Galatasaray-Fenerbahçe Takım Karşılaştırması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray-Fenerbahçe Takım Karşılaştırması

Cevap: Galatasaray-Fenerbahçe Takım Karşılaştırması

1. Bizde necati yok, necati yazmışsın.

2. Onlarda emre yok, emre yazmışsın.

3. Fenerle cidik yarışına girmenin hiç bi manası yok.

yıllardır onlar bizle cidik yarışına girerler bizim derdimiz hiç bi zaman onlar olmadı.

olsaydı zaten 10 yıldır yenememe diye bişey olmazdı.

bizim tek derdimiz şampiyonlar ligi şu anda.

çeyrek finale bi çıkalım yemişim türkiye ligini.

Geçen sene olan kadroları yazdım .. ahh ahh ..

---------Muslera----------

Eboue--Semih--Cris--Hakan

Hamit--Melo--Selcuk--Nordin

--Burak Yilmaz---Umut------

Bizim kadromuz zaten belli. Fener'de belirli bir düzen yok, Aykut hükmedemiyor kadroya. Cris ve Hakan disinda bence gayet galiteli bir kadroya sahibiz. Bu oyuncularda bir türlü idare edecektir. Fener'de ise Hasan Ali zaten banko, Krasic'in de sakat oldugunu varsayarsak Topuz yine götürecektir sag tarafi. iki takimin da vasat oyunculari bence

Cris - Hakan Balta

Topuz - Hasan Ali.

Onun haricinde bizim takimimiz dengeli ve oturmus. Herkes takimi sahiplenmis, Fener'de ise malzeme var ama birlik,beraberlik yok.

Kadro kalitesi olarak pek fark olmasa da kesin olarak sampiyonuz diyorum.

Fatih Hoca - Aykut farkindan bahsetmeye gerek yok.

Muslera = Volkan

Eboue>GG77

Semih=Egemen

Dany < Yobo

H.Balta > H.Ali

Melo>M.Topal

Selcuk>Meireles

Hamit>M.Topuz

Emre=Stoch

Umut=Kuyt

Burak=Sow

5Galibiyet-5Esitlik-1Yenilgi

5 Oyuncumuz benim gözümde daha iyi + Fatih Terim Faktörü de var.. Fatih Terim >>> A.Kocaman:yenieek:

Cris transferini yaşından dolayı çok eleştirdik ama eğer fit ise Yobo ile top diye oynar,çok net.

Kaleci ve Defans ta her türlü daha iyiyiz...

muslera > volkan

eboue | gokhan g.

semih-cris-dany > yobo-egemen-bekir

hakan b | h.a. kaldırım

-----------------------------------------

Selçuk farkıysa Ortasahanın ortasında iyiyiz.

Selçuk>M.topal - Melo | meireless

--------------------------------------------

Kanatlarda Ofansif gücü yüksek oyuncularla fb önde

krasic>hamit

amrabat | stoch

--------------------------------------------

Forvetleri hiç konuşmaya gerek yok,biz öndeyiz.

Burak-Umut-elmander >> sow-kuyt

bizim en zayıf halkamız Hakan Balta ve form tutamayan ve Engin kadar pres yapamayan Hamit

onların zayıf halkası tecrübesiz H.A. Kaldırım ve sinirli Egemen ve form tutamayan M.Topal

Antu konularına benzer bir konu... Orada da sürekli böyle Galatasaray- Fenerbahçe futbolcu karşılaştırmaları yapılır. Sidik yarışından başka bişey değil; gereksiz... İlla karşılaştırma yapılacaksa ŞL grubundaki takımlarla karşılaştırma yapılsın.

Bizde Selçuk ve Eboue olduğu sürece üstünlük bizde olur.

Muslera = Volkan

Eboue > Gökhan

Semih > Egemen

Cris > Yobo

Hakan > Hasan

Hamit > Krasic

Selçuk ? Meireles

Melo >Mehmet T.

Amrabat ? Stoch

Umut ? Kuyt

Burak < Sow

Muslera = Volkan

Eboue > Gökhan

Semih > Egemen

Cris > Yobo

Hakan > Hasan

Hamit > Krasic

Selçuk ? Meireles

Melo >Mehmet T.

Amrabat ? Stoch

Umut ? Kuyt

Burak < Sow

cris yobo olmamis, cris soru isarei, yobo 2 senedir gayet ok oyniyor

burak<sow katilmiyorum, zaman gösterecek ama bende aralarinda bir fark yok, burak Türk oldugu icin hep bir adim geride sizin icin, yilmazinho olsa, bugün degeri 20 milyon olurdu gözünüzde adamin.

selcuk kesinlikle meirelesten iyi, meireles chelseaden geldi diye soru isareti koymaya gerek yok, selcuk herturlu ondan iyi.

hamit krasic arasinda normalde "=" olmali bence, hele hele su anda ikiside formsuz oldugu icin en iyisi o olur.

Saçma bir karşılaştırmadır.Çünkü iki takım da aynı sistemde oynamıyor.Mehmet Topal ile Melo'yu ya da Selçuk'u karşılaştırmak haksızlık olur.Aynı sistemde oynadıkları gün karşılaştırma yaparız.Ama genel anlamda biz daha iyiyiz.

burak<sow katilmiyorum, zaman gösterecek ama bende aralarinda bir fark yok, burak Türk oldugu icin hep bir adim geride sizin icin, yilmazinho olsa, bugün degeri 20 milyon olurdu gözünüzde adamin.

selcuk kesinlikle meirelesten iyi, meireles chelseaden geldi diye soru isareti koymaya gerek yok, selcuk herturlu ondan iyi.

hamit krasic arasinda normalde "=" olmali bence, hele hele su anda ikiside formsuz oldugu icin en iyisi o olur.

Cris´in soru işareti yaşı işte.Kalitelerine baktığımızda Cris,abartısız çok üstün.5 sene önce gelse sevinçten uçardım ben.

Bizim kadromuz bence daha iyi.

Meireleside o kadar abartmayin. Kac tane Fenerliyle konussam, yok böyle klas adam gecer, yok böyle müthis bitiricidir, adamlar hayal aleminde geziyor.

Meireles ihtiyac olunan yere iyi bir transfer. Mücadele gücü yüksek, oyunun 2 yönünde de az cok iyi olan, uzun toplari iyi kullanan, iyi bir pasör.

Bu arada, adamin gecen sezon lig boyunca yaptigi dribbling sayisi 3.

Cheaseliler bile adamin sutlarinin daglara taslara gitmesinden cok sikayetciydi.

Bunun yerine United karşılaştırması yapalım.Ben yapıyım.

Muslera>David de Gea

Cris
<Ferdinand

Semih
<Vidic

Eboue
>Jones

Hakan
<Evra

Melo=
Carrick

Selçuk
>Scholes

Hamit
<Valencia

Amrabat(Emre)=Young

Umut
<Rooney

Burak=Welbeck

Bakalım durum ne;3 galibiyet,5 mağlubiyet ve 3 beraberlik.Ama önde olduğumuz yerlerde çok büyük fark yok.Onlarda Evra ve Rooney bizimkilere göre büyük fark yaratıyor.Ama diğer 3 ü fazla fark yaratmıyor.

Sow, Fransa gol kralı olarak geldi ve burada da kısa süre içerisinde basarılı oldu. Burak ise Fransa'da Sow'un yaptıklarını yapamayabilirdi. O kıyası yaparken birazda bunu düşündüm. Diğerleri için sende haklı olabilirsin.

Muslera > Volkan

Eboue > Gökhan

Semih > Egemen

Cris < Yobo

Hakan > H.Ali

Melo > Topal

Selçuk > Meireles

Amrabat > Stoch

Hamit = Krasic

Burak > Sow

Umut = Kuyt (Şu an için)

Bi yobo konusunda bizden üstünler. Ordada ujfa olsaydı eşittir yapacaktım. Muslera,eboue,semih,hakan,melo,selçuk,amrabat,burak hepsi eşleştikleri adamlardan üstün. Bi kafa karıştırıcı burakla sow gelebilir size onuda açıklayım. Burak sowa göre daha bitirici daha hızlı ve daha güçlü. Sow biraz zor pozisyonların adamı. Takım etkili değilse sowda etkili olamaz defansın arkasına çok koşmaz daha çok ceza sahasında ayağına top gelmesini sever o yüzden burak daha hareketli. Selçukta kesinlikle meirelesten iyi. Frikik olsun pozisyon aldırması olsun uzun ve ara pasları olsun yeter bunlar. Amrabat stoch aslında benzer oyuncular ama amrabatın 2 yerde üstünlüğü var futbolu hem aklıyla oynuyor hemde fiziği stochtan daha iyi. Stoch daha çok çalım atıp şut çekmeyi dener. Amrabat çalım atıp gol pozisyonuna sokmayı deniyor ve 2 kişi arasınada rahatlıkla giriyor fizikten dolayı bu yüzden amrabat. Hamitle krasic farklı tip oyuncular ama ikisininde olanakları ve verecekleri katkıyıda nerdeyse aynı görüyorum ben. Umut ve kuyta itiraz edenler olabilir normalde umut bana göre daha iyidir ama kuytun şuan ki performansından dolayı eşittir yaptım..

Üst Alt