'Galatasaray Drenthe ve Gago'yu almak istiyor' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Galatasaray Drenthe ve Gago'yu almak istiyor'

Cevap: 'Galatasaray Drenthe ve Gago'yu almak istiyor'

Gago'yu alcaksak ben hemen Almanya'ya Kampa gidiyim . FT'ye yalvarırım belki İdmanlara alır benide.

Defansif ortasaha

Sagbek

Solbek

Bence bu pozisyonlara mutlaka oyuncu almaliyiz.

Sag acik ile forvet'e pek gerek yok. Alirsak tabi iyi olur ama öncelik üsteki 3 bölgeye verilmeli.

Gago'ya neden bu kadar çok sallıyorsunuz anlayamadım. En az 20 maçını izledim, adam çok iyi bir ortasaha oyuncusu.

Drenthe iyi oyuncu. Tam sol bek değil ama rahat oynar orada. Sol kanatın tamamında oynayabilen bir oyuncu. Real gömleği biraz bol gelmiş olabilir fakat iki gözü bağlıyken Balta'dan daha iyi oynar. :)

Gago'yu begenmeyebilirsiniz ama adami 1 itinkine sokmadiginiz kalmi$ , Mustafa Sarp'la bile kiyaslanmi$

Ne ictiyseniz bana da aynisindan verin

Drenthe bes para etmeyen bir oyuncu arkadaslar. Herculesmiydi neydi kiralik oynadigi takim oradan bile kovuldu. Antrenör hicbirsey yapmiyor , tam bir egoist diyor. Caner vol.2 hic gerek yok ona. Bunu alacagimiza bedava olan vasat Cale'yi alalim daha iyi. Fernando Gago ise bildigimiz Linderoth. Sol beke 10 milyon verip adam gibi bir adam alacaksin...Orta Saha'ya Kim Kallstrom. 3 Milyon €'ya satiyorlar adami. Hic sakatlanmayan bir adam, her sezon ligde +35 mac yapmis bir adam. Kisacasi hem Drenthe'ye hemde Gago'ya karsiyim.

Drenthe asla bir Andre Santos değil,şu an değil,kimbilir belki ileride olabilir,kimbilir kimbilir ( Yanındaki lavuk Özgür Buzbaş'a biz bu oyuncuyu alırsak bunu der direkt) :p

Drenthe bes para etmeyen bir oyuncu arkadaslar. Herculesmiydi neydi kiralik oynadigi takim oradan bile kovuldu. Antrenör hicbirsey yapmiyor , tam bir egoist diyor. Caner vol.2 hic gerek yok ona. Bunu alacagimiza bedava olan vasat Cale'yi alalim daha iyi. Fernando Gago ise bildigimiz Linderoth. Sol beke 10 milyon verip adam gibi bir adam alacaksin...Orta Saha'ya Kim Kallstrom. 3 Milyon €'ya satiyorlar adami. Hic sakatlanmayan bir adam, her sezon ligde +35 mac yapmis bir adam. Kisacasi hem Drenthe'ye hemde Gago'ya karsiyim.

Gago çok iyi topçudur.Realde şans bulamadı.Eğer sürekli oynayacağı bi takıma giderse Arjantinin değişilmezi olur

Gago-Drenthe ikilisini 14-15 milyona alacagina ustune biraz daha koyup 20 milyon civari Diarra-Marcelo ikilisini getirsinler ba$ari garanti olsun

Üst Alt