Galatasaray En Pahalı Maç Bileti Satan 8. Kulüp | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray En Pahalı Maç Bileti Satan 8. Kulüp

UEFA tarafından araştırmaya göre kulüplerin satmış olduğu bilet fiyatları listelendi. Galatasaray listeye 8. sıradan giriş yaptı.

NZ3do5.jpg

Son düzenleme:
Bu arastirma acaba tum koltuklar hesap edilerek yapilan bolme islemi sonucu mu yapilmis

yoksa maca giden kisi sayisi toplam kabul edilerek mi

ayrica mac sayisi ve kulvarlar neye gore hesap edilmis

bu tip haberlerin alt metinleri olmadan cok yaniltici olabilecegini dusunuyorum

Bunda bir gariplik oldugu kesin

biz 48 bjk 29 demek neredeyse biz bjk den 70% pahali bilet satiyoruz demek

boyle bir sey mumkun degil , rakamlar ortada websitelerinden bulunabilir

Bu arastirma acaba tum koltuklar hesap edilerek yapilan bolme islemi sonucu mu yapilmis

Okurken bende bunu sordum kendime. Boyle tabloyu okuyarak vayyy anammm cok pahaliymis be diyenler var gercekten sasiriyorum. Bu tablonun arkadaki sayilar daha onemli bence. Ama bulamayiz.

Average ticket price per fan dediğine göre büyük ihtimalle doluluk oranına göre hesaplanmıştır, o yüzden şişmiştir. Yoksa Türk takımları ilk 20'de yer alamaz, çok net yani bu.

Dünyanın en pahalı 8. biletini satıyorlar buna rağmen stad doluyor. Ama sol bekte Latovlevici-H.Balta ikilisini izlemek zorundayız ...

bu tablo doğru mu bilmem de geçenlerde m.united bilet fiyatları duyunca şok olmuştum. ulan bizim biletler nasıl manudan yüksek oluyor iyice suyunu çıkarmışız.bilet fiyatları makul tutulmalı üstelik fakir bi ülkede bukadar yüksek olması daha da anormal.

Üst Alt