Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Şu işe yaramaz şubeleri lağvetmek için neyi bekliyoruz ? Ya rekabetçi takımlar oluşturacaksın ya da kapatacaksın gidecek bu kadar basit. Ekonomik çıkmazın baş sorumlularından biri bu şubeler. Yıllardır zarar zarar zarar başka bir şey yok.

Telekom'a yenilip edebimizle elenelim.

Dy4Drv3X0AIYo7M.jpg

? Türk Telekom karşısında maç kadromuz:

#0 - Tai Webster
#2 - Aaron Harrison
#4 - Emir Gökalp
#7 - Nigel Hayes
#8 - Can Korkmaz
#11 - Ege Arar
#12 - Caner Erdeniz
#15 - Erolcan Çinko
#22 - Ayberk Olmaz
#24 - Jaka Klobucar
#30 - Zach Auguste
#61 - Göksenin Köksal

futbol ve erkek basketbol dışındaki tüm şubeleri kapatacaksın kardeşim nereye kadar gider böyle hele bir kadın basketbol denen spor varki bu kadar iğrenç bir gösteri yok bundan zevk alan var mı merak ediyorum birde üstüne milyonları çöpe atıyoruz ışıl alben gibilere

Galatasaray FK olmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Rekabetçi takımlar oluşturamıyorsan futbol dışı branşlar yükten başka bir şey değil.
Kapatmıyorsanız geliri kadar giderleri olma şartı getirin diyeceğim ama, gelirleri anca salon kiralarını karşılar.

bu sene playoff oynamamız kesin gibi. Ancak olursa ilk 4, olmadı 5.sırayı almamız şart. FB-Efes ile çeyrekte oynamamak lazım.

Yarı finale kalabilirsek taraftar da salonu doldurur. Atıyorum Efes ile oynarsak onlar Euroleague yorgunu olacak. Efes'in resmiyette sahasında, normalde bizim sahamızda gibi oynanacak maçlardan biri alabilirsek final gelebilir.

2013-14 sezonundaki meşhur final serisinden beri finalimiz yok.

Taraftarın takımdan hiç bir beklentisi olmamasına rağmen 4.sıraya kadar geldik. Geçen sene bu takım Playoff bile yapamamıştı. Hatta bir ara düşme potasına yakındık.

Koçu başlarda bende eleştirdim ama şu ana kadar yaptığı büyük iş gerçekten. Bu takımın daha fazla ilgi görmesi lazım. 2000 kişiye oynuyorlar ne yazık ki..

Abdi İpekçi olsa daha fazla olurdu ama yine de 4-5bin kişi olmalı hiç yoktan.

Üst Alt