Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!

Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!

Fener'e bu Takımla mı yeniceksiniz....??? Korkarım Fener TT Arenada Galatasaray'a ilk mağlubiyeti tattırır... inşallah ben yanılırım....

Önce sen kendi takımına inanacaksın. Senin gibi düşünenler ilk yarıdaki maçtan öncede fark yeriz diye bekliyordu. Biz Galatasarayız her maça kazanmak için çıkarız. Ben 2. yarıda Türkiye kupasıda dahil hiç bir maçımızdan Fener maçı kadar emin değilim. Onları oraya gömeriz.

Fener'e bu Takımla mı koyacaksınız....??? Korkarım Fener TT Arenada Galatasaray'a ilk mağlubiyeti tattırır... inşallah ben yanılırım....

Vay bee led tv bakıyorum ben de ama 3D mı alsam ki paraya kiyip:D gerçi devamlı olacak bisi degilse anlamsız olur simdi zaten derbiye Allah nasip ederse sami yende olcam inşallah orda izlemekten ala 3D mı var bee:D

Ne 3D ne 3G yaşasın 2G. (2 Göz) Ben 2G izliyicem :weqweq:

ne 3d si yeterki yenelim ben izlememeye bile razıyım. söndürelim şu artistlerin havasını... sonra volkanda çıkıp şey desin kendimi bu kez tebrik etmiyorum :D

Hic 3D izlemedim bir seyi. Ne belgesel, ne filim falan... Nasil gozukuyor goruntu?

Üst Alt