Galatasaray, Dursun Özbek Döneminde Derbi Galibiyetini Unuttu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Dursun Özbek Döneminde Derbi Galibiyetini Unuttu!

20151219_330682.jpg

Türk Telekom Arena'da Fenerbahçe'ye de mağlup olmasıyla beraber bu sezon oynadığı hiçbir derbiyi kazanamayan Galatasaray, 2010/11 sezonundan bu yana ilk kez bir sezonu derbi kazanamadan bitirdi.

İşte o maçlar:

Fenerbahçe 2-0 Galatasaray

Galatasaray 0-1 Fenerbahçe

Beşiktaş 2-2 Galatasaray

Galatasaray 0-1 Beşiktaş

Galatasaray 0-1 Trabzonspor

Trabzonspor 2-0 Galatasaray

geçen senede ligde derbi galibiyetimiz yok hatırlayalım.

Galatasaray, lig tarihinde 2. kez üst üste iki sezonu Beşiktaş ve Fenerbahçe galibiyeti (3B 5M) alamadan kapattı (73/74 & 74/75).

Adnan Brothersden kötüsü gelmez dedik ama cok yanilmisik. Gelen giden aratir dememisler bosuna. Adam resmen bize tekrar Adnan dönemini yasatiyor ama cok daha vahim bir sekilde.

Bu serefsiz GS yerle bir etmek amaci ile basimiza musallat edilmis hukumetin gorev adamidir. Melo yu yolladigi gun bunun ne mal oldugunu anlayip burun bu yasadiklarimizi yasayacagimizi o zaman soyledim.

Kaldigi hergun sadece GS daha kotuye gidecektir.

bu adamın futbola ,taraftara ve bu renklere saygısı yok

saygısı olsa "inşaat işlerini yapsın diye getirdim" dediği kardeşine transfer yaptırmazdı,takım kurdurmazdı

gerçi bütün branşlarda dökülüyoruz demek ki adam da beyin yok

Bukadar basarisizlik varsa bu kopek neden gitmiyor. gelecek senede fenev gelip arenada koyacak

ben suanlik futbola bir iki yil ara veriyorum, bazi serefsizler ve pislikler donuyor. dursunun amaci ilk gunden ayniydi
dahada rezilikler gelecek

Üst Alt