Ahmet Hakan Deniz

Kırmızı Üye

Uğur Yılmaz

non fui, fui, non sum, non curo
GalataSarayı Efendileri

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Bu adamı yıllardır takip ederim. Övdüğü tek bir adamdan bir yol olmadı. Emin Bayram adını pek anmadığı isimlerdendi ve yine yanıltmadı Işık Kaan'ın önüne geçip A takım idmanına katıldı. Bi de bu adamın fanboyu var forumda kopyala yapıştır yapar hepiniz biliyorsunuz :)

SM-A105F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ahaha komedi bi yorum olmus.emin bayramdan da söz etti gokay abi.ve ciddi emek veriyo.bos konuşmayalım.isik kaan geçen sezon 2.yari boyunca antrenmanlara katıldı.emin bayram ise büyük potansiyel.16 yaşında antrenmana alınması normal.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Emin bayram büyük potansiyel.daha önce de defalarca söz ettim.2003 jenerasyonunun en önemli isimlerinden.ozan kabağı da gecebilir

Ahmet Hakan Deniz

Kırmızı Üye
Ahaha komedi bi yorum olmus.emin bayramdan da söz etti gokay abi.ve ciddi emek veriyo.bos konuşmayalım.isik kaan geçen sezon 2.yari boyunca antrenmanlara katıldı.emin bayram ise büyük potansiyel.16 yaşında antrenmana alınması normal.
Ahahaha ben de çok güldüm ya. Adını saymadığı ve senin de kopyalayıp yapıştırmadığın kimse yok ki zaten? Gökay, Işık Kaan ve Ogün önünde demişsiniz siz de işte. U 17 19 21 takımlarında toplam 6 as oyuncu olduğunu düşünürsek neredeyse hepsinin adını saymış oluyor ve birisi tutarsa da ben bilmiştim diyecek :)
Ciddi emek veriyor olabilir saygı da duyarım ama topçudan anlamadığı açık.
Ben o kadar vakit ayırıp izleyemediğim için bu adamı takip ediyordum. Bilmediğim konuda bilen birisinden öğreneyim diyordum da altyapıda kim varsa methiyeler düzdüğünü görünce bilgisizliğin boş bilgilere sahip olmaktan daha değerli olduğunu düşünüp takibi bıraktım.
2000 jenerasyonu gazına gelip u17 dünya kupasını izledim mesela. Yeni Zellandayla berabere kalıp Mali ve bir takıma daha yenilmiştik.
Iyi niyetinden şüphem yoktur elbette ancak beklentileri fazla yükseltiyor. Bu da teknik ekibe ve genç topçulara tepki olarak geri dönüyor. Bu kadar yetenekli genç var neden oynatmıyoruz gibi veya o kadar yetenekliydi de neden çalışmadı gibi.
Sen belki izleyemedin ama kendisi 87 jenerasyonunu izlemiştir muhtemelen. Ben de izledim hem de canlı izlediğim bile oldu. Say desen en az 15 topçu sayarım ordan hala. Bir çoğu süper ligde baya ekmek yediler. Bu çocuklar o jenerasyonun tırnağı etmez açıkçası.
Kendimizi övmek ve anlamsız beklentilere girmek yerine ne olduğumuzun farkına varmalı ve bu konuda gelişmeliyiz.

SM-A105F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
atalay yıldırım da cok yetenekli.sakatlıgı tamamen atlattıysa parlar o da

Üst Alt