Galatasaray, Gökhan Töre'yi İstiyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Gökhan Töre'yi İstiyor

Formundan daha çok karakterini konuşsaydınız keşke. En ihi zamanında bile olsa, bu adam milli takım kampında takım arkadaşına silah çekecek psikolojide bir adam. Böyle bir adamı mı takıma yakıştırıyorsunuz ya da olayın üstünden zaman geçtiği için sizce sorun kalmadı mı?

Bütün bunları geçsek bile bu herif 22-23 yaşında bjk ye geldi ve ilk profesyonel golünü bjk de atmış sözde gole yakın bir kanat oyuncusu.

17/18 sezonunda toplam 1 maça çıkmış
16/17 sezonu premier ligde 5 maça çıkmış

Yani son 3 senedir yok. Bu adam kadarını altyapıdan çıkaramıyorsak o altyapıyı kapatalım zaten.

Formundan daha çok karakterini konuşsaydınız keşke. En ihi zamanında bile olsa, bu adam milli takım kampında takım arkadaşına silah çekecek psikolojide bir adam. Böyle bir adamı mı takıma yakıştırıyorsunuz ya da olayın üstünden zaman geçtiği için sizce sorun kalmadı mı?

Bütün bunları geçsek bile bu herif 22-23 yaşında bjk ye geldi ve ilk profesyonel golünü bjk de atmış sözde gole yakın bir kanat oyuncusu.

17/18 sezonunda toplam 1 maça çıkmış
16/17 sezonu premier ligde 5 maça çıkmış

Yani son 3 senedir yok. Bu adam kadarını altyapıdan çıkaramıyorsak o altyapıyı kapatalım zaten.
Silah konusunda Hakan ile barıştılar.Sorunu Ömer Toprak çıkarmış.Şenol, Quaresma'yı oynattığından Gökhan ile anlaşamadı ve kadro dışı bıraktı.

Gökhan Töre: "Bu yarı dönemde kadro dışı kalacağımı yarı transfer sezonunun bitmesinden 2 gün önce öğrendim. Sebebini sormama rağmen cevap alamadım. 9 aydır maaş alamadım. Affedilmeyi bekleyecek hiçbir şey yapmadım."
Gel Alberto Bartali ve Fatih hoca ile formunu kazan.Hayırlı olsun..

Bize h.o demek duser. Yerli sol ayakli sag kanat ihtiyacini Sinan ayisina 1m euro vererek karsilayacagima Gokhan Tore'nin hirsini kendini kanitlama istegini ve caresizligini koza cevirip mac basi sozlesmeyle karsilarim, Terim ile kamcilarim.

4482663773_3611b81beb_b.jpg

Bize h.o demek duser. Yerli sol ayakli sag kanat ihtiyacini Sinan ayisina 1m euro vererek karsilayacagima Gokhan Tore'nin hirsini kendini kanitlama istegini ve caresizligini koza cevirip mac basi sozlesmeyle karsilarim, Terim ile kamcilarim.

4482663773_3611b81beb_b.jpg
Sinan ile de sözleşme yenilenecek.Attığı gollerle parasını çıkarıyo zaten.Sağda Sinan solda Gökhan Töre ikisi de iş yapar.Sinan yedekten girdiğinde daha iyi oynuyo.Gökhan da Sol-sağ kanat-forvet arkası her yerde oynuyo.Yabancı sınırı artacağı için ilk 11 oynayan Türk oyuncu şart.

Sinan ile de sözleşme yenilenecek.Attığı gollerle parasını çıkarıyo zaten.Sağda Sinan solda Gökhan Töre ikisi de iş yapar.Sinan yedekten girdiğinde daha iyi oynuyo.Gökhan da Sol-sağ kanat-forvet arkası her yerde oynuyo.Yabancı sınırı artacağı için ilk 11 oynayan Türk oyuncu şart.

Sinan ile sozlesme yenilenmemeli, illa ki yenilenecekse de Mugdat Celik sartlariyla yenilenmeli (1+1+1, 2m TL)

Yenilenirse hocama darilirim. 2m TL ustunde bir maasla yenilenirse Terim 4. doneminin ilk affedilemez hatasini yapmis olur benim nezdimde

Bu arada Sinan parasini golleriyle falan cikarmiyor. Les gibi oynuyor, hatta genclerin onunu tikiyor. Bir suru sol ayakli kanat forvetimiz var aslinda: Yunus Akgun ve Recep Gul akla gelen ilk isimler. Sinan bu cocuklarin dakika almasina engel oluyor. Tam bir ayioglu ayi.

Gokhan uygun sozlesmeyle olursa olumlu bakacagim bir transfer olur, soyledigin gibi yabanci siniri yaklasiyor.

Üst Alt