Galatasaray, Gökhan Töre'yi İstiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Gökhan Töre'yi İstiyor

Bir yeniçeri gönderip diğer bir yeniçeri almanın mantığı ne? Emre mora ahlaksız diyenler bu jigolaya bir şey demiyor ya ona yanarım... Emre Mor'a kurban olsun para birimi kopek

Aşırı doz vizyonculuk,vizyonculuğu bitirebilecek mi diye öyle bir deneme yaptım da başarılı olmadı,ben de denemeyi sonlandırdım.
Tühh be senden hiç beklemezdim sarper en son şüphe edeceğim adamdın ermana genelden yazmasına bile inanmamıştım oysa ki. Hasta mısı sarper kendine gel git bir çay iç yüzüne su çarp derin bir nefes çek daha görülecek günlerin var

kendisi şu an bırakın bizi Süper Lig seviyesinde değil. Bitik durumda. Hızı,patlayıcılığı ve top sürmesi ile zaten belli işleri yapardı ama hepsini kaybetti. Bitik durumda. Şenol oynatmaya çalıştı ama yok. Gidemiyor bile.

Yalan olduğu kesin.

Selcuk - Tarık - Eren vs gibi oyunculara silah çekip tehdit edecekse aylık bin lira karşılığı bünyemize katabiliriz .

Ne tolgayi ne de töreyi isterim ikiside cöp arkadas yeter ya, türk oyuncu sayisini doldurmak istiyorsan alt yapindan oyuncu ile bunu yap hemi o kisi daha istekli ve hirzli, hemide daha ucuz ve faydali olur

Hayırdır yahu çöplerden 11 kurmayı mı amaçlıyoruz.
Hayır hepi topu 3 tane yeniçeri kaldı selçuk-çalık-çamdal hemen boşalan kontenjanları doldurmamız lazım yoksa mazallah yeni gençler ve yabancılar asli vazifesi olan top oynamaktan başka bir şey yapmazlar galatasaray feraha kavuşur mavuşur engellemek lazım... hemen yeniçeriler gelmeli daha anamız yeteri kadar ağlamadı...

Verilecek parayı bırak Yunus Akgünün suçu ne?

Al işte Ozan Kabak diye bir genç oynattık yarım sezonda deli piyasa yaptı fayda sağladı. Yerine bir çöp olsaydı saç baş yolup parayı çöpe atacaktık...

Üst Alt