Galatasaray Divan Kurulu üyesi Süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

Cevap: Galatasaray Divan kurulu üyesi süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

İş Bankası'ndan az para verin la kulübe..transfer yapak doya doya:):)

Her para verenin peşinden koşturmak alışkanlık olmuş kimilerinde.

2012 kriterlerine göre klüpler sadece kendi kazandıklarıyla transfer yapabilecekler.

Yani ne İş Bankası'ndan ne de Amerika'dan kimse odun, kömür yardımı yapamaz klübe.

Zaten bu taraftar da cumartesi gecesi satılık olmadığını göstermiştir.

Anlayana...

Cevap: Galatasaray Divan kurulu üyesi süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

Her para verenin peşinden koşturmak alışkanlık olmuş kimilerinde.

2012 kriterlerine göre klüpler sadece kendi kazandıklarıyla transfer yapabilecekler.

Yani ne İş Bankası'ndan ne de Amerika'dan kimse odun, kömür yardımı yapamaz klübe.

Zaten bu taraftar da cumartesi gecesi satılık olmadığını göstermiştir.

Anlayana...

Her mesajımı alıntılıyor bu arkadaş yazacak boş yer kalmadı:)

Tariz sanatı da bilmiyor ki:)

Her mesajımı alıntılıyor bu arkadaş yazacak boş yer kalmadı:)

Tariz sanatı da bilmiyor ki:)

Siyaset yapmak yasak diyorsun da, bir çok mesajın siyasi giydirmeler içeriyor.

O bakımdan.

Biz burda Galatasaray'ı savunurken gelip birilerinin şakşakçılığını yapmamak lazım.

O bakımdan.

Biz burda Galatasaray'ı savunurken gelip birilerinin şakşakçılığını yapmamak lazım.

Aynı zamanda forumun diğer üyelerinin siyasi görüşlerine saygı duymak ve hedef almamak da lazım.Ve hatta foruma bu tarz tartışmaları hiç taşımamak lazım. Senin söylediklerin başkasına, başkasının söyledikleri sana provoke veya şakşakçılık gelebilir değilmi? Oysa bu forumda insanların buluşma sebebi GALATASARAY'dır. Sence de değilmi?

Bizim rakiplerimiz kuşlar değil mi? Kartal ve kanarya..İyi bari yahu bunlardan sadece birisi ölü canlı etini yiyor. Ya ikisi de olsaydı mesela düşünsenize.

Aslan çok daha asil bir hayvan. Avını en azında mertçe bekler ve saldırır. Kendi işini kendi halleder değil mi?Son derece asil davranış. Bu yüzden Aslan'ı bir sembol olarak seçmek büyük iş bizim için. Aslan Nihat'ın ruhu şad olsun.

Dünya'da sarı-kırmızı yanyana da en çok bize yakışıyor. belirtmeden geçmeyim dedim.

O bakımdan.

Her alanda bazıları daha eşit olur renktaş.

George Orwell mükemmel bir yazar, mükemmel bir tahlilci. Saptamaları başarılı ve zekice. Tarzını yakalayan ikinci bir yazar hatırlamıyorum. O yüzden denebilir ki; edebiyatta sıkıntı var beyler.

Aynı zamanda forumun diğer üyelerinin siyasi görüşlerine saygı duymak ve hedef almamak da lazım.Ve hatta foruma bu tarz tartışmaları hiç taşımamak lazım. Senin söylediklerin başkasına, başkasının söyledikleri sana provoke veya şakşakçılık gelebilir değilmi? Oysa bu forumda insanların buluşma sebebi GALATASARAY'dır. Sence de değilmi?

Bu şey gibi bir şey mi?

Mesela Galatasaray Camiasını alenen aşağlayan birine tepki gösteren taraftara saygı duymak,

Ya da Galatasaray Camiasını tehdit eden ve ettirenlere karşı tepki gösteren Galatasaray taraftarını saygıyla karşılamak...

Bu hareketleri yapan siyasiler değil de acaba atıyorum iş adamları olsa böyle mi davranacaktınız? Sırf siyasi diye, belki de sırf sempatizanı olduğunuz siyasi parti diye yada sempatizanı da olmayabilirsiniz bu tepkileri verenlere anlamsız muhalefet etmek, konuların konuşulduğu topicleri girip sabote etmeye çalışmak acaba siyasi yaklaşım olmuyor mu?

Bu tepkileri gösteren insanların siyasi falan değil normal görüşlerine ve Galatasaray'la ilgili yaklaşımlarına saygısızlık olmuyor mu?

Açıkcası ne derseniz diyin ben bunu demogoji olarak görüyorum. Resme tepeden bakan herkes de bu forumda görüyordur, Galatasaray Taraftarı büyük bir tepki içerisinde 3-5 siyasi amaçla hareket eden insan da olayları karıştırıp, sanki siyasi amaçlarla hareket ediliyormuş izlenimi verme peşinde. Burda kınanan doğrudan ne bi parti ne de bir insandır. Galatasaray camiasını tehdit eden bir bakan varsa odur, tehdit eden bir başbakan varsa odur, tehdit eden bir federasyon varsa odur yada Galatasaray camiasına terbiyesizlik yapan bir Toki başkanı varsa odur. Kimsenin siyasi görüşleri dolayısıyla tepki göstermiyoruz. Sadece ve sadece Galatasaray'a olan yakışıksız davranışları dolayısıyla tepki gösteriyoruz.

Neyse bunu zaten biliyorsunuz ama bilmemezliğe gelmek, herkesin bildiği nedenlerle işinize geliyor.

Bu şey gibi bir şey mi?

Mesela Galatasaray Camiasını alenen aşağlayan birine tepki gösteren taraftara saygı duymak,

Ya da Galatasaray Camiasını tehdit eden ve ettirenlere karşı tepki gösteren Galatasaray taraftarını saygıyla karşılamak...

Bu hareketleri yapan siyasiler değil de acaba atıyorum iş adamları olsa böyle mi davranacaktınız? Sırf siyasi diye, belki de sırf sempatizanı olduğunuz siyasi parti diye yada sempatizanı da olmayabilirsiniz bu tepkileri verenlere anlamsız muhalefet etmek, konuların konuşulduğu topicleri girip sabote etmeye çalışmak acaba siyasi yaklaşım olmuyor mu?

Bu tepkileri gösteren insanların siyasi falan değil normal görüşlerine ve Galatasaray'la ilgili yaklaşımlarına saygısızlık olmuyor mu?

Açıkcası ne derseniz diyin ben bunu demogoji olarak görüyorum. Resme tepeden bakan herkes de bu forumda görüyordur, Galatasaray Taraftarı büyük bir tepki içerisinde 3-5 siyasi amaçla hareket eden insan da olayları karıştırıp, sanki siyasi amaçlarla hareket ediliyormuş izlenimi verme peşinde. Burda kınanan doğrudan ne bi parti ne de bir insandır. Galatasaray camiasını tehdit eden bir bakan varsa odur, tehdit eden bir başbakan varsa odur, tehdit eden bir federasyon varsa odur yada Galatasaray camiasına terbiyesizlik yapan bir Toki başkanı varsa odur. Kimsenin siyasi görüşleri dolayısıyla tepki göstermiyoruz. Sadece ve sadece Galatasaray'a olan yakışıksız davranışları dolayısıyla tepki gösteriyoruz.

Neyse bunu zaten biliyorsunuz ama bilmemezliğe gelmek, herkesin bildiği nedenlerle işinize geliyor.

Her seçim öncesi makarnam kömürüm kapımda oluyor hatta Nutella bile veriyorlar. IQ'umu ölçsen 80'i geçmez o yüzden de dediklerini kavrayabilecek kapasitem yok. Bu gerçeği kabullenerek yaşamayı seçtim artık. Bir dahaki seçimde de oyumu Türkiyenin tüm sahillerine kıyısı olan denizlerde boy olarak vermeyi düşünüyorum ve yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. :D

Cevap: Galatasaray Divan Kurulu üyesi Süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

İnce ve Sevigen'in açıklamalarının bulunduğu konular birer birer kapatılıyor.

Bunu açık unutmuşsunuz.

Cevap: Galatasaray Divan Kurulu üyesi Süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

Urfa'ya Harvard açılmış sonunda:) Lakin ilgi görmemiş.

O değilde Zaytung'a ne malzeme çıktı ya..

Önünde saygıyla eğiliyorum sayın hocam. Senin gibi akıllı, zeki insanlar oldukça bu memlekette kuş beyinliler her istediklerini yapamayacaklar.

Süheyl Batum:"Kendi şahsi çıkarlarıyla Galatasaray'ın çıkarlarını karıştıran bir başkan başkanlık sıfatını kaybetmiştir."

Her seçim öncesi makarnam kömürüm kapımda oluyor hatta Nutella bile veriyorlar. IQ'umu ölçsen 80'i geçmez o yüzden de dediklerini kavrayabilecek kapasitem yok. Bu gerçeği kabullenerek yaşamayı seçtim artık. Bir dahaki seçimde de oyumu Türkiyenin tüm sahillerine kıyısı olan denizlerde boy olarak vermeyi düşünüyorum ve yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. :D

Zoruna gidiyorsa sende asarsin Galatasaray taraftarligini askiya ,biraz buyuklerini ornek al ,bak enerji bakanina ne guzel asti hemen.

Ya biraksinlar artik bu isleri. Her kes kendi cikarlari icin kullanmaga basladi olaylari. Her kes hatali. Kimse kendini aklamasin. Yuhalayan taraftar, siyasi protesto icin ve Bayraktar olan tepkinin o adamin konusmasina oldugunu bildigi halde stadi terkeden basbakan, TOKI bozuntusuna gerekli cevabi veremeyen ve kendi stadini terkeden Polat, her kes. Iyice isi siyasete doktuler. Olaylardan siyasi pay cikarmasin, AKP mi, CHP mi, MHP mi, artik her kimse. Artik forum olarak futbola donsek diyorum. Bize dusen su anda TT Arena'nin hangi sartlarla yapildigini bir bildiri ile yayinlanmasini saglamak.

Üst Alt