Galatasaray, Diagne'nin Bonservisini 13 Milyon Euro'ya Çekti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ömründe hiçbir başarısı olmayan Elif 16 milyon, Joseph 12, Jailson 12 milyon iken 45 maç 42 gol 5 asisitli Süperlig gol kralı 13 milyon. Bu işte bir terslik yok mu?

Diagneyi beğenmeyebilirsiniz ki bende bayılmıyorum ama artık oyuncularımızı internet üstünden kötülemeyi bırakın. Bunun zararı bize oluyor. Fener medyasının manüplasyonlarına da kanmayın.

Adamların vasat oyuncuları pohpohlamayla, hile hurdayla olmayacak rakamlara gidiyor, şampiyon takımın oyuncuları ise kendi taraftarınca mundar ediliyor. Yıllardır aynı terane akıllanan yok. Diagneyi kötüleyip defolsun deyince elinize ne geçiyor?

Aynı zamanda burada eski üye görünüp trollük yapan birçok fenerli mevcut. Profesör rütbesine kadar gelenler bile mevcut. Transfer döneminde bu tipler olumsuz postlarıyla, fener şakşakçılığıyla, algı kasmalarıyla kabak çiçeği gibi kendini belli ediyor fakat nedense bunları tespit etme isteği yok yönetimde. Bi birim kurup ayıklayalım artık şu zavallıları.

Diagne 10 milyon euro karşılığında Galatasaray'da: Büyük kazık yedik. Yönetim beceriksiz.
3 milyon da bonus varmış: Yüzyılın kazığını yedik. Yönetim beceriksiz.
Sezon sonu gelir: Kasımpaşa zamanlarından bile daha kötü oynadı. Elden çıkarmalıyız. Adam gibi oyuncu bulamayan yönetim beceriksiz.
Diagne satılacak haberleri: Defol git seni istemiyoruz bla bla bla.
Diagne satılamıyor haberleri: 42 gol atan adamı satamayan yönetim beceriksiz.

Arkadaşlar bu adam alırken 13 etmiyorsa performansı da düşmüşken satarken nasıl daha fazla etsin? Bunu yapmak çok mu zor, bunu bile yapamıyorlar mı, bunu bile akıl edemiyorlar mı eleştirilerinizi lütfen kendinize saklayın. Zira sizin bile aklınıza geleni akıl edemeyecek insanlar değil bu adamlar. Ha Diagne'yi 15'e satamadı diye kızacaksak o zaman 13'e aldıklarında alkışlamalıydık. Büyük tezat içerisindesiniz.

SM-J730F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kendi forumumuzda kendi oyuncularımız kendi taraftarlarımızca gömüldükçe burayı okuyan medyada gazlama haberleri yapar, onu transfer etmek isterken buraya gözatan araştırma görevlileride transferinden vazgeçer, oyuncunun kendisi de motivasyonunu kaybeder. Yani buraya "vah, tüh, defolsun, zararına da olsa satalım" temalı mesajlar atmanın bize zarar verdiğini kavrayan yok mu? Biz böyle yaparken bu adamı nasıl satacaklar, kaça satacaklar?

Sonra ağlıyoruz küme düşmemeye oynayan takımın transfer rakamlarını görünce. Adamların oyuncusuna yüksek teklif geldiğinde "15 değil 60 eder" yazarlarken biz "3 de verseler satın" lar, "kardeş payı sat sat sat" videosu yapıştırmalar.

diagne kalsın bence. çünkü başımızdaki yöneticiler iyi niyetli fakat uluslarası arenada transfer yapacak çapta adamlar değiller. 2 tane orta saha kiralayalım, önümüze bakalım. diagne sağlam bir sezon öncesi kampı geçirirse bartali hocamla, geçen seneden çok farklı olacak eminim. jailson gibi bir çöpe 12m euro dendiği yerde 30 gollü santrafor 50m. euro etmeli. bırakın artık işgüzarlığı oyuncunuzun kıymetini bilin

Devre arasi mecbur aldik, FFP den zarar etmeyelim. Yazin nasil olsa satariz bunu araplara diyenler iyi patladi ama. Muhtemelen yonetim de boyle dusundu. Ama nasil olsa araplara satarim diye adam alirsan boyle bir tarafinda-patlar. Araplarda ogrenmeye basladi bu isleri. Adamlar bunlarin zannettigi kadar futbola uzak degil.

Araplar kadar vizyonu olmayan bir yonetim ve bir hoca ile biz nereye varacagiz? Onlar bile oyuncudan anliyor ama bizim imparator dedigimiz Turk futbolunun en onde gelen hocasi Diagne, Mensah, Trezeguet, yerli olarak 30 yasini gecmis Sener, Adem, jimmy gibi adamlarin pesinden gidiyor. Yonetim dersen hocanin emrinde calisiyor adeta. Kulup calisanlarinin hepsi torpilli adam. Liyakattan cok uzak bir kulubuz.

Bosuna liseye kizmayalim. Ibra edilmedikleri kadar var bunlarin. Sistem sakat. Birileri el atmasi gerekiyordu. Taraftar izin vermedi.

Beğensekte beğenmesekte böylesine istatistiklere sahip olan bir adamın Elifin 15 ettiği bir piyasada 13 milyon gibi bir rakama satılmaya çalışılması çok acı bir durum. Başka bir takımda bu gol sayısıyla şampiyon olsaydı 30 milyon Euro'lar konuşulurdu (Tabi taraftarının onu linç etmeyeceği bir takımda).

Ben Diagne'ye bayılmıyorum fakat adam 45 maç 42 gol 5 asist yapmış ve 27 yaşında. Bu istatistiğe sahip bu yaşta ve sakat olmayan bir adamı bana 13 milyona bulun lütfen. Bu adam önümüzdeki sezon sakatlık olmazsa yine 30 golü tabelaya yazar. Tamam oyun olarak bizi tatmin etmeyebilir ama işini yapıp golünü atmıyor mu? Jardel futbol mu oynuyordu ama süper kupada adı yazıyor. Bizse bütün takımı çalımlayıp topla kaleye girecek, 30 gol atacak ve bunu 5 milyon bonservis ve 1 milyon maaşla yapacak 20 yaşındaki o adamın peşindeyiz. Diagne'ye çöp deyip sırıtanlar umarım daha iyisi alınamayınca niye sattınız diye ilk sitem edenler olmazlar.

diagne satılabilir mantığıyla alındı ama stratejide bir hata var

satabileceğiz pazarların çoğunda daha önce denenmiş adam zaten

Futbolcuyu alırken hata yapıyoruz kardeşim pazarlama politikamiz boktan. Alirken ablasacaksin kardesim gostermelik bir serbest kalma bedeli ekleyecegiz diye 30 milyon euro da çıkış maddesi ekleyeceksin sonra tekliflerr bakacaksın.

Fatih Terim in transfere karıştırılmaması gerektiğini ispatlayan acı bir transfer örneği diagne. Zamanında lukunkuya bonservis ödeten sevgili hocamız bu adama hem de bu yoklukta 10 milyon artı bonus bayıltıyor aklımızı çıldırmamak elde değil.
Bir de forumda diyoruz geleceğin başkanı olsun vs diye.. Transferi tek başına yapar kimseye karıştırmaz başkanım diye aldığı 5 adamdan 1 i ancak verimli olur sonumuz küme düşme tehlikesi yaşayan ezik fb gibi olur.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt