Galatasaray-Dinamo Bükreş maçı Ictimai Tv'de! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray-Dinamo Bükreş maçı Ictimai Tv'de!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray-Dinamo Bükreş maçı Ictimai Tv'de!

İctimai Tv'nin yayın akışında bizim maçı 00:05'te göstermiş.banttan falan mı verecekler yoksa zaman farkı mı o kadar?

bu kanal çıkmıyorki tam frekansler ne bu uydunun mhz yazan yere ne yazcaz yatay dikey yazıyor arkadaş burda turksat diye paylaşmış resmi sayfasıda hotbırd

İçtimai Tv (Itv) kanalına Turksat 3A üzerinden 11554 / H / 2916 / Bu frakansda cikmali bence.. Hitbird'de ise kanalin frakansi soyle: Hotbird 10971 / H / 27500

Bu şifreyi uyduda nasıl giriyoruzki

Sifre tam olarak: 001fff 1212121212121212 Tabi, bu kanalin sifreyi kendisi verdigi icin yazdim.

Ha bu aradada arkadaslar. Gecen hafta bircok kisi Fener'in macini izlemis IctimaiTV'den bisskey'le...Biss sifresi buyuk ihtimal ayni olacak. Bence bu macida biss sifreleme yolu ile yayinlarlar. Cunki, ilk Pana-Galatasaray macinda cok sikayet gelmisti renkli ekran uygulamasina, galiba onun icin Fener'in macini biss keyle verdiler.

arkadaşlar bende teledünya var ve onda ictimai tv var.yanlız bunu izlerken biss keyle mi izleyeceğim?

ve biss keyi nasıl gireceğim teledünya kullanan renkdaş varsa yardımcı olabilirmi?

arkadaşlar bende teledünya var ve onda ictimai tv var.yanlız bunu izlerken biss keyle mi izleyeceğim?

ve biss keyi nasıl gireceğim teledünya kullanan renkdaş varsa yardımcı olabilirmi?

Ben de teledünyayı geçen hafta aldım ben de bilmiyorum ama sonuçta kablolu tv olduğu için bence şifre koy(a)mazlar... Mesela uyduda ntvspordaki maçlar falan da şifreye giriyor ama teledünyada şifreye girmiyor

BISS key gireceğim ekran bende çıkmıyor anasını satayım. :)

Kumandanın denemediğim tuşu kalmadı... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt