Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla

Galatasaray Forumları ProjesiDeğerli Galatasaraylılar;Bildiğiniz üzere, Galatasarayımızı internet ortamında destekleyen birbirinden bağımsız çok sayıda forum bulunmaktadır. Ezeli rakiplerimiz, resmi taraftar sitesi olma sıfatlarıyla, bizlerin toplamı kadar üye sayısı ile medya üzerinde ciddi etki oluşturabilmekte ve Galatasarayımız bu destekten mahrum şekilde mücadele vermektedir. Her bir forum veritabanı farklı olduğundan, Galatasaray forumları arasında bir birleşim de, pratik olarak mümkün görünmemektedir.Bu sebeple, GSCimbom.com olarak, tüm Galatasaray Forumları yöneticilerine, Galatasaray taraftarlarını kucaklamaya, forum footer alanında diğer site link ya da banner 'larını paylaşmaya ve forumlar arasında bir birliktelik sağlamaya davet mesajları göndermiş bulunuyoruz. Bu sayede;- Her bir forumda bulunan üyelerin diğer Galatasaray forumlarını tanıması, yeni kazanımlar sağlaması,

- Her bir forumun üye sayısının artması, hit, site ve marka değerlerinin yükselmesi,

- Galatasaray forumları arasında işbirliği oluşması, taraftarlar arasında bütünlük sağlanması,

- Galatasaray camiasının ihtiyacını duyduğu birliktelik mesajının tabandan başlatılarak verilmesi,

- Galatasaray camiasını yıpratabilecek olaylara karşı ortak bir tavırla hareket edebilmek için gerekli iletişim ağının sağlanması,

- Ayrıca, forumlarda ilgili sitelerin domain adına ait kullanıcı hesabı oluşturulması gibi birçok uygulama ve yaratılabilecek çok sayıda ilave sinerjiler sözkonusu olacaktır.Bu bir dostluk, bütünlük çağrısıdır. Bu zor görevi başarabilmek, tarihteki pek çok ilk gibi yine Galatasaraylılara ait olacaktır. Bu çağrımız hakkında bizlere yapacağınız her bildirim ya da yeni öneri, memnuniyetle karşılanacaktır. Forumlar ve yönetimleri arasında kalıcı dostluklar tesis edilecek ve sürdürülecektir.Bu mesaj, (alfabetik sırayla) Alisamiyen.net, Aslantepe.biz, Aslanyurekliler.com, Gsbasket.org, Gsfans.org, Gstvnet.com, Scoutgs.com, Ultraslan.com forum yöneticilerine gönderilmiştir.GSCimbom.com olarak bizler, proje boyunca -gelecek yanıtlar ne olursa olsun-, ilgili forum linklerini forumun en alt kısmına eklemiş bulunuyoruz.GSCimbom.com Forumu
 
Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıylaVatan millete hayirli ugurlu olsun. Fakat linkler calismiyor.
 
Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıylaBu ne demek ? Yani tüm forumlar bir site altında toplanacak demek mi ?
 
Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıylaKarşılık beklenmeden tamamen birleştirici bütünleyici kucaklayıcı bir hareket .. tebrik ediyorum yönetimi.. işte budur... galatasaray sevdası herzaman önce gelir.. umarım muhattablarıda bu ince davranışınıza olumlu yanıt verecektir..
 
Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıylaBu ne demek ? Yani tüm forumlar bir site altında toplanacak demek mi ?hayır devrim sanırım bu forumun galatasaray sevdası için var olduğunu diğer forumları linklemekte egoistlik yapılmayacağını bu konuda önemli olanın galatasaray ve birliktelik olduğu izlenimi veren bir davranış..aslolan galatasaraysa yönetimi takdir edilecek bir davranışta bulunmuştur..
 
Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıylahayır devrim sanırım bu forumun galatasaray sevdası için var olduğunu diğer forumları linklemekte egoistlik yapılmayacağını bu konuda önemli olanın galatasaray ve birliktelik olduğu izlenimi veren bir davranış..aslolan galatasaraysa yönetimi takdir edilecek bir davranışta bulunmuştur..nolcak şimdi link olayı ne ki?
 
Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıylaÇok gerekli ve eksikliği hissedilen bir olaydı iyi düşünülmüş ve sonunda başarılı olunursa çok büyük katkı sağlıyacak bir proje.Allah yardımcımız olsun.
 
Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıylabu şu demek gscimbom.com forumu bencilce davranmıyor galatasarayın diğer forumlarını dahi sahipleniyor ve ilk sayfadan onları linkliyor.. bir çeşit birliktelik kucaklayıcılık mesajı veriliyor.. kaldıki birliğe ve beraberliğe ihtiyac duyduğumuz bu günlerde muhattablarıda aynı incelikle cevab verirse bu tüm galatasaray forumlarının yararına olup marka değerini ve etki gücünü artırıcı etkiler yapabileceği düşünülüyor..
 
Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıylaSüper! bence, resmi taraftar forumumuz yok ultraslan resmi değil diye biliyorum yanlışım olabilir. Örn. veriyorum Forza tc kimlik numarasıyla üye alıyor. birleşip resmi bir boyuta geçmek en iyisidir.
 
Üst Alt