Galatasaray-Fenerbahçe Takım Karşılaştırması


Bazı arkadaşlar her zaman olduğu gibi bizene Fenerbahçe'nin kadrosundan diyeceklerdir tabiki ama malum ülkedeki en büyük ve en ezeli rakibimiz dururken kalkıp Real'in,Barça'nin kadrosunu yorumlucak değiliz..

Geçen seneye oranla hem bize hemde rakibimizdeki güç dengeleri konusundada yorum yapabiliriz..***GALATASARAY 2011-2012 Kadrosu................Muslera.............

eboue...semih...ujfalusi...hakan

engin.....melo....selçuk.....emre ç.

..........necati....elmander............***FENERBAHÇE 2011-2012 KADROSU..................volkan.................

gökhan...bekir...yobo...ziegler

topuz....baroni...emre....stoch

...............alex...sow...........

------------------------------------------------------------------------------------------------------------***GALATASARAY 2012-2013 KADROSU................Muslera.............

eboue...semih...cris/dany...hakan

hamit.....melo....selçuk.....amrabat

............burak...elm/umut............cris - ujfalusi

hamit - engin

amrabat - emre ç

burak - necati

umut - elmander***FENERBAHÇE 2012-2013 KADROSU..................volkan.................

gökhan...egemen...yobo...hasan ali

krasiç....topal...meireles....stoch

.............alex/kuyt.....sow...........egemen - bekir

hasan ali - ziegler

krasiç - topuz

topal - baroni

meireles - emre

kuyt - alex-------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kesin kadrolar değil tabiki ama yüzde 75/80 oranında böyle oluşacağını varsayabiliriz..
 
Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Takım KarşılaştırmasıBaşarılı olmuş bir 11'i mutlaka dağıtmadan en kötü yedeğe atmak en iyisidir düşüncesindeyim ben her zaman..Mesela Necati yedek kalabilirdi renkdaş..
 
Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Takım KarşılaştırmasıFener hala bizim Selçuk-Melo orta sahası seviyesine ulaşamadığı için sorun yok.Kalede bir fark yok 2takım için.Geri 4lü bizimki daha sağlam duruyor keza forvetlerde öyle.Kanatlar tartışılır.
 
Fener yeni sisteme gececek,bu gozle goruluyor. Alex olaylari filan.

Yeni sisteme tam anlamiyla alismalari 7 hatta 10 haftayi bulur. O zamana kadar 9-12 arasi puan farki acmamiz yeterli olacaktir.
 
Cevap: Re: Galatasaray-Fenerbahçe Takım KarşılaştırmasıFener yeni sisteme gececek,bu gozle goruluyor. Alex olaylari filan.

Yeni sisteme tam anlamiyla alismalari 7 hatta 10 haftayi bulur. O zamana kadar 9-12 arasi puan farki acmamiz yeterli olacaktir.Eğer bu sene şampiyon olursak..Abartmıyorum 3 sene daha ipi göğüsleriz..Bu ezikler 5-10 sene yeni alex arayıp duracaklar :D.. dolayısıyla 2+3=5 sene üstüste şampiyon olma şansımız yüzde 70 lerde :)
 
Eğer bu sene şampiyon olursak..Abartmıyorum 3 sene daha ipi göğüsleriz..Bu ezikler 5-10 sene yeni alex arayıp duracaklar :D.. dolayısıyla 2+3=5 sene üstüste şampiyon olma şansımız yüzde 70 lerde :)Sanmam.

Ha seneye kaka tarzi adam alirlar birde solbek tamamdir.

Krasic,Sow,Miereles,Stoch,Kuyt bu adamlar lige ve takim oyununa alisirlarsa cok can yakarlar.Tabi Aykutun gittigini varsayiyorum. Aykut gitmedikten sonra Ronaldo gelse is yapamaz fenerde :)
 
Cevap: Re: Galatasaray-Fenerbahçe Takım KarşılaştırmasıSanmam.

Ha seneye kaka tarzi adam alirlar birde solbek tamamdir.

Krasic,Sow,Miereles,Stoch,Kuyt bu adamlar lige ve takim oyununa alisirlarsa cok can yakarlar.Tabi Aykutun gittigini varsayiyorum. Aykut gitmedikten sonra Ronaldo gelse is yapamaz fenerde :)bizde seneye 1.sınıf bir stoper,1.sınıf bir sol bek ve ÇİLEK alıcaz renkdaş :D
 
Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Takım KarşılaştırmasıKağıt üstünde olsun çimlerin üstünde olsun havada karada alırız hesaplarını ...Kadro kalitemizde Fener'in üstünde teknik heyet kalitemizi zaten tartışmaya bile gerek yok ...
 
Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Takım KarşılaştırmasıAykut Kocaman vs. Fatih Terim

..:coffee::ayatollah:
 
Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Takım KarşılaştırmasıFener bireyselliğe bağlı kulüp olmuştur her zaman onların gol yükünü alex çekiyo o da gidince bunlar daha kötü olur.Bizim futbol kültürümüz var bu yüzden her zaman fener kaybetmeye mahkum...
 
Üst Alt