Galatasaray, Forvete Bony ve Gomis'i Düşünüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Forvete Bony ve Gomis'i Düşünüyor!

Golcü adaylarından Alvaro Negredo’yu yüksek ücret talebi nedeniyle askıya alan Galatasaray Yönetimi, uzatmalı aşkı Bony’ye geri döndü!

5152555.jpg

Golcü adaylarından Alvaro Negredo’yu yüksek ücret talebi nedeniyle askıya alan Galatasaray Yönetimi, uzatmalı aşkı Bony’ye geri döndü!
Bu sezon Stoke City’de kiralık oynayan Manchester City’nin golcüsü için, Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün temaslarda bulunacak. 28 yaşındaki 1.81’lik futbolcunun Türkiye’de patlama yapacağını düşünen Sarı- Kırmızılılar, maksimum 2.5 milyon Euro’luk yıllık ücretle işi bitirmenin hesapları içinde. Bony de, artık yeni bir maceraya yelken açmaya hazır. City’de gözden çıkarılan, Stoke City’de de aradığını bulamayan Fildişi Sahilli golcü, kariyerine farklı bir yön vermek istiyor.

Bafetimbi Gomis’le beraber

Kadrosunu iki golcüyle birden takviye edecek olan Galatasaray’ın, Bony ismini Gomis transferiyle beraber düşündüğü de gelen haberler arasında. Sarı- Kırmızılılar yeni sezon ilk 11’inde 2 golcü birden kullanmayı hedefliyor.

fanatik

Ya arkadas hala Dursundan nasil transfer bekleniyor,bu adamlar son bes yildir düşünülüyor zaten gazetelerde artik tembellesti.eskiden daha farkli isimler atabiliyorlardi

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 kaliteli santrafor şart. en azından 4-2-3-1'e baglı kalmaz aradan 4-4-2'ye döneriz. hani macın sıkıstıgı ve sonlara yaklastıgın bölümde alırsın diğer santraforu sağlı-sollu ortalarla yüklenirsin rakibe.

bony-gomis ile son yıllarda rakiplere karsı üstünlük kuramadıgımız hava toplarında da öne geceriz, süper ligde bony-gomis'i hava toplarında durdurabilecek defans nadir. tabi kanatlarda kalite (kavisli sert) orta acabilecek kac adam var? muamma..

5152555.jpg

Bu sezon Stoke City’de kiralık oynayan Manchester City’nin golcüsü için, Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün temaslarda bulunacak. 28 yaşındaki 1.81’lik futbolcunun Türkiye’de patlama yapacağını düşünen Sarı- Kırmızılılar, maksimum 2.5 milyon Euro’luk yıllık ücretle işi bitirmenin hesapları içinde. Bony de, artık yeni bir maceraya yelken açmaya hazır. City’de gözden çıkarılan, Stoke City’de de aradığını bulamayan Fildişi Sahilli golcü, kariyerine farklı bir yön vermek istiyor.

Bafetimbi Gomis’le beraber

Kadrosunu iki golcüyle birden takviye edecek olan Galatasaray’ın, Bony ismini Gomis transferiyle beraber düşündüğü de gelen haberler arasında. Sarı- Kırmızılılar yeni sezon ilk 11’inde 2 golcü birden kullanmayı hedefliyor.

fanatik

İkisini de alalım.

Bony-Gomis

+18 olur lig de

5 farkli potisyona yildiz futbolcu alsan, bu ligde bir Bony kadar etki getirmez... Inaniyorum ki bu ligde aglatir rakipleri. Tam Süperlige göre bir oyuncu.

Tabi yav forvete Bony gelecek stoper için Kompany'le zaten anlaştık

Orta sahaya Kante'yi mi alalım yoksa Pogba'yı mı diye düşünüyor zaten Dursun özbek ...

Renktaşım ne Pogba'sı di mi Donk dönüyor takımımıza ...

Donk ne alaka... Pogbanin 120 milyonluk oyuncu oldugunu dusunmuyorum... Hatta izledigim maclarin en fazla 1-2 sinde biraz kipirdiyormus gibi yapti, gerisi kuru siki... Donkuda istemiyorum, Selcuguda istemiyorum, Tolgayida istemiyorum, Jongu da istemiyorum... Hatta Sneijderden bile vazgecebilirim ama orta sahanin gobegi komple degismesi lagzim, bunu bilir bunu konusurum...

Üst Alt