Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!


Yeni nesil 3D teknolojisiyle çektiği belgesellerle Türkiye'de bir ilke imza atan Digiturk, Galatasaray - Fenerbahçe derbisini canlı 3D yayınlayarak yine bir ilke imza atmayı planlıyor.Digiturk, yeni nesil 3D teknolojisindeki tecrübesi, son teknolojiye sahip teknik altyapısı ve profesyonel ekibiyle Türk futbolseverlere yeni bir şölen yaşatmaya hazırlanıyor.Digiturk; Türk Futboluna verdiği desteğin yanında maçları en son teknoloji ile takip ederek futbolseverlere benzersiz keyif yaşatmaya devam ediyor. İlk HD maç yayınını gerçekleştiren, Spider Cam, Phantom Cam gibi dünyanın sayılı teknolojilerini kullananan ve her hafta oynanan tüm Spor Toto Süper Lig maçlarını yayınlayan Digiturk bir devrime hazırlanıyor!Yayıncılıktaki öncülüğünü 3D derbi canlı yayını ile sürdürecek Dİgiturk, Galatasaray -Fenerbahçe derbisi için hazırlıklarına devam ediyor 3D olarak ilkkez gerçekleştirilecek olan bu maçın Digitürk kanallarında tanıtımları şimdiden gösterilmeye başlandı.GSC Haber
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!Ayhan Akman Mustafa Sarp Barış Özbek'i 3D'de izlemek olaganüstü birşey olsa gerek :)
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!Sabrinin şutlarına ilk espriyi kim yapıcak bakalım :)Oscar goes to....
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!Tüpoğlan çıkar şimdi bizim neyimiz eksik, biz dünya takımıyız diye. Yapma Digitürk, kızdırma Tüpoğlan'ı..
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!3D gözlükle izlerken mustafa sarp yanımdaymış gibi olacak demi lan? O zaman en sevmediğim arkadaşımıda davet edeyim yanıma oturtayım bi kamyon dayak atayım olmaz mı?
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!mustafa-sarp.jpg
bambaşka olacak :D
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!Güzel bir gelisme ama kaç kisi izleyebilecek durumda aceba ? Hem digiturk plus abonmanligi lazim, hem de TV 3D uyumlu olmali. Ayrica her 3D izleyici gözlük takmali, ki bu gözlükler de oldukça pahali.
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!Güzel bir gelisme ama kaç kisi izleyebilecek durumda aceba ? Hem digiturk plus abonmanligi lazim, hem de TV 3D uyumlu olmali. Ayrica her 3D izleyici gözlük takmali, ki bu gözlükler de oldukça pahali.Zengin is adamlari disinda kimsenin isine yaramaz suanda bu teknoloji. Türkiye'de daha cogu kisinin evinde tüplü televizyon var.
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!Oldu olacak sinemada da bilet satıp yayınlasınlar. Daha çok işe yarar...
 
Üst Alt