Galatasaray Esports Genel Başlığı

Kadir Ari

Moderatör
Yönetici
Moderatör
sahte cs:go'da koyduk

Kayra İnan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Zula mı ? Nerde lol nerde pubg nerde cs:go ? Burda da çer çöplerle uğraşıyorlar.

Halil Özgü

Kırmızı Üye
Haftaya lol takımı yarı finalde supermassive ile oynayacak.ilk kez şampiyon olacak bir kadro kurduk.her ne kadar kadar favori biz olamasakda kazandığımız taktirde ülkemizi dünyadan temsil etmeye gidecek takım olacağız.

Halil Özgü

Kırmızı Üye
pazar günü supervassive ile oynanacak maç.saat 2 'de.yarı final maçı.bu maçın kazananı 31 ağustos'ta final 'de royal bandits ile karşı karşıya gelecek.

Halil Özgü

Kırmızı Üye
birazdan maç başlayacak umarım iyi bir seçim yasaklama ekranı geçiririz.bu maç özelinde ragner'e çok iş düşecek ad carrymiz leş.

Kaan Pişken

Kırmızı Üye
Haftaya lol takımı yarı finalde supermassive ile oynayacak.ilk kez şampiyon olacak bir kadro kurduk.her ne kadar kadar favori biz olamasakda kazandığımız taktirde ülkemizi dünyadan temsil etmeye gidecek takım olacağız.
Şampiyon olan takım wildcard oynuyor hocam. Wildcard'ta bizim ligten herhangi bir takımın şansı yok malesef. Rezalet ötesi oynuyorlar.
Super Massive'e karşı da best of five'ta çok şansımız olmadığını düşünüyorum. İnşallah yanılırım.

İlyas Karaca

Kırmızı Üye
Saçma sapan seçimler yaptık özellikle galio ve kha

Kayra İnan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bu metada gidip galio trundle sion aliyorlar hasar sıfır. Mal sürüsü

Hakan Sarı

#10 Sneijder
Teknik Ekip
son macta 3 tank aldirdi aptal koc dmg ben vurcam herhalde

Kaan Bilge

Tecrübeli Üye
Bi kere denediniz olmadı aynı saçma şeyi bi kere daha denemenin anlamı var mı yav. İlla Galio alacaksanız Corki banlayın bari

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halil Özgü

Kırmızı Üye
şimdi izledim maçları junglemiz fena leşlemiş.iyi junglemiz olsaydı kazanabilirdik.midimizde çok istikarasın bir oyuncu
Şampiyon olan takım wildcard oynuyor hocam. Wildcard'ta bizim ligten herhangi bir takımın şansı yok malesef. Rezalet ötesi oynuyorlar.
Super Massive'e karşı da best of five'ta çok şansımız olmadığını düşünüyorum. İnşallah yanılırım.
ben royal'in şampiyon olacağını ve geçen senelere nazaran words'te başarı yakalayacağını düşünüyorum.avrupa lol'de şuan len iyi bölge ve bizim takımlar onlarla antrenman yapıyor bu büyük avantaj.royal'ın team liqued harici diğer amerika takımlarından felan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

sadece top lanerları uluslarası arenada çaylak ve ligde istikrarsız bir oyuncu diğer parçaları ön eleme için iyi.umarım başarılı olurlar.

Hakan Sarı

#10 Sneijder
Teknik Ekip
şimdi izledim maçları junglemiz fena leşlemiş.iyi junglemiz olsaydı kazanabilirdik.midimizde çok istikarasın bir oyuncu

ben royal'in şampiyon olacağını ve geçen senelere nazaran words'te başarı yakalayacağını düşünüyorum.avrupa lol'de şuan len iyi bölge ve bizim takımlar onlarla antrenman yapıyor bu büyük avantaj.royal'ın team liqued harici diğer amerika takımlarından felan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

sadece top lanerları uluslarası arenada çaylak ve ligde istikrarsız bir oyuncu diğer parçaları ön eleme için iyi.umarım başarılı olurlar.
royal ilk önce supu yensin cünkü sup 3-1 kazanacak

Üst Alt