Galatasaray Düşmanları Listesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Düşmanları Listesi!

Hissiyat olarak mı, icraat olarak mı? İcraat olarak da sayacaksan bu gidişle listeye Abdürrahim’i de ekleyebiliriz. Adam sanki içimize sızdırılmış bir ispiyon gibi çalışıyor.

Hissiyat olarak mı, icraat olarak mı? İcraat olarak da sayacaksan bu gidişle listeye Abdürrahim’i de ekleyebiliriz. Adam sanki içimize sızdırılmış bir ispiyon gibi çalışıyor.
Böyle piyona can kurban, 8 kere gelmiş 8 kere şampiyon olmuşuz. :D Abdürrahim Albayrak fanatik Galatasaraylıdır. Adamın kapasitesi belli, günahı yok demem ama ajan falan doğru bir yaklaşım değildir.

Böyle piyona can kurban, 8 kere gelmiş 8 kere şampiyon olmuşuz. :D Abdürrahim Albayrak fanatik Galatasaraylıdır. Adamın kapasitesi belli, günahı yok demem ama ajan falan doğru bir yaklaşım değildir.

Onun için hissiyat olarak mı, icraat olarak mı diye sordum. İcraatini pek beğenemedim bu son gelişinde. Yoksa bende biliyorum ne kadar fanatik olduğunu.

Son yıllardaki en büyük Galatasaray düşmanı Rize'nin başındaki o at hırsızı şerefsiz fenerlidir yanımda tecavüze uğrasa 2 zencide ben çağırırım devam edin diye o derece pislik biri

"Bir sürü insan ekmek yiyor burada. Türk futbolunun duayenlerinden biri çıkmış; 'pandemiden dolayı maçlar iptal olsun' diyor. Ya ne oluyor ya? Birçok insan buradan ekmek yiyor. Tuzu kuru olanlar istediği gibi söylüyor. Ama iki pandemi yaşandığında, ‘eyvah' diyorlar. Bu çocuklar evlerine ekmek götüremeyecek. Bırakın skorsal başarıları artık. Türk futbolunda başarı sadece sportif anlamda olmaz. Duayen diye isimlendirdiğimiz insanlar da artık bir şey yapsın. Bu çocuklar ekmek yiyor buradan. Gelsin Eskişehirspor, Kastamonuspor bu kulüpler neler çekiyor görsünler. Gelin araştırın, sorun, öyle yapın. Şiddetle kınıyorum. Bırakın Galatasaray'ın yenip yenmediğini. Sizin yarışacağınız kişiler Erol Bulut, Okan Buruk değil. Sizin Türk futbolunu gelişimini düşünmeniz lazım." (İHA)

LEVENT ERİŞ

ne diyo anlamadım ama düşman gibi

Üst Alt