Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Seneye Göksenin,Hardy,Juskevicius dışında bu kadrodan kimseyi tutmamak lazım Preldzic,Ege mege ile yine rezil bi sezon geçiririz.

Emir şerefsizinin seneye kontratı devam etmiyodur inşallah ediyosa yanmışız,savunma yapmaktan haciz şuna para kazandırıyoz yaa götünü kaldırmıyo maçlarda

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gücümüz yetmedi kısaca. Fiziken son 5 dk çöktük. 40 dakikayı kaldıramayan oyuncularımız var. Juskevicius ve hardy dışında herkes gönderilmeli. Bu arada Oktay hocaya da teşekkürü borç bilmek lazım rezalet kadro ile erman kunter dönemi küme düşmeye doğru gidecektik. Her şeye rağmen bu oyuncu kadrosu ile bir yere kadar bizi getirdi. Seneye kendi kuracağı kadro ile başlara oynayacağımızı garanti ederim

Joe Ragland dedikodusunu yazmaya gelmiştim Serhat benden önce davranmış.

Ligi çok detaylı takip ettiğim bi dönemde Karşıyaka almıştı Ragland'ı. Karşıyakalı arkadaşlarla uzun uzun konuşmuştuk.

Teknik olarak ortalama bi oyuncu. Ama çok öneml ibi özelliği var, çocuk gibi. Maç içinde küsme gibi bi huyu var. Karşıyaka'da kötü bi hücum kullandıktan sonra oyundan alınınca bench'in en ucuna gidip oturduğu sonra da oyuna tekrar girmediği bi maç hatırlıyorum. Restleşme gibi değil bildiğiniz çocuk gibi.

Oktay Hoca da biliyordur tabii ki bu özelliğini tabii ki. İşi çok zor.

Ayrıca çok iyi bir galatasaraylı sanki avrupa şampiyonluğuna oynayacağız kalsın aslan parçası en azından takımı kümede tutar, rakibe tükürür çirkeflik yapar...
reis sana kalsa tüm şubeler emre belözoğlu nun galatasaray versiyonundan dolsun. Her şey çirkeflik değil. Teknik kapasite olmadıktan sonra. Ayrıca felaket kötü oynadı bu sezon. Her çirkef i takımda tutsak ilk 4 e giremeyiz :)

Sadece Türkiye liginden ve eldekilerden, bütçemizin 3-4 milyon dolar seviyesinde olacağını da düşünerek bir kadro kursak:

Juskevicius-Barış Ermiş-Mehmet Yağmur
DJ Kennedy-Muhammed Baygül-Göksenin
Göksenin-Onuralp Bitim-Okben
Earl Clark-Kadji-Metecan Birsen
Ivan Buva-Jarrad Jones-Ege

Ivan Buva play offlar öncesi Valencia'ya gitti ama sezonu İstanbul BSSK'da bitirdi.

Ligde en fazla sayi atan yerli oyunculari siraladim.

Mehmet Yagmur 100
Ozan Anton Odabasi 103
Egehan Arna 107
Dusan Cantekin 115
Ege Arar 121
Bora Hun Pacun 122
Ugur Dokuyan 122
Yunus Emre Sonsirma 123
Tolga Gecim 125
Burak Eslik 126
Ilkan Karaman 129
Furkan Aldemir 129