Galatasaray, Emre Akbaba Transferini KAP'a Bildirdi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Emre Akbaba Transferini KAP'a Bildirdi

Gecenlerde yazmistim , sezon basindaki o transfer hamlesi ile sampiyon olduk ama neyse ki bruma ve ndiaye gitti , uzerine de tum sampiyonluk gelirleri geldi de dengelendik

Bu belhanda olmak uzre adamlar bu kurdan maaslari almaya devam ettikleri surece sampiyon olamadigimiz her sene ciddi zarar yazariz

Belhandaya 10 milyon bonservis odedik 8+2 seklinde olsa gerek , hangisini ne kurdan odedik bilmiyorum ama senede de 3,35 garantisi var , gecen sene tam 675 bin euro da bonus aldi . Yani su ana kadar ki maliyeti 13-14 milyon euro

Daha da 3 sezon boyunca 3,35 garanti , puan basina 5 bin , her 25 puanda ekstra 100 bin euro alacak .. kabaca toplam maliyeti 22 milyon euro civari

Buna kap ta belirtilmeyen yasal yukumlulukler , ev kirasi vs dahil degil . Neyse ki devlet stopaji kaldirdi sanirim , once alip sonra iade edecek

Bir belhanda olsa iyi , buna gecmisten kalan selcuk ve muslera larin 3,5 larini , tarik tolga eren gibilerin toplam 5,5 larini , maicon , mariano , fernando , gomis , fegouli yi hem bonservis hem senelik maas olarak ekledin mi , bunu da sozlesme sureleri ile carptin mi

Hem stadin hep dolu olacak , hem iyi sponsor gelirin olacak , hem tff basari primin ve her sene de sampiyonlar ligi gelirin olacak

Bunlarin hepsini alirsan , yeni oyuncu parasi harcamazsan , eskilerin biten kontratlarini da yenilemezsen anca dengede kalirsin

Zaten o yuzden bir emreyi alinca 3-4 milyon acigimiz olustu , kimse gitmedigi icin

Bir de toplam zarar uzerinden ffp maddemiz var ayrica

Yani bosa konusmuyoruz , neyse uyulmazsa ,bu rakamlar tutturulamazsa o zaman konusuruz yaptirimlari

Dostlar sozlesmesinin bitimine 1 sene vardi 6 ay degil

Serbest gorusme imkani veya imza attirabilme hakki gelip sende oynayabiliyor demek degil

1 sezon erken alip 2,5 (1,5 nef) odedik

Dogru mu yanlis mi tartisalim ama 6 ay 6 ay dendikce sanki devre arasi gelip oynayabilirmis havasi esmesin

Ayrıca bu sezon yaşı olacak 26, gelecek sezon oynasa 27yi görecek. Satmaya kalksak 27-28 yaşında oyuncunun fiyatı ayrı 29-30 yaşınki ayrı. Hem bonservissiz olunca imza parasında artış oluyor her daim. Alperler, Topuzlar ve Ozan Tufanların servet ödendiği ülkede gayet uygun fiyatı.. kaldı ki 14 gol 9 asistlik performansı bu isimlerin hiçbirinde görmedim

Sakatlanabilir , alanya umrunda olmaz kadro disi birakir paslanir . Alanya zarar gorur ama orta sira takimi , cok etkilemez , olan emreye ve bize olur

Emre icin belki daha iyi olurdu ama y disi talibi cikar , baskasi ucuk para onerir

Bazen zarar gibi gorunen sey orta uzun vadede kardir

1 sene sonra bitiyor olsa dahi 26 yaşında yerli bi oyuncuya şu durumdayken 4 5 milyon euro vermenin hiç bi mantığı yok daha öncelikli ihtiyaçlarımız vardı. Hele bi maaşı açıklansın o zaman basacam küfrü

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acikcasi eger emre (cok izlemedim) cok ekstra bir katki vermeyecek ise ben de bu tip transferlere , hele de mevkisinde adam varsa, karsiyim . Yerli yabanci olmasindan bagimsiz

Cunku emre icin ortalama 100 milyon TL taahhut altina giriliyor toplam maas ve bonservis olarak . Ve geri donusu , satisi zor bir yasta oldugu da bir gercek

Bence esas sorun emre oynarsa , onun yerine kulubede oturacak adama verilecek paradir . Biz bir hata yapiyoruz (orn belhanda) , sonra o hatanin maddi olarak cozumunu bulamayip (satis , anlasarak gonderme gibi) , baska adam alarak cozum urettigimizi saniyoruz

Bu kez ne oluyor ? 1 kullandigin 1 kullanamadigin adamin 2 sine birden para oduyorsun

Böyle hikayeleri seviyorum, futbolu da Galatasarayıda böyle hikayeler için sevmiyor muyuz ? Ben şahsen herşeye rağmen memnunum transferden. Hayırlı olsun.
Evet lakin bu kadar gündem olup almasak daha iyi olurdu.

Ben bu adamı makul fiyata alırız beklenti az olur ve kendini parlatır yeteneğiyle diye istiyordum şu an gelinen noktada beklentiler çok yüksek olacak ve bu baskı da problemlere yol açabilir.

6 ay sonra bedavaya alınacak yerli futbolcuya 4m öro!!! Bu ekonomi ortamında 25 milyonl lira çok para ciddi ciddi. Umarım çok başarılı olur, ödediğimiz paranın hakkını verir.

Arkadaş adama sabah akşam mobing yapılmış ya gider kulübe para kazandırırsın ya da Eylül de sözleşmeni uzatırsın.

Maks 3-4 milyon TL olmalı

Konuya baktığımızda ben bu yorumu yaptım diye linç edilmiştim, bugün gelinen noktada o 1.75 milyon euro neredeyse 20 milyon lira seviyesine geldi, yani o dönem verilmesi gereken maaşın 5 katı oldu, yok takım dengesiymiş yok olmazmış, yok Tarık Çamdalmış yok Ahmet Çalıkmış.

Emre'yi ben alalım yazdığımda forumda çoğu kişi ismini dahi duymamıştı, sonra ne hikmetse bu paraları normal gördüler.

Neyse bu zihniyet değişmediği sürece bir bok olmaz, dünya'da 1 milyon euro üstü maaşı hakeden yerli oyuncu sayısı maksimum 10, daha fazlası yok. Alamıyorsan alt yapıdakileri oynatacaksın, çok maaş vermeyeceksin.

Bugün Trabzon'un en çok önem verdiği oyunculardan Abdülkadir Ömür 2 milyon TL falan alıyor, yaşı da az değil 20yi geçti.

Ha ayrıca bu hamle yüzünden o yaz santrafor da alamadık.

Konuya baktığımızda ben bu yorumu yaptım diye linç edilmiştim, bugün gelinen noktada o 1.75 milyon euro neredeyse 20 milyon lira seviyesine geldi, yani o dönem verilmesi gereken maaşın 5 katı oldu, yok takım dengesiymiş yok olmazmış, yok Tarık Çamdalmış yok Ahmet Çalıkmış.

Emre'yi ben alalım yazdığımda forumda çoğu kişi ismini dahi duymamıştı, sonra ne hikmetse bu paraları normal gördüler.

Neyse bu zihniyet değişmediği sürece bir bok olmaz, dünya'da 1 milyon euro üstü maaşı hakeden yerli oyuncu sayısı maksimum 10, daha fazlası yok. Alamıyorsan alt yapıdakileri oynatacaksın, çok maaş vermeyeceksin.

Bugün Trabzon'un en çok önem verdiği oyunculardan Abdülkadir Ömür 2 milyon TL falan alıyor, yaşı da az değil 20yi geçti.

Ha ayrıca bu hamle yüzünden o yaz santrafor da alamadık.
Dogru olani yazmissin. Ne zaman ders alinacak, ne zaman o paraya gelmiyor musun? Yolun acik olsun guzel kardesim denilecek merakla bekliyorum.

Bu paralar da cope gitti gibi geliyor bana maalesef. Hic bir zaman aldigi paranin hakkini veremeyecek, simdiki hali bunu gosteriyor. Yerli oyunculara gercekten asiri fazla para veriyoruz baska bir takimdan transfer ederken. Yillik 1 milyon euro (zaten kim EURO vermeyi akil etmisse tam fiyasko, TL olmali kardesim sozlesmeler) ustunde para vereceksen bu saatten sonra yerli oyuncuya o oyuncu hem A milli takimin degisilmez oyuncularindan biri olmali hemde senin takimda banko oynar diyebilmelisin.

Çöpbaba ve muğdatla şl'de çılgın atarız artık. Şimdiki transfer destekçilerinin hepsi de bir kaç maç sonra satacaktır. Zaten herife olmayan yeteneğinin üzerinde beklenti yüklendi. O yüzden her zaman yetersiz görülecektir ve kadrodaki çöp demirbaşlara adını yazdıracaktır.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üstadı selamlayalım :tbr:
🍆 olduğunu erken görmüş.

Bu paralar da cope gitti gibi geliyor bana maalesef. Hic bir zaman aldigi paranin hakkini veremeyecek, simdiki hali bunu gosteriyor. Yerli oyunculara gercekten asiri fazla para veriyoruz baska bir takimdan transfer ederken. Yillik 1 milyon euro (zaten kim EURO vermeyi akil etmisse tam fiyasko, TL olmali kardesim sozlesmeler) ustunde para vereceksen bu saatten sonra yerli oyuncuya o oyuncu hem A milli takimin degisilmez oyuncularindan biri olmali hemde senin takimda banko oynar diyebilmelisin.
Ben yaptım, oldu
Ben bilirim cahiller

Bu kafayla devam ederse yakında iflas bayrağını çekeriz. Çer çöp doldurmaya devam ediyor. Diagne, Akbaba vs. bonservissiz alınan da para verilen de balon.

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt