Galatasaray Düşmanlarını Afişe Ediyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Düşmanlarını Afişe Ediyoruz!

Medya da yıllardır sahibinin sesi olup söz konusu Galatasaray olunca coşup, başkaları olunca üç maymunu oynayanları bu başlıkta afişe edelim istedim.

KATIKSIZ DÜŞMANLAR:

1. Mehmet Arslan : Yıllardır Hürriyet gazetesinde spor müdürü olarak görev yapan bu nam zat medyada ki Galatasaray düşmanlarının şıhı konumunda.

2. Tayfun Bayındır: Aynı rengin laciverdi olan Milliyet'in Galatasaray düşmanı listesinden giriş yapan bu Fener'li zat her fırsatta sarı-kırmızı nefretini kusanlardan.

3. Ercan Güven: Azılı Galatasaray düşmanı bu sinsi adam şike sürecinde üç maymunu oynarken ahlak ve etik konusunda bize ders vermeye kalkışanlardan.

4. Ahmet Çakar: Fenerbahçe'li eşi ve ailesini hoşnut etmek adına 10 yıldır Galatasaray'a sallayan bu adam, aynı tondan bir kere bile Fenerbahçe ve Aziz'i eleştirememişti. Bize gelince aslan en şerefsiz hayvandır gibi sayısız saygısızlığı ise kendine hak gördü.

5. Turgay Demir: Kaale alınacak bir şahıs olmasa da, yıllardır kustuğu öfke de boğulamayanlardan.

6. Rıdvan Dilmen: Ekran da şirin gözükmeye çalışan bu adam lakabı şeytana uygun biçimde lobi ve yalakalık ile Galatasaray'ın önünü tıkamaya çalışanların başında gelen bir sinsi. Mor surat ifadesi hepimizin mutluluk sebebi olmuş bir hazımsız.

SİNSİCE DÜŞMANLIK EDENLER:

7. Sinan Engin : Ağzımızın tadı kaçmasın tadında milleti uyutan bu herif, Fener & Beşiktaş lobisinin kadrolu elemanlarından. 2003 şampiyonluğunda Aziz'in maneviyatının bedelini, 2004'de ödeten de kendisiydi. Hala mevzu Fener olunca Fener'siz lig olmaz diyormuş. Galatasaray'sız oluyordu ama.

8. Güntekin Onay: Al birini vur ötekine ikilisinin diğer sac ayağıydı ki BEİNSPORTS'a giderek ödüllendirildi. Yıllar yılı Galatasaray zaferlerini anlata anlata çatlamak zorunda kalan bu hazımsız da Fenerbahçe ve Beşiktaş olunca susup, mevzu biz olunca ahlak, etik dersi vermeye kalkanlardan.

9. Serdar Ali Çeliker: Medya da Aykut takıntısı nedeni ile şirin gözüken bu adam da azılı düşmanların başında geliyor. Şu an bu listeye girdi diye itiraz eden çıkacaktır ama bundan sonra ki süreçte sürekli artan tonda düşmanlık yapacakların başında kendisi. Medya da güçlü bir pozisyona geldikçe daha çok agresifleşecek.

10. Şansal Büyüka: Tonton dede gibi gözükse de çalıştığı kuruma bütün Fenerbahçe artıklarını doldurup, yıllar yılı Galatasaray'ın yayıncı kuruluşta önemli pozisyonlarda temsilini engellemiş bir sinsidir kendisi. Yol arkadaşı Erman'ı Aziz ile arası bozuk diye satışı unutulmaz.

11. Ersin Düzen: Soyadı gibi düzenin kulu olan bu şahıs TRT'de yıllardır aleni biçimde bizi biçip Fenerbahçe'sini kolluyor. Ama mor rengin çok yakıştıklarından.

Bunların yanında tarafsız ayağına yatıp / cürum kadar yer tutup kendini nimetten sanan, medya da mevzu Galatasaray olunca birleşip, diğerleri için sulandıranlar var. Bağış Erten, Dr. Gürkan Kubilay, Tümer Metin, muhabir tayfadan Zeki Uzundurukan, Nevzat Dindar (hain), Atakan Kurt, Loran Vayloyan, Taner Karaman, Emek Ege de unutulmamalı.

Bir kaci haric katiliyorum . Zeki uzundurukan sadece feto muhabbetinde ihraclar mevzusunda laflar soyledi ama mesela super kupa kirmizi kart olayinda en cok savunanlardan biriydi , ayrica muhabir degil adam ne alaka muhabir ?

Gurkan kubilaya asla katiyen katilmam

Atakan kurt halen hayatta mi , loran keza . Silindi gitti bunlar

Listeye ekleyeceklerim de vardir , yazilan listeden cok tanimadigim icin lehte aleyhte yorum yapamadiklarim da

Duzgun fb li yorumcular da var , ilker yagcioglu mesela .

Hepsini yazamam zaten. İlk aklıma gelenleri yazdım.

İtiraza açık onların da bir kısmı.

Herkes yazsın ve ona göre bir liste çıkartalım ki sosyal medya da orada burada kimin ne olduğunu bilip yorum yapalım. Şaşırmayalım yani.

Turgay demir ile ahmet cakar birincilik icin kapisirlar , biri favori oburu plase

Surpriz de , niyeti asla oyle olmasa da , sacma sapan ve YALAN aciklamalari ile levent tuzemen

Jailson denen orman çocuğu Belhanda'ya saldırıp sahayı karıştırıyor. Fatih hocanın da kavgayla alakasi bile yok hakeme tepki gösteriyor.

Bakıyorum yorumcu bozuntulari Fatih Terim Hasan Şaş futbolu bırakmalı falan diyorlar. Hakikaten sağlam tuzağa gelmişiz, biz kazansak bile bunlar olay çıkaracakmis. Ali Koçu kurtarma operasyonu.

ahmet çakar ve şansava katılamam ama gerisi %100 isabetli hele günto

herif bu akşamdan kayseriyi gazlıyor bizden puan alsın diye

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

isim vermeye gerek yok.evren turhan uğur karakullukçuyu çıkar medyada başka galatasaraylı yok. Toptan ele geçirmisler medyayı.aspor beyazfutbol bjktv, trtspor fbtv gibi çalışıyor

Sansal fanatik fb li ama yolunda bir adam , keza erman filan da oyle

Iki kisiyi daha yazin , guven taner ve erol kaynar . Ozellikle Gs dusmani degiller de tam fanatik bjk li tipler

Hincal icten degil ama bazi yansittigi haller ile listeye goz kirpar

Bu arada evren ve ozellikle kerem inan da bildigin bizim tetikciler

Ugur , ilgaz , mustafa goksu ve haldun domac 4 lusu , son donemki en duzgun kadroydu , ilgaz ayrildi ama olsun

200420180157280478983.jpg

Alpay eline emegine saglik.
Belki haddime degil ama sorayim yanlis anlamayin meraktan soruyorum
Abi isinde gucunde insanlarsiniz mesguliyetleriniz rutinleriniz var
Ben bile su les futbol duzenine ve futbola ayirdigim zamani sorgularken
nasil oluyorda bu meselelere kafa yoruyorsunuz yav.
Yani turgay demir kimdir ersin duzen kimdir bu adamlarin karakterini/karaktersizligini anlamak icin 10dk izlemek yeterli.
Bunlar veya baska isimler algi yaratsa olur olmasa ne olur manasiz geliyor bana
insanin zoruna gidiyor böyle adamlarin bir sürü para kazanmasi.

oguz cetin ve ali gültiken mesela sabaha kadar konussa bir sey anlatamaz, tanidigim en kalitesiz yorumcularin basinda geliyor ikiside.

turgay demir, emre bol sadece provokasyon icin sahada..

Alpay eline emegine saglik.
Belki haddime degil ama sorayim yanlis anlamayin meraktan soruyorum
Abi isinde gucunde insanlarsiniz mesguliyetleriniz rutinleriniz var
Ben bile su les futbol duzenine ve futbola ayirdigim zamani sorgularken
nasil oluyorda bu meselelere kafa yoruyorsunuz yav.
Yani turgay demir kimdir ersin duzen kimdir bu adamlarin karakterini/karaktersizligini anlamak icin 10dk izlemek yeterli.
Bunlar veya baska isimler algi yaratsa olur olmasa ne olur manasiz geliyor bana
Algı yaratınca fırat gibi tetikçilere ve haksız cezalara maruz kalıyoruz.medyayı bukadar hafife almayin.koskoca ülke bile medya manipülasyonuyla idare ediliyor

Emre bol herkese oyle , ali koc sirf buna 5 dk ayirdi saydirmak icin , ozel GS dusmani degil

Oguz GS li zaten . Bir kac kere agzindan kacirdi ama silik bir tip , ali yi bilmiyorum ama metin Gs li .

Üst Alt