraz daha içerik kalitemizin artması lazım.

Evet bende diğer forumlara baktığımda daha kaliteli çalışıyorlar ama oradaki iç düzeni bilemeyiz .Biz birbirimize bir forumdan fazla bağlıyız İnşallah kısa sürede bizde o aşamaya , üye arkadaşlarımızın destekleriyle geleceğiz ;) En azından inanıyoruz :)

Konu "Yönetim forumu" altındaki yeni yerine taşınmıştır.

Cevap: Galatasaray Dergisi| 77.Sayısı Bayilerde | Güncellenecektir Lütfen Başka Konu

Galatasaray Dergisi 77. Sayısı BUGÜN Bayilerde!

Galatasaray Dergisi’nin dopdolu yeni sayısı 2 Mart’ta İstanbul’da, 4 Mart’tan itibaren tüm Türkiye’de okurlarıyla buluşuyor. Bülent Korkmaz ve Emre Aşık’ın posterlerini tüm taraftarlarımıza ücretsiz armağan eden Galatasaray Dergisi’nin Mart sayısı, 4-3’lük Bordeaux zaferimizi ve Büyük Kaptan Bülent Korkmaz’ın yuvaya dönüşünü kapağında ölümsüzleştiriyor!

77. sayımıza konuk olan Ayhan Akman, Galatasaray’ın hayatındaki anlamını ve futboldaki hedeflerini anlattı.

Yönetim Kurulu üyemiz Işın Çelebi, bugüne kadar hep büyük projelere imza atan vizyonu ve deneyimini Galatasaray Dergisi ile paylaşırken yapımı süren yeni stadımız Türk Telekom Arena’yı ve global ekonomik krizi değerlendirdi.

Ve Bülent Korkmaz... Yeni teknik direktörümüz “Büyük Kaptan”la ilgili çok özel “Cesuryürek” dosyası da Galatasaray Dergisi’nin yeni sayısında sizleri bekliyor!

Mart sayısında ayrıca;

* Kaba inşaatının yüzde 70’i tamamlanan yeni evimiz Türk Telekom Arena ile ilgili en son gelişmeler, fotoğraflar ve röportajlar...

* Sezonun ikinci yarısıyla beraber çıkışa geçen ve seri galibiyetler alan bayan voleybol takımımızın yeni antrenörü Gökhan Edman’la söyleşi...

* PAF Takım’da oynarken başına aldığı bir darbeyle beyin sarsıntısı geçiren, sonra azimle A Takım’ a çıkmayı başaran Semih Kaya’nın öyküsü...

* Melih Şabaoğlu’nun usta kalemiyle tarih yolculuğu...

* Galatasaray Cafe Crown’ın kaptanları Cüneyt Erden ve Hüseyin Beşok’la sezonun genel değerlendirmesi...

* Yeni Arda’lar, Sabri’ler yetiştirecek olan Galatasaray Futbol Akademisi’nin tanıtımı...

* Türk basının duayen isimlerinden Ali Sirmen’in dergimizin yazarlarından Ömer Bugay’a verdiği çok özel röportaj...

* Ve bayan basketbol takımımızda forma giyen WNBA yıldızı Sophia Young’ın Galatasaray ve şampiyonluğa dair düşüncelerini bulacaksınız!

Ayrıca Cimbom’un gündeminden geçen aya dair tüm haberler ve maç yorumları da Galatasaray Dergisi’nin Bülent Korkmaz ve Emre Aşık posteri hediyeli yeni sayısında taraftarlarımızı bekliyor! Galatasaray Dergisi’nin yeni sayısı 2 Mart’ta İstanbul’da, 4 Mart’tan itibaren tüm Türkiye’de bayilerde!

Galatasaray.org

Cevap: Galatasaray Dergisi| 77.Sayısı Bayilerde | Güncellenecektir Lütfen Başka Konu

Bugün birkaç yere baktım ama bulamadım.Neyse 1 gün daha sabredip yarın alıcaz.

Galatasaray Dergisi’nin dopdolu yeni sayısı 2 Mart’ta İstanbul’da, 4 Mart’tan itibaren tüm Türkiye’de okurlarıyla buluşuyor.

Bugün alabilirsin sanırım.

Bu ay mutlaka almam lazım.

Cevap: Galatasaray Dergisi| 78.Sayısı 1 Nisan 'da Bayilerde | Lütfen Başka Konu Açmay

Galatasaray Dergisi’nin 78. Sayısı 1 Nisan’da Bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin yeni sayısı 1 Nisan’da İstanbul’da, 3 Nisan’dan itibaren tüm Türkiye’de okurlarla buluşuyor.

Galatasaray’ın gerçek gündemini taraftarımıza taşıyan Galatasaray Dergisi’nin 78. sayısı, yine hiçbir yerde yayınlanmamış fotoğraf, haber, yorum ve röportajlarla dopdolu…

148 sayfalık içeriğiyle Galatasaray Dergisi, Nisan sayısında herkese Uğur Uçar ve Işıl Alben posterlerini de armağan ediyor!

Derginin 78. sayısında sadece futboluyla değil duruşu ve kişiliğiyle de gönüllerde kendine yer ayıran Emre Aşık’ın röportajını okuyabilirsiniz. Geçen yıllarla işi olmayan ve her daim hazır kalan futbolcumuz Emre Aşık Galatasaray Dergisi’ne anlattı.

Galatasaray Dergisi 78. sayısının bir diğer konuğu ise Uğur Uçar oldu. Galatasaray’daki ilk günlerinin heyecanını, Konya’da o şansız günde olanları, topa vurmadan geçirdiği bir senenin hesabını, stoperden bir sağ beke kayışını ve dönüş zamanını Uğur Uçar açıkladı.

Galatasaray Dergisi’nin bu sayısında çok önemli bir dosya okurlarla buluşuyor. Boğazın her iki yakasında konuşlanan ezeli rakip ve ebedi dost iki kulüp Galatasaray ve Fenerbahçe’nin rekabetinin peşindeyiz bu kez. Mehmet Yüce’nin kaleminde çıkan Parçalı ve Çubuklu’nun hikâyesi Galatasaray Dergisi 78. sayısında,

Galatasaray Dergisi 78. Sayısında, Yönetim Kurulu üyemiz Faruk Bil’i konuk ediyor. Faruk Bil, dergimize verdiği röportajda Galatasaray’a yönetici olmayı; yani sarı –kırmızı günlerini değerlendirdi

Galatasaray Dergisi’ndeki yazılarıyla Melih Şabanoğlu tarihe ışık tutmaya devam ediyor. Şabanoğlu, Bağdat’ta şehit düşen futbolcumuz Celal İbrahim’in mektuplarını, Galatasaray’ın unutulan kurucularını ve Galatasaray tarihindeki birçok ayrıntıyı usta kalemiyle anlatıyor.

Bu sayımızda ayrıca Galatasaray Bayan Basketbol Takımının Belaruslu yıldızı Marina Kress’in kariyerinin peşindeyiz. Kress, hedeflerini, İstanbul’daki yaşantısını, kısacası Galatasaray günlerini anlattı

Galatasaray Store büyümeye devam ediyor. Galatasaray Pazarlama A.Ş. Müdürü İhsan Bosum, beş yılda beş kat büyüyen Galatasaray Store mağazalarının yeni hedeflerini Galatasaray Dergisi’ne anlattı

Dergimizde ayrıca,

Ali Sami Yen Stadı’nda kadroları sayan, gollerde coşturan sesini duyduğumuz ama yüzünü görmediğimiz bir isim Halil Karamer’in yaşadığı ilginç anılar,

Galatasaray'ca yorumları ve özgün fotoğraflarıyla geçen ay oynanan tüm futbol, basketbol ve voleybol maçları,

Galatasaray Bağcılar Futbol Okulu’ndan izlenimler,

FIBA Eurocup finali öncesinde bayan basketbolunun kurmaylarından değerlendirmeler,

Efnan Atmaca’nın kaleminden Kadınların gözünden futbol,

Ömer Bugay’dan üzerinde sarı-kırmızı güneşin hiç batmadığı yazılar,

Kulüpten, Florya’dan, şubelerden, yurtdışından haberler, izlenimler, söyleşiler, olaylar ve fotoğraflar,

Voleybolda hem erkek, hem de bayan takımlarımızın ve play-off’taki rakiplerimizin değerlendirmeleri,

Ve daha önce hiç okumadığınız haberlerle dünyadan futbol yer alıyor.

Cevap: Galatasaray Dergisi| 79.Sayısı Bayilerde | Lütfen Başka Konu Açmayın

Aldım, keyifle gözgezdirdim. Birkaç akşam keyifle okurum. :)

Bana daha gelmedi dergi ama güzel ve önemli bir sayı bu ayki...

(Aboneyimde üç yıldır ayıptır söylemesi :D )

Dergimizi her ay keyifle okuyorum.Bu ayki dergi çok anlamlı çünkü kızlarımızın Avrupa Şampiyonluğu yer alıyor.

Dergiyi aldım bir gecede okudum yine.Herkese tavsiye ederim.

Üst Alt