Galatasaray, Fellaini ile Prensip Anlaşmasına Vardı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Fellaini ile Prensip Anlaşmasına Vardı İddiası!

Fernando
Fegouli
Fellaini

Böyle bol F harfinden olan bir kadronun başında da iyi bir teknik direktör olmalı. Adı lazım değil, baş harfi F..

Son dönemdeki performansını düşünüyorum, istemiyorum. Sonra Everton performansı aklıma geliyor, Fernando ile birlikte iyi olur diye düşünüyorum. Nötrüm Fellaini konusunda.

Bizim ligte hem savunmada hem hucumda hava topu olarak birinci olur ortasahada da biraz kipirdansa zaten isimizi gorur attigi gollerde isin sekeri olur

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

süper ligin cok üstünde bir adam yahu fellaini. fizik olsun güc olsun tam bi hayvan. 1.94 lük boyla messi kadar hızlı olamaz tabi, biraz daha hantal ama merkeze oranla normal sayılır.

belhanda-fellaini-fernando rakipleri maymun eder.

Adamin kalitesine lafim yok ama selcuk sendromu yasiyorum, artik agir oynayan orta saha futbolcusu görmek istemiyorum bu takimda. bize süratli topu hücüma tasiyabilecek b2b lazim

selcuk kafada futbolu bitirmis bir topcu, 2 senedir oturdugu yerden para kazanıyor.

fellaini gecen sezon manu ile 46 maca cıktı. manu biz degil ki selcuk vari bir topcuya forma versin.

fernando gelirse iki secenek kalıyor ya n'diaye ya fellaini.

n'diaye eyvallah daha süratli daha ii top taşır ama fellaini gibi top kontrolü-oyun zekası ve tekniğinin gelismis oldugunu düsünmüyorum.

Üst Alt