Galatasaray, Garry Rodrigues'in Satışını KAP'a Bildirdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Garry Rodrigues'in Satışını KAP'a Bildirdi

14.5 milyon euro güle güle rüzgarın oğlu
tenor.gif

Hayırlısı olsun Rodrigues ve Serdar ikilisi son şampiyonluğumuza doğrudan katkıda bulunmuş 2 isimdi inşallah şimdi de yollarımızı en doğru şekilde ayırırız

4 ay once zam yaptigimiz oyuncuyu gonderdigimize gore kadro planlamamiz mukemmel.Yerine kim gelecek diyenler gelecek oyuncuyu düşünsün.

Ilk tum sezonumuzda iyi oynamisdi diyecek bisey yok ama surekli ayni numaralari deniyor Garry ve kimse buna kanmiyor artik. Sag ayaga cekip sut cekmekden baska numarasi yok bunun. Futbol beyini yok ilk basta. Tabi bide forvetsizlik etkiliyor Garryyi suphesiz ama yinede bu sezon tam olarak hayalkirikligi oldu

+10 ise iyi fiyat, 8 ise meh.

Şimdi biri çıkar sana cevap yazar onlar Brezilya'lı diye ondan pahalıya gidiyorlarmış, pahalıya alıp ucuza satmak kulüp genlerine işlemiş kurtulamıyoruz.
İkisi de iyi topçulardı özellikle Giu için normal adamın 50 m euroluk bonservis toplamı vardı.

Onlar etmezden ziyade Garry niye etmiyor onu anlamak zor.

4.5a Tosic satılıyor biz aylardır Mariano'yu gönderemedik.

josef de souuza 29 yaşında 12 milyon euro
gülyano 13 milyon euro

ikisi şampiyon olamamış

ama şampiyonlukta takımın en önemli oyuncusu olmuş rodrigues, 28 yaşında, 8 milyon euro

ben hayatımda bu kadar kazıklanan bi camia görmedim futbol piyasasında, şimdi iyi para diye kendimizi avutalım ama dışardan bakınca gayet enayi camia olduğumuz ortaya çıkıyo

bravo yönetim

he birde kötü ve bi tarafı kalkmış diyenler suçu kendisinde değil, gomisi göndererek kendisini forvetsiz bırakana sorsunlar

gomis olmadan garry böyle, drogba olmadan erenle umutla sneijderin olduğu gibi

3 maç iyi 4 maç kötü 2 maç iyi 1 maç kötü gibi dengesiz bir arkadaştı ama yine de 2 milyon gibi komik bir rakam için sattıysak, salakça bir iş olur kendisinin maaşı bizim skalamıza göre gayet uygun yerine 2 milyona aynı maaşa kaç tane oyuncu bulabiliriz muamma.

Satış da olur alış da olur ama stoper, kanat ve 2 santrafor için başarılı hamleler yapar mıyız dersen no way.

Sneijder, Drogba olayı bir kere olur.

Elimize 10un altına geçerse şu piyasada kötü satış olur.
Ne kadar Dengeogluyu sevmesemde adam birazda hakli devre arasinda 4 yeni oyuncu dengeleri bozar gibime geliyor. Ha bide devre arasi iyi futbolcu alinir mi hatirlamiyorum. Drogba + Sneijder, Necati olmaz dedigin gibi aklimda ne bilem Jo ve Dos Santos kaldi, Mancini donemindeki aldigimiz 7 bos oyuncu kaldi. Biz hic iyi futbolcu alamadik ki devre arasinda.

Ne kadar Dengeogluyu sevmesemde adam birazda hakli devre arasinda 4 yeni oyuncu dengeleri bozar gibime geliyor. Ha bide devre arasi iyi futbolcu alinir mi hatirlamiyorum. Drogba + Sneijder, Necati olmaz dedigin gibi aklimda ne bilem Jo ve Dos Santos kaldi, Mancini donemindeki aldigimiz 7 bos oyuncu kaldi. Biz hic iyi futbolcu alamadik ki devre arasinda.
Biz normalde de iyi oyuncu alamıyoruzki tarihin en iyi dönemi Tudor dönemiydi işte, hemen hepsinden verim aldık Lato dışında.

Btw Nonda var, yok pahasına iyi adam.

Üst Alt