"Galatasaray E-Spor takımı kâr etti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray E-Spor takımı kâr etti"

galatasaray_esports_wallpaper.png

Sarı-kırmızılı takımın ilk sezonda küme düşmesine rağmen maddi anlamda kârâ geçtiğini belirten Bora Koçyiğit, "Galatasaray E-Spor takımı bu sezon çok iyi işler yaptı ama tecrübesizlik nedeniyle bir alt lige düşmeleri gayet normal. Beşiktaş katıldığı 2. sezonda küme düşmüştü. Avrupa'da PSG ve Schalke 04 gibi kulüpler 2. Lig'de mücadele ediyor. Amatör spor dallarının bir çoğunda kulüpler zarar ediyor ancak Galatasaray E-spor takımı küme düşmesine rağmen maddi bir kayıp yaşamadı tam aksine kâr bile etti." dedi.

Galatasaray'ın E-Spor olayını ciddiye aldığını ve iyi yatırımlar yaptığını belirten Bora Koçyiğit "Galatasaray özellikle sosyal medya hesaplarından takımın tanıtımını çok iyi yaptı. İlerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelecektir" dedi.

Fanatik

subeyi kapatin
boyle sacma birsey icin para harcayip bir de kume dustugunuz icin dunya kamuoyundan ozur dileyin

Ulan bir de utanmadan aciklama mi yapmislar kulübü küme düsürüp yasattiklari rezillik sonrasi.

Serefsizler her gün yeni bir leke sürüyor kulübe.

Ben de acikcasi öyle aman aman yayginlasacagini düsünmüyorum, hele hele normal sporun futbolun önüne gececegini hic düsünmüyorum

Seneye kadromuzu şu şekilde revize edelim:

Mid/Kaptan : Selçuk "CasperX8" İnan

Top : Aurelian "Shitjou" Chedjou

Jungle : Sabri "SpeedyGonzales55" Sarıoğlu

Adc : Nigel "5SquareMetres" de Jong

Support : Hakan "sMoKeR" Balta

tapatalk

Üst Alt