Galatasaray, Gökhan Töre'yle Anlaştı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5c9471c9c03c0e3538e8a117.jpg

Fatih Terim’in isteği üzerine harekete geçen yönetimin Beşiktaş’la sözleşmesi bitecek olan Gökhan Töre ile anlaştığı iddia edildi.
Yeni sezon için transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray'ın ilk bombası...​
Takvim'in haberine göre; Sarı-Kırmızılılar, Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Gökhan Töre ile anlaşma sağladı. Alınan bilgilere göre, sezon sonunda Beşiktaş ile sözleşmesi bitecek olan yıldız futbolcu, Galatasaray'ın teklifine 'evet' dedi.​
SEZON SONU İMZAYI ATIYOR
Fatih Terim'in Milli Takım'dan öğrencisi olan Gökhan Töre'yi kadrosunda görmeyi çok istediği belirtiliyor. 27 yaşındaki futbolcu serbest kalır kalmaz Sarı-Kırmızılılar'a 2+1 yıllık imza atacak..​
210 DAKİKA SAHADA KALDI
Kariyerinin son döneminde büyük bir düşüş yaşayan Gökhan Töre bu sezon Beşiktaş formasıyla sadece 8 resmi maçta forma giyebildi. Tecrübeli oyuncu 210 dakika sahada kalabildi.​
5 SEZONDA 85 LİG MAÇI
Gökhan Töre, 5 sezondur Süper Lig'de mücadele ediyor. 27 yaşındaki kanat oyuncusu 5 sezonda 85 lig maçına çıktı. Bu karşılaşmalarda 12 kez fileleri havalandırdı..​

gelmesini iple çekmediğim isim, zamanında takımdaşlarına silah çekmiş olup, başkanı hakkına çok sert sözler sarf ettiği için dengelerimizi bozacağını düşünürken denge kelimesi de aklıma hamza hamzaoğlu hocamı getirdi.

Allahtan yabancı sınırı gelmedi gelseydi bu haberler daha da bir anlamlı olacaktı ilk 11 seviyesinde en az 5 6 yerli almamız gerekecekti menajerler ve klupler iyi döşeyecekti boruları iyi oldu gelmemesi sinirin

Allah belamızı vermiş. Gökhan Töre çöpü 3 yıldır top oynamayan, takım arkadaşlarına silah çeken, mermilerin nerede ucuz olduğunu bilen, disiplinsiz ve iş ahlakı olmayan bir almancıdır. Hücum alternatifi alacaksan adam gibi birini alırısın.

Ömer Ali Şahiner, Emre Kılınç, Efecan Karaca, Yunus Mallı, Deniz Türüç, Berkay Özcan, Halil Akbunar, Yusuf Erdoğan, Emrah Başsan, Doğukan Sinik ve Levin Öztunalı gibi futbolcular daha iyi.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Baslarda ben bu haberlerin basinin sacmaligi oldugunu saniyordum ama bu kadar artmasi hic hosuma gitmiyor.

Bu cakma mafyayi gercekten alacaklar herhalde. Terim kendini mi görüyor bunda anlamadim gitti.

Form geçici klas kalıcıdır.Emre Taşdemir gibi bizle kendini bulacak.Bu sene değil de seneye yabancı sayısı değişebilir.1 sene içinde formunu tutarsa elimizi güçlendirir..

Yani Sinan Gümüş ile uğraşana kadar Gökhan Töre 'nin takımda olmasını isterim. Emre Taşdemir gibi maç başı ücret ağırlıklı bir sözleşme yapılarak en azından 1 sene garanti sonra 2 yılı opsiyonlu bir sözleşme ile fena olmazdı

%80 Trezeguet alınacak elde Feghouli var birde Töre eklenirse buna bence gayet iyi bir kanat üçlüsü olur

Ayrıca savunma içinde ciddi ciddi yerli alternatiflerimiz olması gerekiyor. Mesela sağ bek için alt yapımızda pırıl pırıl bir genç var Emirhan Civelek artık bu çocuğu kazanmanın vaki geldi. Veya stoper mevkisi için BvB den Ömer Toprak 'ı kiralamayı deneyebiliriz. Hem sağ bek hem stoper oynayabilecek Mert Müldür ve Kaan Ayhan için bir nabız yoklayabiliriz. Bursa kümeye düşerse Ertuğrul Ersoy için bir girişim olabilir. Tabi büyük ihtimalle Türkiye 'ye dönmeyi istemez ama Çağlar için bir şansımızı denyebiliriz Leicester kiralanması konusunda karşı çıkacağını zannetmiyorum

Aynı şekilde bu defans için saydığım kadar orta saha için de yerli alternatifler kazanmamız gerekiyor. Mesela alt yapımızdan A.Karnuçu-M.Kapı ve Atalay artık ciddi ciddi şans bulması gerekiyor. Gerçekten piyasada yerli orta saha oyuncusu bulmak imkansız hal böyle olunca milli takımda bile merkez orta saha bulamayıp 40 yaşındaki Emre 'yi milli takımda izlemek zorunda kalıyoruz. Hani yerli olarak sayılır mı bilmiyorum ama Salih Özcan için bir şansımızı deneyebiliriz

Sonra Avusturya da aynı takımda oynayan Muhammed Kiprit ve Ilkay Durmus var. Sonra Avrupa da alt liglerde onyayan Halil Dervişoğlu ve Oğuzhan Demirci var

Hani artık bir şekilde yerli alternatiflerimizi güçlendirmemiz gerekiyor. Koskoca milli takım kadrosunda sadece 1 tane Galatasaraylı oyuncu var o da gerçekten sol bek sıkıntısından dolayı seçilen Emre Taşdemir. Tamam yabancı sınırlaması vs. saçma şeyler ama ne yalan söyleyim tıpkı Ozan Kabak gibi genç oyuncuları sahada Galatasaray formasıyla görmeyi çok istiyorum ben neden 2. Ozan olarak Yunus veya Atalay hatta M.Kapı A.Karnuçu gibi gençleri kazanmayalım ki ? en azından milli takımda doğrudan oynayabilecek 3-4 tane iyi yerli oyuncu olması gerekiyor kadromuzda ...

Üst Alt