Galatasaray Gerçekleri


Bence İmaparator Joseyle KAKA transferini konuşuyor...Hamit bir yem medyaya.Zavallı çocuk kendi üstüne alınıp seviniyor

Ünal başkanımız Kaka konusunda ilgilenmiyoruz yada benzer kıvırmaca konuşmadı.Beğendiğimiz bir oyuncu dedi...

F.T Kaka hediyesiyle yapacağı basın toplantısından ve meşhur açıklamalarından vazgeçirilmiş olacak böylece..Aynı zamanda taraftarın gönlü alınacakYıldız sözü tutulmuş olup gücünü ispatlamış olacak başkan

Hocamız hediyeyi kabul etti ve girişimlere başladı arkadaşlarBu senaryo tutar mı?Kaka bizde diyebilir miyiz?Ne dersiniz??(Yarından itibaren gazeteler benim senaryoyu yazarlarsa bilinki forumdan esinlenerek masa başı haber yapılıyordur.Bir testte olmuş olur benim konu :D )
 
Cevap: Galatasaray gerÇeklerİkonunun içeriğe bak allasen.oturmuş bi senaryo yazmış hamit'e "garibim" imajı yerleştirmişsin.sonra kendi uydurduğun senaryoya inanmak için destek istemişsin.en sonda da bu konunun yem olduğu izlenimini yaratıp, bunu bir de belli etmişin.hacı, sen ne içiyon allasen?
 
Hamit'e zavalli cocuk yakismamis. Adam Schalke, Bayern Münih, Real Madrid gibi takimlarda oynadi ve benim acimdan en önemlisi Galatasaray'da oynayacak, zavalli olamaz.
 
Cevap: Galatasaray Gerçeklerila bu yılın konusu olur yemin ediyorum. azıcık motivasyonum olsa sabaha kadar jb geçerim ben bu konuda.

işin komiği yaş da 29 gözüküyor, berat bile daha akıllı senden renktaş.
 
Cevap: Galatasaray GerçekleriKaka dan bahsediliyor...

İki sene önce rekor transferle geçiş yapan biri...

Kaka Real'den ayrılsın alacak 2o kulüp bulunur...
 
Cevap: Galatasaray Gerçeklerikrizi fırsata dönüştürkmek ve bu konuyu efsane yapmak istiyosakherkes bi teori uydurup yazsın bence :D
 
Üst Alt