Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

rakip takim inatla bize 11 sayilik avantaji vermeye calisti , son 3 luk girse 11 sayi ile bitecekti az daha ,ikili averaj rakipte kaldi

ilk yarıyı izledim bizim takımda basketbolla alakalı 1-2 kişi var
emir gokalp fena degildi 23 yaşındaymış daha genç sanmıştım.
webster 18 dk oyunda kalıp 5 top kaybı yapmayı başarmış. 0/3 3GF 1/2 2GF toplam 2 sayı

İlk maç uzatmaya gittiği için ikili averaj konusunda ilk maç berabere bitmiş gibi sayılıyor. İkili averaj bizde yani.

Boyle olduguna emin misin ? Spiker surekli 11 sayi farki vurguladi , ayrica rakip koc , bir oyuncu vasitasi ile sahaya mesaj gonderdi , turk asilli oyuncu da bir elini yumruk digerini 1 yaparak 11 sayiyi oyunculara animsatti ve "galibiyeti kovalarken hatalarla averaji kacirmayalim" mealinde mesaj verdi

Soyledigin mantiksiz gelmiyor ama diger gostergeler de tersini soyluyor

Arastirmak lazim

şu saçma branşlar kapatılmalı bana kalırsa. ya da futbol takımı bu kulüpten ayrılarak tamamen ayrı bir yönetime sahip olmalı premier ligdekiler gibi. su topu basket voleybol falan bunlar 3 kişi seyirci ortalamasıyla oynuyor. bu ülke ingiltere gibi futboldan başka bir sporla ilgilenen insan sayısı çok az, onlarda vakıfbankı efesi falan izlesinler zaten

Boyle olduguna emin misin ? Spiker surekli 11 sayi farki vurguladi , ayrica rakip koc , bir oyuncu vasitasi ile sahaya mesaj gonderdi , turk asilli oyuncu da bir elini yumruk digerini 1 yaparak 11 sayiyi oyunculara animsatti ve "galibiyeti kovalarken hatalarla averaji kacirmayalim" mealinde mesaj verdi

Soyledigin mantiksiz gelmiyor ama diger gostergeler de tersini soyluyor

Arastirmak lazim

Ben maçı izlemedim ama öyle yaptıysa rakip koç da olayı bilmiyormuş. Spikerler de bilmiyormuş. Şu anda ikili averaj bizde.

Maci cok dikkatli sekilde takip ettim , bizim koc ve oyuncular 8 sayi iken son 3 lugu baya kastilar olmadi , rakip antrenor surekli sahaya 11 isareti mesaji yolladi , anlatanlar da oyle yorumladilar ama kagit uzerinde kurallar nedir bilmiyorum

Kurallari surekli degistiriyorlar , mesela bir donem iki macli eleminasyonlarda beraberlik olabiliyordu , yani soz gelimi ilk maci 75-67 kazan , ikincisi 59-59 bitince uzatmiyorlardi , cunku bu durumda maci berabere bitirmek ve bitirmemek icin sporun ruhuna aykiri hareketler oluyordu , kendi potasina "caktirmadan" basket atmalar , kasten ust uste hucumlar kacirmalar

Ama daha gecmiste de ulkersporun 1-2 sayiyla kaybetse tur atlayacagi kesinken maci berabere bitirip , uzatmalarda rakibin kendisine gereken farki elde ettigini net hatirliyorum , ulkerspor yine de kendisi disinda oynayan iki takimin mac skoru ile tur atlamisti ama diger takim kazansaydi , bu hatasi ile eleniyordu

Bu olaya kult bir ornektir , hatayi yapan oyuncu da schelkelford muydu neydi

Tabi burada konustugumuz bir eleme turu degil , gruptaki es puanli durum farkli bir sey , mantigim senin dedigini kabul ediyor ama bu kadar sey de gorunce emin olamiyorum

Maci cok dikkatli sekilde takip ettim , bizim koc ve oyuncular 8 sayi iken son 3 lugu baya kastilar olmadi , rakip antrenor surekli sahaya 11 isareti mesaji yolladi , anlatanlar da oyle yorumladilar ama kagit uzerinde kurallar nedir bilmiyorum

Kurallari surekli degistiriyorlar , mesela bir donem iki macli eleminasyonlarda beraberlik olabiliyordu , yani soz gelimi ilk maci 75-67 kazan , ikincisi 59-59 bitince uzatmiyorlardi , cunku bu durumda maci berabere bitirmek ve bitirmemek icin sporun ruhuna aykiri hareketler oluyordu , kendi potasina "caktirmadan" basket atmalar , kasten ust uste hucumlar kacirmalar

Ama daha gecmiste de ulkersporun 1-2 sayiyla kaybetse tur atlayacagi kesinken maci berabere bitirip , uzatmalarda rakibin kendisine gereken farki elde ettigini net hatirliyorum , ulkerspor yine de kendisi disinda oynayan iki takimin mac skoru ile tur atlamisti ama diger takim kazansaydi , bu hatasi ile eleniyordu

Bu olaya kult bir ornektir , hatayi yapan oyuncu da schelkelford muydu neydi

Tabi burada konustugumuz bir eleme turu degil , gruptaki es puanli durum farkli bir sey , mantigim senin dedigini kabul ediyor ama bu kadar sey de gorunce emin olamiyorum

Tivibunun, spikerlerinin, yorumcularının twitter hesabına falan baktım, bunu buldum. Yorumcu Tufan mıydı?

9403e1f0e55a792e206d89a48dd92d78.jpg

Harikasin .. mac izlerken ben bu kurala hakim olmadigim icin ve mac sonu resmen satranc hamlesi gibi oynandigi icin suphe duydum

Yalniz durum buysa ve iki koc da bunu bilmiyorsa skandal yahu

Üst Alt