Galatasaray, Eski Beşiktaşlı Cenk Tosun'u İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Eski Beşiktaşlı Cenk Tosun'u İstiyor

Galatasaray'da transfer döneminde hareketli saatler yaşanıyor.. Falcao transferi ile uğraşan sarı kırmızılı yönetimi rotasını eski Beşiktaşlı Cenk Tosun'a çevirdiği iddia edildi..

1564733728952.png

Falcao'nun yanında 2. forvet olacak

Yen sezon hazırlıklarına ara vermeden Galatasaray'da Monaco forması giyen Falcao'dan sonra milli oyuncu Cenk Tosun'da Galatasaray'a transfer olabilir..

Galatasaray yönetimi Falcao'nun yanında ikinci forvet olarak tecrübeli golcüyü 2. forvet olarak düşünüyor. Hatta habere göre bu transfer için Everton'a resmi teklif bile yapıldı.. Kadrosunda Brezilya'nın forvet oyuncusu Richarlison'u bulunduran ve bu sebeple Cenk Tosun'a fazla forma şansı veremeyen Everton, bu transfere kolaylık sağlayabilir.. Bu durumu kullanmak isteyen sarı kırmızılı ekip, 28 yaşındaki golcü oyuncuyu her an kadrosuna katabilir..

haber365

Cenk Tosun'a şu an Türkiye'de hayır diyecek takım yoktur diye düşünüyorum. Hem yabancı sınırından yemiyor hem de belirli bir seviyede oynayabilmiş bir futbolcu. Ayrıca Diagne'nin gideceğini var sayarak konuşmak gerekirse forvette sağlam bir B planı ve forvetler arasında bir rekabet unsuru yaratacak bir oyuncu olması gerekiyor bana göre.

Son düzenleme:
Arkadaş Falcao olmazsa en azından elimizde forvet var deriz bu transferle.. Cenk Tosun çok katkı sağlar..

hakikatten olsun bu transfer çok sevinirim. babellede çok iyi anlaşıyorlar. birde 2 senelik kiralık alabilirsek çok daha iyi olur çünkü seneye yerli zorunluluğu getirecekler ilk 11'e. elimiz kuvvetli olsun

Birde yanlarına Q7 gelirse tam bir bjk çöplüğü oluruz!!
Fenerle dalga geçerken onların yaptığı saçma işleri biz yapıyoruz.

Birde yanlarına Q7 gelirse tam bir bjk çöplüğü oluruz!!
Fenerle dalga geçerken onların yaptığı saçma işleri biz yapıyoruz.

Ne çöplüğü yahu Cenk ve Babel Bjk'de olsa göbek atarlardı şimdi asıl çöpler onlara kaldı iyi topçuları kaçtı gitti.

İstersen senle iddaaya girelim Babel bu sezon 10 gol atar diyorum sen paso çöp , yaşlı diyorsun ya atamaz herhalde sana göre yeni sezon formasına var mısın ?

Ne çöplüğü yahu Cenk ve Babel Bjk'de olsa göbek atarlardı şimdi asıl çöpler onlara kaldı iyi topçuları kaçtı gitti.

İstersen senle iddaaya girelim Babel bu sezon 10 gol atar diyorum sen paso çöp , yaşlı diyorsun ya atamaz herhalde sana göre yeni sezon formasına var mısın ?
10 gol atacak diye 3 senelik 70 milyon lira verilmez.
Soldado, fenerde senede ortalama 10 gol atıyor.
Bundan onun verimli olduğu anlamımi çıkıyor?
Takıma katkısı olduğu anlamı mı çıkıyor?

Babel geçen sezonun ilk devresi bjk'de 5-6 gol atti.
Kalsaydı belki 10 golü geçecekti.
Fulham'a gitti gol attı.

Ama iki takıma da faydası olmadı.
Çünkü takım savunması anlamında

Rezalet ve yaşı ilerledikçe daha da kötü olacak.
Burak bizdeyken gol atıyordu ama istemiyorduk.
Çünkü faydadan çok zararı oluyordu.

Elmander senede 10 gol atıyordu ama çok çok faydaliydi.

İyi golcü. Gaziantep’teyken yedek forvet olarak bize gelmesini istemiştim. Ayak içi iyi, nispeten kafa vuruşları iyi. Ancak iyi pozisyon almadığını düşünüyorum. Ayrıca güçlü oyunculara karşı kafa toplarını pek kazanamıyor. Özellikle PL’de. Bir diğer sıkıntısı da yavaş olması. Hem genel hızı, hem de İLK hızlanması çok kötü.

Ben Cenk Tosun’a fazla para bağlamam. En fazla 1 milyon Euro kira bedeli ve 1.5 milyon Euro maaş alacaksa bir sene daha iyi bir forvet ararken gelebilir.

10 gol atacak diye 3 senelik 70 milyon lira verilmez.
Soldado, fenerde senede ortalama 10 gol atıyor.
Bundan onun verimli olduğu anlamımi çıkıyor?
Takıma katkısı olduğu anlamı mı çıkıyor?

Babel geçen sezonun ilk devresi bjk'de 5-6 gol atti.
Kalsaydı belki 10 golü geçecekti.
Fulham'a gitti gol attı.

Ama iki takıma da faydası olmadı.
Çünkü takım savunması anlamında

Rezalet ve yaşı ilerledikçe daha da kötü olacak.
Burak bizdeyken gol atıyordu ama istemiyorduk.
Çünkü faydadan çok zararı oluyordu.

Elmander senede 10 gol atıyordu ama çok çok faydaliydi.

Fulham ve Bjk'de ortada takım mı vardı da takım savunması yapmıyor diyorsun onlar bitmişti zaten yapacak bir şeyi yoktu ve bjkde parasını almadığı için pek sallamıyordu kaçmaya çalışıyordu.

1 kanat oyuncusu 10 gol atacak sen buna az diyorsun Soldado fb'de geçen sezon 7 , ondan önceki sezon 9 gol attı ve forvet bu adam Babel forvet değil hatırlatırım kanat topçusuyla forveti karşılaştırıyorsun ama onda da veriler istediğin gibi değil.

Aspor gibi 3 senelik maliyetle karşıma çıkman da komedi 10 gol atıcak diye verdiğimiz para 70 milyon değil o 3 sene sonundaki maliyet belki sezon sonu satacaz nerden biliyoruz Fernando bile satıldıysa her topçu satılır bana göre.

Ha diyorsun yaşlı paramız mı var genç alacaz ha genç alsak en önce sen eleştirirsin bu kadar bonservis verilir mi 20 yaşında bebeye diye.

Diagne,Mitroglou,Ozornwafor gideceğini tahmin ediliyor. 2. forveti yerli alırsak santrafor,6 numaranın yanına Onyekuru ya da orta sahaya alternatif yabancı alabiliriz.

Fulham ve Bjk'de ortada takım mı vardı da takım savunması yapmıyor diyorsun onlar bitmişti zaten yapacak bir şeyi yoktu ve bjkde parasını almadığı için pek sallamıyordu kaçmaya çalışıyordu.

1 kanat oyuncusu 10 gol atacak sen buna az diyorsun Soldado fb'de geçen sezon 7 , ondan önceki sezon 9 gol attı ve forvet bu adam Babel forvet değil hatırlatırım kanat topçusuyla forveti karşılaştırıyorsun ama onda da veriler istediğin gibi değil.

Aspor gibi 3 senelik maliyetle karşıma çıkman da komedi 10 gol atıcak diye verdiğimiz para 70 milyon değil o 3 sene sonundaki maliyet belki sezon sonu satacaz nerden biliyoruz Fernando bile satıldıysa her topçu satılır bana göre.

Ha diyorsun yaşlı paramız mı var genç alacaz ha genç alsak en önce sen eleştirirsin bu kadar bonservis verilir mi 20 yaşında bebeye diye.

Renktaş,marcao alındığında ses ettim mi?
Hangi gence ses ettim şimdiye kadar?
Bilmeden atma.

Bizde biliyoruz solda da ve babel aynı pozisyonda degil.
Ondan örnek vermemin sebebi aldığı ücret karşılığında verimli olamaması.
Kanat oyuncusu 33 yaşında olamaz.
O kadar yaşlı adam da hız filan kalmaz.

Bunun sen benden daha iyi biliyorsun.
Hatta terim'in babel'i kanat değilde yardımcı forvet olarak düşüneceğini de benden daha iyi biliyorsun.

Madem 3 senelik maliyetle gelmeyelim diyorsun o zaman senelik alacagi toplam 3.3 milyon euro'ya makul mü diyorsun?

Onyekuru'yu toplam 2 milyona kiraladik ve gayet iyi verim aldık.
3.3. Milyona onyekuru veya ona benzer başka bir oyuncuyu çok rahat kiralardık.
Ve en azından hızlı bir kanat oyuncumuz olurdu.

Üst Alt