Galatasaray Dünya Sıralamasında 1. idi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Dünya Sıralamasında 1. idi

Cevap: Galatasaray Dünya Sıralamasında 1. idi

Bu Iffhs'nin hala neye gore takimlara puan verdigini anlamis degilim. Gecen sezonlarda UEFA'da biraz kipirdadik hemn 20. siralara falan ciktik. :)

Süren döneminde futbolcular paralarını alamıyordu, Yönetim açısından değil futbol takımımızın başarısı söz konusuydu. Başarılarımız hiç ama hiç değerlendirilemedi. Futbolda iyi bir yönetim Her zaman başarı anlamına gelmediği gibi, kötü bir yönetimle futbol takımı başarılı olamaz denemez, Arasındaki farkı çözemiyorsan sana yuh ;)

süren döneminde futbolcular paralarını alamıyordu, yönetim açısından değil futbol takımımızın başarısı söz konusuydu. Başarılarımız hiç ama hiç değerlendirilemedi. Futbolda iyi bir yönetim her zaman başarı anlamına gelmediği gibi, kötü bir yönetimle futbol takımı başarılı olamaz denemez, arasındaki farkı çözemiyorsan sana yuh ;)

edit.

bu IFFHS de geçen yıl Fenerin önündeydik ama torbalarda bizden daha çok puanları vardı .Hiç de şaşırmadım ben bu kuruma hiç güvenmiyorum dengeler çok şaşırtıcı bir şekilde değişebiliyor. Alın beyler burdan takip edin ; UEFA Club Ranking

UEFA Team Ranking 2010

İyi hatırlıyorum bu sıralarda fb ile maçımız falan vardı, 0-0 berabere kalmıştık ve M. Denizli imalı imalı bu sıralamaya vurgu yapıp "Dünyanın 1 numaralı takımına yenilmiyoruz" diye gevrek gevrek gülmüştü. Aynı zamanda fb'nin Türkiye'nin en büyük takımı olduğunu beyan etmişti daha sonra...

Bu; "-idi" ile "-ecek" arasındaki fark kadar ufak, bizim açımızdan çözülmesi zor bir problem. Biz, Türk futbolunun senelerdir aşamadığı tuzağın içine düştük, çıkmak içinde ne sabır gösteriyoruz ne de çaba... Artık geleceğe dair atılan adamlar karşılığında oluşan zorluklara kaçımız göğüs gerebiliriz ki? Geçmişe takılmadan, gelecek için yapılan planlara dayanamayacağınızı biliyorsunuz madem geçmişi de unutun.

Geçmişi unutmamak: geleceği düşünmemek anlamına gelmezki. Her ikisini birarada neden yapamayalımki. Temcit pilavı gibi önüne 6-0'ın getirildiği bir futbol realitesi var Türkiye'de sen neden susasınki böyle bir durumda ?

Üst Alt