Galatasaray Forumları Projesi Hazırlık Dosyası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Forumları Projesi Hazırlık Dosyası

Cevap: Büyük Galatasaray Forumu Projesi

Evet Abi düşüncen gerçekten samimi ve birleştirici bir tavır ki bunu anlayabilecek olan siteler bu yolda yürür.Bu konuda öncü olmak Radikal karar almakdan geçer ve sabır ister.Ör.Banner'ları direk yayınlayabiliriz bununla birlikde hazırlanmış olan taslak site görevlilerinin bilgisine sunulur ve bu konuda kararlılık devam ederse olmuyacak iş değil.

Bu konuyu Fanzin'e taşıyıp reklamıda internet üzerinden yapılarak kamuoyu üzerinde de etkisi olup yazılı ve görsel basında yer almasıda çok büyük olasılık bu projenin.Am sözün en büyük ve önemli yeri sabır ve inatla konuda geri adım atmadan devam etmek.

Bu konu gereklimi sorusuna cevap arayanın GSCimbom olmasıda ayrıca bi lezzet katar bu işe ama buna ilk etapda kimsenin yanaşma konusunda sıcak olucağını düşünmüyorum ama ses getireceği kesin,sabırda devam ettikden sonra mutlaka bir yol alınacaktır.

Özellikle bu konudaki iletişim ve benzeri konularda Abdullah Taşan ismi olması,bu konuya teknik ve gerekli olan desteği her açıdan yönetim kurulumuz vereceğini düşünürsek,onca çekilen sıkıntılarda kriz yönetimindeki büyük başarısıyla Abdullah Abi bu işde yine en büyük sabır ve yönetim şeklini düşündüğümde olmuyacak bir proje değil.

Kazançlı çıkan taraf biz oluruz. Sonuçta üyeleri bağlama konusunda üstümüze yok:) Gstvnet forum+portal takasını kabul etmeyecektir. Diğer forumlarla link+banner değişimi şeklinde gerçekleşir bu proje. Abdullah Abi sonrasını hesaplıyor mu bilmiyorum ama olay bu şekilde kanıksandığı takdirde daha sonraki dönemde tek çatı altında toplanma fikrine zemin hazırlanmış olabilir.

Çok güzel ve önemli geri bildirimler aldım, teşekkür ederim.

Olmazları ben de görüyorum lakin, denemek bile bize artı katacaktır ve hiçbirşey kaybettirmeyecektir. Bu sebeple taslak yazıyı burada paylaşıp aksiyonlara ufaktan yol vereceğim.

Taslak yazı bu gece burada olur.

Bunun dışında birinden forumlar konusunda bir araştırma isteyebilir miyim? Forumları seçerken bu kriterleri kullanmamız gerekebilir. İsteğim şu;

Galatasaray Forumu Adı / Alexa Rank değeri / Üye sayısı

..

...

..

.

.

.

.

Kazançlı çıkan taraf biz oluruz. Sonuçta üyeleri bağlama konusunda üstümüze yok:) Gstvnet forum+portal takasını kabul etmeyecektir. Diğer forumlarla link+banner değişimi şeklinde gerçekleşir bu proje. Abdullah Abi sonrasını hesaplıyor mu bilmiyorum ama olay bu şekilde kanıksandığı takdirde daha sonraki dönemde tek çatı altında toplanma fikrine zemin hazırlanmış olabilir.

Beni bilirsiniz, düşündüm tabii.;) En az 1,5 yıldır aklımda bu konu.

Not: GStvnet 'e öyle bir teklif yapılmayacak, onu örnek olarak verdim. Rahat olun. :)

Çok güzel ve önemli geri bildirimler aldım, teşekkür ederim.

Olmazları ben de görüyorum lakin, denemek bile bize artı katacaktır ve hiçbirşey kaybettirmeyecektir. Bu sebeple taslak yazıyı burada paylaşıp aksiyonlara ufaktan yol vereceğim.

Taslak yazı bu gece burada olur.

Bunun dışında birinden forumlar konusunda bir araştırma isteyebilir miyim? Forumları seçerken bu kriterleri kullanmamız gerekebilir. İsteğim şu;

Galatasaray Forumu Adı / Alexa Rank değeri / Üye sayısı

..

...

..

.

.

.

.

Beni bilirsiniz, düşündüm tabii.;) En az 1,5 yıldır aklımda bu konu.

Not: GStvnet 'e öyle bir teklif yapılmayacak, onu örnek olarak verdim. Rahat olun. :)

Tamam Abdullah abi ben ilgileniyorum.

Gsfans.org

Alexa Rank Degeri: 367,141

Uyeler: 12.848

Aslantepe.biz

Alexa Rank Degeri: 268,991

Uyeler: 15.977

Ultraslan.com

Alexa Rank Degeri: 81,172

Uyeler: 12.134

GSCimbom.com

Alexa Rank Degeri: 95,461

Uyeler: 9.685

Aslanyurekliler.com

Alexa Rank Degeri: 5,190,292

Uyeler: 1206

Scoutgs.com

Alexa Rank Degeri: 774,057

Uyeler: 756

Gstvnet.com

Alexa Rank Degeri: 66,127

Uyeler: 37556

Alisamiyen.net

Alexa Rank Degeri: 644,541

Uyeler: 2.052

Tesekkurler Enes. Eksik birkac bilgi var, onlari ben tamamlarim.

Simdi bunlar icinde duyuruda yeer vermeyelim dedigimiz var mi? Gerekcesiyle birlikte paylasirsa sevinirim.

Enes 'in tablosoundaki eksikleri giderdim. TASLAK YAZIM İSE AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Galatasaray Forumları Projesi

Galatasaray forumlarının değerli yöneticileri, sevgili Galatasaraylılar;

Bildiğiniz üzere, Galatasarayımızı internet ortamında destekleyen birbirinden bağımsız çok sayıda forum bulunmaktadır. Ezeli rakiplerimiz, resmi taraftar sitesi olma sıfatlarıyla, bizlerin toplamı kadar üye sayısı ile medya üzerinde ciddi etki oluşturabilmekte ve Galatasarayımız bu destekten mahrum şekilde mücadele vermektedir. Herbir forum veritabanı farklı olduğundan, Galatasaray forumları arasında bir birleşim de, pratik olarak mümkün görünmemektedir.

Bu sebeple GSCimbom.com olarak sizleri, Galatasaray taraftarlarını kucaklamaya, forum footer alanında diğer site link yada banner 'larını paylaşmaya ve forumlar arasında bir birliktelik sağlamaya davet ediyoruz. Bu sayede;

- Herbir forumda bulunan üyelerin diğer Galatasaray forumlarını tanıması, yeni kazanımlar sağlaması,

- Herbir forumun üye sayısının artması, hit ve site değerlerinin yükselmesi,

- Galatasaray forumları arasında işbilirliği oluşması, taraftarlar arasında bütünlük sağlanması,

- Galatasaray camiasının ihtiyacını duyduğu birliktelik mesajının tabandan başlatılarak verilmesi,

- Ayrıca, herbir forumun diğerlerlerinde, kendi domain adıyla temsili vb. uygulamalar ve yaratılabilecek çok sayıda ilave sinerjiler sözkonusu olacaktır.

Bu bir dostluk, bütünlük çağrısıdır. Bu zor görevi başarabilmek, tarihteki pekçok ilk gibi yine Galatasaraylılara ait olacaktır. Bu çağrımız hakkında bizlere yapacağınız her bildirim yada yeni öneri, memnuniyetle karşılanacaktır. Forumlar ve yönetimleri arasında kalıcı dostluklar tesis edilecek ve sürdürülecektir.

GSCimbom.com Forumu

Not: Bu ileti, (alfabetik sırayla) Alisamiyen.net, Aslantepe.biz, Aslanyurekliler.com, Gsfans.org, Gstvnet.com, Scoutgs.com, Ultraslan.com forumlarına gönderilmiştir.

Notlarım / Eksikler:

1-) Bu görüşü destekleyecek bir indexe ihtiyaç var. Maç günü vs dışındaki her an indexte tutmak ve duyuruyu bir görselle destekleyip hatırda tutmayı vs sağlamak için.

2-) Fikri paylaştığımızda pekçok soru gelebilir, en ekstremlerine karşı dahi hazırlıklı olalım, sonradan "aa biz onu düşünmemişiz" demeyelim.

3-) Duyuruyu yapmadan önce şuna da net karar vermiş olalım. Bunu kim destekliyorsa onlarla mı işbirliği yapalım yoksa biz büyüklük bizde kalsın diyerek hepsini kapsayalım mı? (Kötü durumdan örnek vereyim, kimse bizi iplemedi, biz onların link yada banner koyacak mıyız? koymayacak mıyız?)

4-) Bu konuyu sahiplenen GSCimbom sözcüsü diyebileceğimiz oranda konuyu anlamış ve sahiplenmiş, tüm diyalogları koordine edecek bir arkadaşımıza ihtiyacımız olabilir.

Biraz zor.

Gerçek şu ki , sözlüklerde veya diğer ortamlarda çoğunluktakiler bizim forumun 'çoluk çocuk mekanı' olduğunu düşünüyor. Öncelikle bunu düzeltmeliyiz. Ha diyelim ki düzelttik bunu diğer forumların kabul etmesi zor malesef. Bu yüzden kendi yolumuzu kendimiz çizelim derim. Şuan Fanzin olsun , diğer uygulamalar olsun gayet iyi gidiyoruz. Biraz daha medyaya çıkmalıyız. Biraz daha yaymalıyız adımızı.

Naçizane fikirlerim bunlar. :)

Kazanım maddelerine: "Galatasaray camiasını yıpratabilecek olaylara veya durumlara karşı ortak bir tavırla hareket edebilmek için gerekli iletişim ağı sağlanmış olacaktır" maddesi eklenebilir.

Bir de yukarıdaki son madde çok açık gelmedi bana. İlave olarak: "Forumlarda ilgili sitelerin domain adına ait kullanıcı hesabı oluşturarak..." eklenebilir.

Galatasaray Forumları Projesi

Galatasaray forumlarının değerli yöneticileri, sevgili Galatasaraylılar;

Bildiğiniz üzere, Galatasarayımızı internet ortamında destekleyen birbirinden bağımsız çok sayıda forum bulunmaktadır. Ezeli rakiplerimiz, resmi taraftar sitesi olma sıfatlarıyla, bizlerin toplamı kadar üye sayısı ile medya üzerinde ciddi etki oluşturabilmekte ve Galatasarayımız bu destekten mahrum şekilde mücadele vermektedir. Herbir forum veritabanı farklı olduğundan, Galatasaray forumları arasında bir birleşim de, pratik olarak mümkün görünmemektedir.

Bu sebeple GSCimbom.com olarak sizleri, Galatasaray taraftarlarını kucaklamaya, forum footer alanında diğer site link yada banner 'larını paylaşmaya ve forumlar arasında bir birliktelik sağlamaya davet ediyoruz. Bu sayede;

- Herbir forumda bulunan üyelerin diğer Galatasaray forumlarını tanıması, yeni kazanımlar sağlaması,

- Herbir forumun üye sayısının artması, hit ve site değerlerinin yükselmesi,

- Galatasaray forumları arasında işbilirliği oluşması, taraftarlar arasında bütünlük sağlanması,

- Galatasaray camiasının ihtiyacını duyduğu birliktelik mesajının tabandan başlatılarak verilmesi,

- Galatasaray camiasını yıpratabilecek olaylara karşı ortak bir tavırla hareket edebilmek için gerekli iletişim ağının sağlanacak olması,

- Ayrıca, forumlarda ilgili sitelerin domain adına ait kullanıcı hesabı oluşturması gibi birçok uygulama ve yaratılabilecek çok sayıda ilave sinerjiler sözkonusu olacaktır.

Bu bir dostluk, bütünlük çağrısıdır. Bu zor görevi başarabilmek, tarihteki pekçok ilk gibi yine Galatasaraylılara ait olacaktır. Bu çağrımız hakkında bizlere yapacağınız her bildirim yada yeni öneri, memnuniyetle karşılanacaktır. Forumlar ve yönetimleri arasında kalıcı dostluklar tesis edilecek ve sürdürülecektir.

GSCimbom.com Forumu

Not: Bu ileti, (alfabetik sırayla) Alisamiyen.net, Aslantepe.biz, Aslanyurekliler.com, Gsfans.org, Gstvnet.com, Scoutgs.com, Ultraslan.com forumlarına gönderilmiştir.

Ertuğrul 'un dedikleri mantıklıydı, kendimce ekledim.

@Meriç; Link paylaşımının, hedeflenen kazanımların çoluk çocuklukla ilgisi yok ki. Eğer "gelin GSC çatısı altında birleşelim" çağrısı yapmış olsak, dediğin gibi eleştiriler alabilirdik. Ama durum farklı. Hem ben tümüyle ve mükemmel şekilde gerçekleşecek demiyorum. Belki de önerimiz hiçbir forumdan destek görmeyecek. Lakin gerçekleşmese bile bir kazancımız olacak. O da bu bütünlük çağrısını ilk yapmış olmak ve adımızı bu konuyla reklam etmek. Yanılıyor muyum?

@Birkan; Bu önerimizi üyeler bazında (link vermeden) forumlara da yazarız. "X üyenin uA forumunda, bir forumun bu yönde bir önerisi olmuştu, ne düşünüyorsunuz?" vb. diye.. Dolayısıyla bu konuyu araştıracak olanlara karşı bir meta tag eklemeyi önerir misin? Galatasaray Forumlar projesi, GSCimbom Forumlar Projesi, Galatasaray forumları vb.

Öncelikle dik duruş olarak kafadan olaya kim ne düşünürse düşünsün Bannerlarını koyarak yola ne derece ciddi ve samimi olduğumuzu gösterelim derim.

Öncelikle dik duruş olarak kafadan olaya kim ne düşünürse düşünsün Bannerlarını koyarak yola ne derece ciddi ve samimi olduğumuzu gösterelim derim.

İlk geribildirimler gelinceye dek, link koysak da olur. (Non follow, yani Google için sakınca yaratmayacak şekilde)

Alttaki görüntü şöyle birşey olur.

Konu: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom Farkıyla

Mesaj: GSCimbom.com önemli bir farklılığa daha imza atmak üzere.

Açıklama çok yakında...

Taglar: galatasaray forumları projesi, galatasaray forumları, taraftar forumları, gscimbom projesi, beyaz sayfa

Ben ön duyuru için hazırım baylar...

Açıklama yapmadan önce bildik tanıdık kişilerle bir ön muhakeme yapsak? Misal Ahmet Gülen ile konuşalım bir. Daha sonra diğerleriyle iletişim kurduğumuzda "bakın scoutgs de bize katılıyor" diyebiliriz ve daha ikna edici olur sanki.

Abi ben atarım da bence senin konuşman daha etkili olur. Hatta konuyu falan sen aç. Sonuçta diğer forumlarda da en çok tanınan sensin. Senin söylediğinin tesiri daha fazla olacaktır. Şimdi vaktim yok diyorsan, konuşayım onunla.

Üst Alt