Galatasaray, Fenerbahçe'yle Dalga Geçiyor


Cevap: Galatasaray, Fenerbahçe'yle Dalga GeçiyorBiz Barcaya özenmedik sayın Kocaman , biz GS gibi oynadık , işte sizinle bizim farkımız bu , biz hep kendimiz gibi olduk !!!
 
Cevap: Galatasaray, Fenerbahçe'yle Dalga GeçiyorO sansar büyüka ve doberman toroğlunun allah belasını versin.
 
Cevap: Galatasaray, Fenerbahçe'yle Dalga Geçiyoratmosfer dehşet ya, bu atmosferde kanaryanın tüylerini yolmak paha biçilemez.
 
Cevap: Galatasaray, Fenerbahçe'yle Dalga GeçiyorBurada ulan 10 tane atsaydınız da bunu yapmasaydınız diye bağırmıştım kafede izlerken f5 liler bile gülmüştü şans olsaydıda orada canlı canlı izleyebilseydik ama tv başında izlemek bile yetti ...
 
Cevap: Galatasaray, Fenerbahçe'yle Dalga GeçiyorMüthişti.Fena JB geçtim o anda etrafımdaki Fenerlilerle.Sağolasın GALATASARAY!!!:ka21:
 
Cevap: Galatasaray, Fenerbahçe'yle Dalga GeçiyorSüper bi şey.İsteselerdi bir o kadar daha yaparladı.:D
 
Cevap: Galatasaray, Fenerbahçe'yle Dalga GeçiyorPozisyon gol olsaydı yılın golü seçilirdi. Uzun mesafeli tam 22 pas.Bir de Emre Çolak'ın pas stili ve kendine güveni çok hoşuma gitti.Ayrıca iyi dalga geçtik burada. İyi ezdik.
 
Cevap: Galatasaray, Fenerbahçe'yle Dalga Geçiyorat gibi futbolcu koşturmakla olmuyormuş dimi aykut efendi. Adamı böyle kepaze ederler.
 
Üst Alt